2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hadi hafta içi neysede bu cumartesi çalışma işin eacayip sinir oluyorum bişeyde yapmıyoruz acayip verimsiz bir gün aslında ya bebem evde babasıyla yemek kavgası yapıyor bense işteyim yanlarında değilim.yine aklıma geldi yine sinir ldum işte

oferta şükret haline bi kaç saat sonra gideceksin
ben akşama kadar burdayım

ay ne bilim saçmalık işte burda böyle bide muhsebe sadece pazar tatil
diğerleri hafta içi izin kullanıyo

çok kötü gerçekten.

başka bir iş arasan değiştirsen olmuyormu.bir tek gün yetmez insana.

ne üzerine çalışıyorsunuz merak ettim şimdi.

çok kötü gerçekten.

başka bir iş arasan değiştirsen olmuyormu.bir tek gün yetmez insana.

ne üzerine çalışıyorsunuz merak ettim şimdi.

aslında bi ara düşündum ama buraya çok alıştım
bide evime çok yakın cidden yetmiyo tek gün
insaat firması canım

mesaii bittti be kaçarr oğluşuma< kavuşma vaktim geldi. darısı çalışan diğer arkadaşlara.iyi hafta sonları

arkadaşlar slm herkese...
kimse yok tabi bugün cumartesi....
cadı esmer juliii geçmiş olsun bebişler hastaymış yaaa....
hemen geçsin inşallah hiç bir bebek hasta olmasın yaa kıyamam.....
ecrin boşver sallama cnm eltiyi falan....iyiyle iyi ol kötüyle kötü sallla gitsin...

selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker

selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker

aaa cnm geçmiş olsun...allah dermansız dert vermesin...
valla ben ne zamandır vermiyorum d vit....yaaa...
versemmi ki... tekrar başlamam lazım demekki....

Slm ayca bır ben burdayım

valla haftasonu ya cnm buralar böyle bomboşşş
sen nasılsın bakalım nasıl geçiyor günlerin evde?
eltinle aran iyiymiş okudum...ama sen yine pek fazla bieşyini paylaşma bence....

cssa oferta delf saolun kizlar yaptik mevlutleri allah kabul etsin

selammm arkadaslar

gecmis olsun canim ben de arada unutuyorum ya bir gun deviti unutuyorsam bir gun kan damlasini unutuyorum nasil anlasildi canim kan testi mi yapildi simdi ampulle tamamlar eksigi merak etme

kizlar bu ne sicak ya durulmuyor hic bebisler de uyuyamiyor sicaktan kavrulduk valla yarim saat uyuyup uyaniyor burak sizinkielr de oyle mi bugun dogru durust bisey de yemedi ne meyvesini ne yogurdunu beni emiyor arada bir de biraz su

jasmin Allah kabul etsin....

aslinda anlaşilmasi kolay ben de suphelkeniyorsdum

gogus kafesindeki son kaburgalar dısa donuk

merhaba kızla
gerçi kimse yok ama olsun
cadı çok geçmiş olsun ya inş düzelir o makinayla..öyle böyle büyüyecekler işte ne yapalım..
hoya evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara.erkekler umursamıyor bugunleri genelde boşver..
biz uçakla gideriz canım ugrama şansımız olmaz.ama size ufodan ev çıkınca gelceksinizya istanbula ozaman görüşürüz:)))
mehlika piştt naber ne yaptın misafirleri..
bende su böregi yaptım bekar olanları çagırdım birazdan gelirler gelmeden bakayım dedim.

ben de beklemiyorum,beril uyuyunca ben de işlerimi halledip bir an önce yatmaya çalışıyorum,zaten beril gece en az 2 kez kalkıyor,sabah işe gelmek için erken kalkmam gerekiyor malum,
bir de koce için uykusuz kalamam..
:roflol::roflol:

herseyi denedim ecrin emmiyoda :1no:
su an ağlayıp duruyor
o ağlıyo ben ağlıuom....
ayy kıyamam cnm,inş. melisa kısa zamanda iyileşir:Saruboceq:
iştahsızlığı boğazından kaynaklıdır,geçici bir durum ,inş. kısa sürede iyileşir de iştahı yerine gelir..
iyi etmişsin cnm,büyüklük sende kalmış..
o avucunu yalasın,giymiciim:dilcikar:

hee bu arada 3 ayda toğplam 100 gram almışız çıplak 10 kilo 100 gram geldi oğlum
geçmiş olsun cnm,başka dra götürmen iyi olmuş,
çağancık hastalıktan kilo alamamış anlaşılan cnm benim,
neyseki önceki aylardan depolu,
inş.kısa sürede iyileşir cnm..
selammm arkadaslar

geçmiş olsun cnm..
misafirlerim bugün 4'te gittiler,eşimi de 6'da işe gönderdim,
eşim sabah gece mesaisinden geldi yattı akşam tekrar gece mesaisine gitti,
berille yalnızız,geçmişe baktım acık,
birazdan berili uyutacam,
sen de dayanamamışsın çağırmışsın sonunda yine,
kızıyon mızıyon ama sonra gene dayanamıyon,merhametli karısın,eferim saa..

öğretmenim geçmiş olsun canım verirsin ilacını düzelir sıkma canını
mehlikacım sağol canım düzelmeye başladı gibi hava işe yaradı iyki almışız makineyi sır hava almak için bu sıcakta hastane hiç çekilmez başka dert vermesin rabbim balgamı burnundan çıkarmaya başladı ama çekerken çok ağlıyo iki kişi zor çekiyoz eşimle
hoya evlilik yıldönümüz kutlu mutlu olsun istanbuldan ev alda gelirik sana:))))

kızlar esmerden haberi olan varmı nasıl oldu ayaz ne dedi doktor çok merak ediyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…