2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım iyidir senden. iç iç ben de içem dur geliyorumkaydirigubbakcemile3
afiyet olsun asistanım benim asistanlığımıda yap çok sıcak muhahahahah
şiştt kızlar naber ??misafirler gitti kocikte ayriste uyudu bende bakem dedim.
iyi yaptın hacı benim oğlşanda uyuyo şimdilik ben dün gece 3 saat uyudum ama hala ayaktayım

ooo oda bişiymi çağan emeklemiyo sürtünmüyo ama abi adahh mama dede adii adii demek sanırım abla demek oluyo ama en çok adahh diyo kişilik olarak mama daha çoka yakışıyo ama bu ara hjastalıktan derdi zoru babayı görünce adaha demek oluyo babasıda oğlum ben adah değilim baba de diyoo çağan bağırıyo adaa dedede adaahh babası alınca hemen boynuna yatıyo evvde dört dolandırıyo babasını adah adahh dfiee:)))

aşkito konuşmuş ömer maşallah..darısı bize..eşim geçen baba dedi diyor ama pek inanmak istemiyorum:))

aaa ayristemi konuşmuyo vallaha çağan iyimiş bülbül gibi hiç susmuyoo hele şimdi abisi yokyaa gürhan abisi gel adah götür çağanı diyom kapıya bakıyo başlıyo dudaları büzüp adii abii demeye tabii hemen gezdiroyz susuyo

ıyı ecrın sen nasılsın cnm nasıl gectı sen nasılsın.cnm olsun baba desın.ben onada razıyım.ay konustu dımı ecrın ınanamıyorum.daha erken degılmı ya

gun boyu konuşuyorum sürekli anne dede vs diyorum ama tık yok bizde.büyük yegenim 1 yaşında süper konuşurdu.küçügü uzun süre dinledi halada öyledir bir şarkı ögretmeye çalış hiç söylemez hep sne söyle der sonra tamamını kendisi söyler hafızada biriktiriyomu ne:)ayriste onamı benzicek birdenmi konuşcak acaba..

ooo aşagısı bayağı aklablık hanımlar nasılsınız bakalım..
aşkito erken degildir ya.baksana çağana yakında kalk gidelim dicek herif:)

Masallah cagana.cadı tabe senın ıkıncı bebek.tecrubelısın.baksana bıze mam demesı bıle cok mutlu ettı

ooo aşagısı bayağı aklablık hanımlar nasılsınız bakalım..
aşkito erken degildir ya.baksana çağana yakında kalk gidelim dicek herif:)

evet yaa bekliyorum ben çağandan vallaha bende şaşırdım herkezin bebesi konuşuyodur diye ben hiç bu konuda yazmamıştım hatta bazen öle bişiler yapıyoki dili dönse cümle kurup konuşcak sanıyoz gözünü açar açmaz adaaaah adiii diye başlıyo çağan maşallah oğluma tembel ayris emeklemede nemiş yormaz benim yavrım kendini:))
ama bizim abimizde yaşıtlarına göre çok erken konuştu ve cümle kurdu

Masallah cagana.cadı tabe senın ıkıncı bebek.tecrubelısın.baksana bıze mam demesı bıle cok mutlu ettı

hee ama ben konuşmayı pek sevmem bebeklerle abisinden dolayımı bilmem artık ama abiye düşkün çok telefondaki sesine bile hemen kahkahalar atıyo adii abiii bas bas baırıyo bigün çekemde koyam facee

selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker
canım geçmiş olsun sana da kereme de..

hoya evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.kaç yıllık evlisiniz?

jjuliet bi yeri mi ağrıyo acaba melisanın?boğazı filan?yemek istemediğine göre ilk aklıma o geldi..benim kızımda bu aralar çok huysuz ve iştahsız..hele sabah kahvaltısını çok çok az yiyor ve de bu aralar çok mızmız bi de kulakları akıyo.pazartesi dr a götüreceğim inş.yoktur bişey?dişlerimizi de çıkartamadık henüz...bi de onun verdiği bi huzursuzluk var...

APTAMIL VERIYORUM ECRIN BURDA TOPTANCI AYARLADIK.31.5 MAMA BUYUK KUTU.PRIMA IKIZ DE 17 TL ALIYORUZ.CpK IYI OLDU BU. ZTN EK GIDA DA COK CESIT VERIYORUM BN IMAMA AZALTT

EVET ECRIN BEZDE DORT.BYATY ZAYIFLADIK ISTAH YOK .YEDI BUCUK KG YA DUSTU DAHAEaa BIRAY ONCE SEKIZ DIS SEVDASINA OLDU HEP.CANI SAG OLSUN.AYRIS UYUD

kadusum boğazları kızktı son kontrolde antibiyotik kullanıyoz ondan herhalde bide 5 ve 6 . dişte geliyo ee sıcakta var hepsi üstüste geldi
saol canım....
selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker
ikinizede gecmiş olsun..
nası anlasıldı bu örtmenim...dvit eksikliği
düzenli kullanmıyomuydu bende kullanmıyom da
ama peynir yoğurt yiyo :uhm:

slm kizlar dun mevlutleri yaptik bugun de kjayinvalideme geldim pazartesiye kadar burada kalacagim pzt de doneceghim istanabula insallah burak uyuyor ben de size bi bakayim dedim ben de yatacagim simdi opuyorum hepinizi ve tum bebisleri
allak kabul etsin jasminim
culi canım meloş nasıl oldu ağlama lütfen bebeğin ağladığını görürse daha çok ağlar.. geçmiş olsun..
napyım hacı iyicene gerildim...
bugün evlilikte 4 yılı devirdik ama hatırlamadı odun..
ben de hatırlatmadım ve ona kırgın olduğumu söyledim..
evlilik yıldönümümüz olduğu aklına bile gelmedi....
nice senlere hoyacım....
hee bu arada 3 ayda toğplam 100 gram almışız çıplak 10 kilo 100 gram geldi oğlum

maşallah cağana depodan kullansın birazda sempatiksalakcinni

cadı özel sektör anacım

kadrye abla 4 yıl bitti

ecrin ufodan ev çşıkarsa baja da yap su böreği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…