2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

julii teşekkürler
melisa nasıl oldu? yemesi düzeldi mi?
ehh işte bugün biraz daha iyi
her seyden yarım ölçü veriyorm 90-120 cc falan en fazla...

zamanında da az süründürmemiştir adamı...
şapka hesabına :roflol: :roflol:

höyt eskiyi açma culi

senin hamüleliğini de biliyoz giyinip süslenip avcunu yaladığını he he

hoya alemsin ne güldüm yazına hee..:)
bengisu teşekkür ederim cvp için gördüm sağol..

valla ecrin size imreniyorum haaa hergün takip ediyosunuz ne güzel ben hiç vakit bulamıyorum batuhan iyi sürekli ilgi istiyor o uyur uyumaz yemek bulaşık temizlik derken akşam oluveriyor

aşkitom 2 numara mama kullanıyomuş birde ek gıdalardan herşeyi verdiğini yazmıştı neler veriyor onu soracaktım sen neler veriyorsun mamadan hariç

teşekkür ederim sende iyisindir umarım bi yazında ek gıdalardan herşeyi veriyoum diye yazdığını okudum onu merak ettim neler veriyorsun diye

Peynır yumurta sarısı cevızlı yogurt seftalıezıp ıcıne bebe bıskuvı patates havuc ıspanak veya t.fasulye haslayıp ezıyorum pure yapıyorum.seftalılı yogurt.az az karpuz az az kofte verdım gecen bıde kek.sehrıyelı tavuk corba cok cabuk pısıyor.herobaby meyve puresı.sımdılık bukadar

hmmm hemen hemen hepsini bende veriyorum keke bayılıyo sebzelere kabakda ekliyorum bugün pirinç çorbası verdim taneli olunca beğenmedi blendırdan geçirdim yedi
şehriyeli tavuk çorbasını nasıl yapıyosun yalnızca tavuk suyumu sulandırıyo musun

Once gogus haslıyorum dıdıp sehrıye ve tavuk suyu ve suyla tekrar pısırıyorum.bende pırınc kattım patatese gecen.ama sebzeler pısınce z yag da kat bıraz)ha bıde muz verdım ben

doğru pirinçde katıyorum bende muz ve armut veriyorum tarhana çorbası veriyorum yoğurt çorbasını sevmiyo artık yemek türü şeyler vermek istiyorum mesela sebzeli pilav deniycem bikaç gün sonra birde köfte hep aynı şeyler çocuğu sıkar diye korkuyorum

günaydınn

çok uykusuzum toplamda 1 saat ancak uyudumm bu çocuk ne zaman düzene girecek çok yorgunumm çokkkkk havada çok sıcaktı

günaydınnn

dün 20 kilo domates ve 4 kilo sivribiberle menemen yaptım kış için. onları kavanozladım
canım çıktı.
soy, minik minik doğra, pişir. 5 saate yakın sürdü. sırtım hala ağrıyor.
benden bu kadar, artık bütün kış menemene ekmek banıp yeriz.

gündüz de ikea'ya gittik, istediğim hiçbirşeyi bulamadım. Ayaz'da zaten mızmızmız kanımı kuruttu.
sabah 07:30'da kalkmıştı 15:30'a kadar uyumadı. tam dalacak İkea'dayken biri el atıyor uyuyamıyor.
En sonunda kadının tekine "ellemeyin lütfen uyuyacak" dedim; "sevmeye de gelmiyor" dedi.
sizi gelen geçen sevip ellemeye kalksa "aa ne güzel beni beğendiler mi dersiniz" yoksa kızar mısınız dedim. karı garip garip baktı yüzüme.

yess keyfi çok geldi ama alerji oldu.
o kaa pis boğazlık ederse olacağı oydu sonunda. kıpkırmızı benek benek oldu heryeri

ne konuşması yaa aggghhhh diye anlamsız sesler çıkarıyor ancak. bi de gıy gıy gıy diyor.
küfür etmeye çalıştığını düşünüyorum ben :bbo:

kızlar benim bebeğim çok kusmuklu kusa kusa büyüyor valla ..baya bi azalmıştı aslında kusması ama bugün çok kustu ve balgamlıydı kusmuğu yarın dr a söyleyeyim bari..

geçmiş olsun canım. acaba boğazını üşütmüş olabilir mi?

gunaydınn menemen mii hihii çok severim ben menemen eline sağlık. ya dün Ege de öyle idi. sabah 08.00 den aynen 16.00 ya kadar uyumadı. sürekli ağladı hiçbirşeyden menun olmadı. ne oldu böyle bebiklere bilmem kış gelsin diyorum yaa.

evet evet bu sıcakta hele hiç çekilmiyor vıcık vıcık
bebe bile yapış yapış oluyor sıcaklardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…