2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Fatmazehra gecmis olsun bidaha da Allah korusun olmasin .

Kizlar vaktim olmuyor face den bi bakip cikiyorum bi bakayim dedim ama gecmisi okumam mümkün degil oruc tutanlar allah yardimciniz olsun hayirli ramazanlar sizlere.Ben haftayi beklemekteyim 19 da oglanin okulu aciliyor 20 side ben ameliyata giriyorum hava kis gibi oldu yagmurlu soguk ne olsun evde oglanlarida aldim hali üstü takiliyoruz :))

fatma geçmiş olsun canım.uyutma bi süre bakalım.yatakta yatırmayın ya bebeleri ben çok korkluyorum allah korusun..aglasada atın beşigine.

fatma; Ayaz da bizim bazalı yataktan düşmüştü. Hemde yanına yüksek bi yastık koymuştuk düşmesin diye ona tırmanıp onun üzerinden atlamıştı. Yani daha da yüksekti yere olan mesafe. Bir değişiklik yoksa hareketlerinde doktorluk birşey yoktur, merak etme.

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum. ben de ocak annesiyim. kıım şimdi 7 aylık oldu. 1 eylülde işe başlicam ve kıım anne sütünden başka bişey kesinlikle yemiyo. hatta sütümü sağıp biberonda vermeyi denedim onu bile almıyo.bana yardımcı olabilir misiniz.şimdiden teşekkür ederim

fatma; Ayaz da bizim bazalı yataktan düşmüştü. Hemde yanına yüksek bi yastık koymuştuk düşmesin diye ona tırmanıp onun üzerinden atlamıştı. Yani daha da yüksekti yere olan mesafe. Bir değişiklik yoksa hareketlerinde doktorluk birşey yoktur, merak etme.[/Q

canım saol ıyı bakalım şimdilik sizinlede konuşunca bende rahatladım biraz. allaha emanetler meleklerimiz. rabbim korktugumuza ugratmasın inşallah.

selam hacılar napisiiniz yemeklerimi yaptım evi süpürdümn sildim balkonları yıkadım toz alırken bile oturmuşken bi bakem dedim yarın nasip olursa oruç tutmaya çalışıcam o yüzden yarının yemeklerinide yaptım ay çok sıcak çocuk odası beter öbür odada klima çalışii ne güzel pöfff neyse laptopuma geçerim havamdıa atarım zuhahahahah

bebeler nasıl çaağn hala son sürat huysuz
hoya nur nasıl oldu
esmer ayaz nasıl oldu
kız julli bak banalrım seni zuhahhaha
mehlika sinem ceyce nasılsınız
yeni gelenler hoigeldiniz ek gıda sormuş bi bayan benim oğlum ne versen yiyen bi tipti ama 1 aydır hastalandığından beri nerdese anne sütü alıyo illede bişiler vermem lazım diyosan emzirmicem bi şekilde aç kalcak derim ben ben bugün denedim emzirmedim o ağladıkça aldım gezdirdim komşum baktı biraz önce yoğurdunu yedi oyunla falan yoksa çağanda çok emmeye düşüyo

tutku şu uyutma işini nasıl başardın baaada desene bende yapam atuk uyumak isttim sarı kızla gece dinlensin yav yiterrr

cssa arkamdan atan tutan oldusa sen söle bacım yanim özet geç

haa bu arada aşağıda kimler var göremiyom

aşk olsun kızlar, ne yokluğumu gark etmişsiniz, ne de geldiğimi... büüüüüüüüüü
çok geçmişi okuyamadım ama, esmer, fatma zehra çok geçmiş olsun. ne kadar dikkat etsekde bu dönenemde düşmeler çok oluyor. biz de yaşadık ufak tefek bişeyler.

bir güzel tatil yaptık kızımla... plajın en küçük ikoncanıydı kızım kaydirigubbakcemile3 denizi çok sevdi, çıkınca ağlıyordu, bazen denizde Kucağımda uyuyakalıyordu. tatilden 2 tane dişimiz çıkmış halde döndük... :)) tam diş buğdayı yapalım dedik ramazan geldi. bu aralar çok iştahsız ama hiç birşey yemiyor.zorlamak da istemiyorum ama bazen zorluyorum işte... ne yapacağımı şaşırdım. sabah kahvaltıyla duruyoruz. beni emdi ama...

öyle işte.
şimdi zeynebi biraz dışarı çıkarmak istiyorum ama oruçlu oruçlu nasıl indireceksem arabayı, bi de çıkarması var tabi:KK43:

opuyorumnanaktan

hoşgeldin hemşire ne güzel tatilinizi yapmışsınız..herkesin bebesi huysuz merak etme yemiyor:)
cadı eferim sana birsürü iş yapmışsın..

aşk olsun kızlar, ne yokluğumu gark etmişsiniz, ne de geldiğimi... büüüüüüüüüü
çok geçmişi okuyamadım ama, esmer, fatma zehra çok geçmiş olsun. ne kadar dikkat etsekde bu dönenemde düşmeler çok oluyor. biz de yaşadık ufak tefek bişeyler.

bir güzel tatil yaptık kızımla... plajın en küçük ikoncanıydı kızım kaydirigubbakcemile3 denizi çok sevdi, çıkınca ağlıyordu, bazen denizde Kucağımda uyuyakalıyordu. tatilden 2 tane dişimiz çıkmış halde döndük... :)) tam diş buğdayı yapalım dedik ramazan geldi. bu aralar çok iştahsız ama hiç birşey yemiyor.zorlamak da istemiyorum ama bazen zorluyorum işte... ne yapacağımı şaşırdım. sabah kahvaltıyla duruyoruz. beni emdi ama...

öyle işte.
şimdi zeynebi biraz dışarı çıkarmak istiyorum ama oruçlu oruçlu nasıl indireceksem arabayı, bi de çıkarması var tabi:KK43:

opuyorumnanaktan

afiyet olsun tatiliniz vallaha ohh sefanız olsun deniz ahh ahhh biz ağız tadıyla girmeedik seneye inşallah

merhaba kizlar türkiyeden geldim 2 gün önce ramazan icin alisveris evi toplama derken ancak bakabiliyorum buraya

bir yaramazlik yoktur ins.

fatmazehra gecmis olsun benimki de yataktan düsmüstü cok korkmustum artik yanindan ayrilmiyorum

ben de mutfakta bir suru iş yaptim geldim:))cadi senin kadar olmasada:))

hosgeldin poseidon sen de turkiyeye

hemsirem hayirli olsunnn dişler masallahh zeynebe suyu sevmesei çok guzelll

ögretmenim türkiyeye geldim 2 gün önce eve geri döndüm

anneme biraktim yusufu ben hep yattim o kadar sicakti ki hicbisey yapmadim paso yattim :KK66:

X