2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

az önce süt sağdım 100 ml çıktı bakalım ilerleyen saatlerde nasıl olacak

Maşallahh :nazar:
benim epey azaldı ve oğlum sadece süt içiyor az önce sağdım 50cc şimdi öğlen koşa koşa götürücem öğlen emzirip bu sütüde saat 4 de içsin diye bırakıcam
offf ben bu çocuğa ne yediricem bilmiyorum

hayırlı ramazanlar herkese........
vede günaydın......
sucsuz yere mapıs ettiler beni hayinler.....

oferta biz özel gop' da avni altay' a götürüyoruz fena degil bak istersen.birde orda bayan bi dr var onlarada bakabilirsin.biz kendi drumuz uzak diye vazgeçtik eşim bunu bulmuş dç dr kendisi..
deppo da sormuşttu ona götürüyormuş o da sanırım.

oferta; İncirli Ethica Hastanesinde Mehmet Çelik var.
Ben orada gebeyken görürdüm çok güzel ilgilenirdi bebeklerle. Bir arkadaşımın ablası da ona götürüyor çocuğunu 2 senedir, gayet memnun.

ramazan boyunca birçok avm sabah 11 açılıp gece 23.de kapanacakmış iftar geç saat oldugu için insanların iftar sonrası gezmeleri için böyle bir uygulama yapılmış çok hoşuma gitti:)

merhaba kızlar...oferta ve hoya ..geçmiş olsun bebişlerinize..
..herkese hayırlı ramazanlar...sütüm iyice azaldı..günde en fazla 2 ya da 3 kez emiyor.o da 2 tatlı kaşığı anca çıkıyor..ek gıdalara geçtikten sonra böyle oldu..emmeyince de çekildi iyice...1 yaşına kadar emseydi keşke..

3 saate bi denicem bakalım nasıl olacak
normalde 2 kere sağıyodum iş yerinde 100-120 arası çıkıyodu
2 kerede eve gidiyodum emzirmeye bakalım nasıl olacak
ama sana tafsiyem sağ derim çünkü sağdıkca geliyo süt

benimde ilk zamanlar 120-180 arası çıkıyordu günde iki kere sağıyordum sonraları çok az çıkmaya başlayınca bir kere sağıyorum oda 100 anca çıkıyor ama ben yaklaşık bir aydır doğru düzgün gece hiç uyumuyorum onun çok etkisi var bence birikmiyor yorgunluktan.ama sen süt varken bol bol sağ tabi

:)))
hayırdır seni niye attılar içeri cadı ya verdiğin cevaptan dolayımı?

ayvalık diye arkadaş varya o da kapsama alanı olmuşşşş tesadüfen gördümm
yok canım mail adresime ulasamıslar.....kullanmadığım bi mail adresiyle üye oldum onada hiç girmediğim için aktivasyon mu ne istemişler....
netten haber okuyoz herhal:eek:lmaz:juli hanım zemuszemus

vaşşşşşşşşşşşşşşşşakkıdı

:)))
hayırdır seni niye attılar içeri cadı ya verdiğin cevaptan dolayımı?

ayvalık diye arkadaş varya o da kapsama alanı olmuşşşş tesadüfen gördümm

ne cevap verdidi bu akrı baa benim ahberim yok gerçi juliim ne dese ben on adarılmam emme bilem genede alsanaalsanasmile

hoyacım geçmiş olsun hep bebeler hasta

oruç tutanların allah yardımcısı olsun ben izindeyin 2 gün sorabaşlıcam nasip*se ama hoyanında dediği gibi çağan sırf anne sütüyle duruyo hem uykusuzluk hem açlık naıcam bilmiyom borçta çok oluyo tutmayıda istiyorum bakalım rabbim kolaylığını verir ay ben ağzına bişiler tıkmaya çalıştıkça ağzını kitliyo herşeyi yiyen bebe sırf anne sütüyle duruyo 40lı bebek oldu başıma

çağan şuan iyi ama hala hiç uykusu yok balgamı habire burnundan çıkarıyo sümük olarak çekiyoz başka çare yok öksürğü günde 3 4 kez ama koyu balgamlı öksürüyo atamıyo pohundanda çıkmıyo tek burundan bu yönden bana çok zor çok ağlıyo her temizlemeye abisinede onada hava veriyoz sabah akşam bakalım cumartesi günü çağanın kontrolu var

cadı gürhan da mı hasta? çağan da iyileşememiş daha
bence sen tutma oruc canım çağan başka bişey yeöiyosa aç kalmasın sonra

HBE burda mısın? geçenlerde bi gazozlu poaça linki vermiştin yine verir misin? hamurişleri topiğnde aradım taradım bulamadım

ne cevap verdidi bu akrı baa benim ahberim yok gerçi juliim ne dese ben on adarılmam emme bilem genede alsanaalsanasmile

ağıza alınmayacak laflar etmiş yawwCADIARZU
ayıp ayıp konuşmuşşşş :p

cadı :mymeka: sus len mazallah dötüm erir..
gönül tutmak ister ama günler uzun....
soru soruldu cevapladık yadırgamalayım lütüfeeeeennnn :dilcikar:

ecrin yeni gördüm mesajı face dende yoğunum biraz arada bakıyorum size özel gop bize çok yakın aslında oraya gidebilirim aslında rahatlıkla nasıl peki avni bey ilgilimi güleryüzlümü bide ağzından zorlamı laf alınıyor özellikle bu defa konuşkan bir doktor istiyorum ben.

esmercim o dediğin doktora arkadaşımda götürüyot ve memnunlar bir alternatifte o benim için

merhaba oferta bende 2010 ocak annesiyim.kızım dan vakit bulup size yazamıyorum artık biyerde durmuyor ve uyumuyor.avrupa yakasında doktor sormuşsun özel gop ta doğum yaptım ve çocuk doktorum özlem keleşer tavsiye ederim doğum hanede özlem hanım bakmıştı hala devam ediyoruz.doç olarak avni bey de iyi tabi senin kararın.

X