2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

öğertmenim ben bugün mikemmel ev kadını pörtföyümü takındım ve kucama mikemmel yemekelr yaptım o derece iyiydim bugün:)

posi naber hacı epeytdir görüşemedik

utku şu uyku meselesini banada söelsen nasıl başardın emzirmemeyi

kızlar benim bebemin dişi henüz çıkmadı var mı aranızda dişi çıkmayan bebeği olan?dr a sordum ırsi dedi...biran önce çıksaydı bizimde dişlerimiz...

kızlar benim bebemin dişi henüz çıkmadı var mı aranızda dişi çıkmayan bebeği olan?dr a sordum ırsi dedi...biran önce çıksaydı bizimde dişlerimiz...

bizimde çıkmadı daha canım ama bizim abimizinde 10 ayı bitti öle çıktıdı ilk dişi çağan ne zaman çıkarcak merak ediyom ama dişetleri çok sertleşti bu ara

cantanelerim
benimkininde çıkmadı hala 3.ayından beri deli gibi bi kaşıntısı var ama hala görünürde bişi yok ama ne kadar geç çıkarsa okadar sağlam olurmuş ilerde hemen çürümezmiş

fatmazehra geçmiş olsun..bebekte hasar olmasada bu düşmeler annede çok büyük hasar bırakıyo sanırım..
hemşirem hoşgeldn ne güzel tatil yapmışsın..sen 6. katta oturuyodun ve asansörde yoktu dimi..aynı durumdayım bende şimdi 6.kata taşındım hemde asansör yok..allah yardımcımız olsun
cadıı bebeği önce bi rutinle uykuya hazırlıyosun..banyo masaj kitap okuma vs..
yatağa yatırıyosun ağlayınca hemen kucağına alıyosun..sakin sakin konuşuyosun ben yanındayım bebeğim beraber uyuycaz ben sana uyumayı öğretcem vs..ama pışpışlama odada gezdirme öpme falan yok..sustuğu an tekrar yatağa yatırıyosun..tekrar ağlıyo tekrar kaldırıyosun..sakinleşene kadar devam ediyosun..1 saat yada 2 saat bile sürebilir..belin kopar yorulursun falan ama ne olursa olsun başlayınca bırakmamamn gerek yoksa bebeğin hepten kafası karışır..
2 haftaya kadar kendikendine uyumayı öğrenirmiş doğru uygularsan..
ben çok kabataslak anlattım kitabı okumanı tavsiye ederim..çok yardımcı her konuda
anlamadığın bi nokta olursa tekrar yardımcı olurum

zemuszemus zemuszemus cok hamarat gördüm kendimi......

pamıkım görmedim yaww sende hosgeldin....oğlusun nasıl...
hoşgördüüükk
kuduruyo sağolsun büyüdükçe asi bir genç oluyor napak onun dışında iyi çok şükür senin koca yanakistan napii uslumu
okudum pamık
akşam yapacam uykuya geçiyo şimdi
iyi gelir inş canımm

öğretmenim iyi fikir sanırım ramazandan dolayı sakin de olur avm

tutku siz planınızı yapın ben uygun olursam katılırım

tutKUUU
ben maltepe carefoura a gelebilirm.saat 12 gibi bulusalim
rapunzelde gelebilir esmerde eger yok gelmezlerse pazartesi deriz o zamn

baska gelebilecek var mi??juliiiii??

saol tutkucum deniyim bakıyım ama benimki gözünü açıyo ağzına memeyi tıkana kaa ağırii eşşek gibi nasıl yapcoz biz bu işi:))

X