2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

guanydın herkese. sanırım 1 saatlik uykuylayım. ege uyumadı yarım saatte bir vikledi çığlık çığlığa ve bir türlü daldıramadım tekrar. en son sabah 05.30 da salıncağa oturtup salladığımı hatırlıyorum. kalktım işe geldim iyi mi? normalde süt iznim bugun. farkında bile değilim cuma olduğunu. artık gelmiş bulundum. öğlen giderim. kimse de uyarmadı beni evdekaydirigubbakcemile

nesi var ki ege'nin?
izin gününü unutup işe giden bi sen varsındır heralde pınarcım
bu ne aşk şevk böyle
bugün de bakıcınız geliyor mu?

günaydınn
gece sıcaktan evdeki bütün yatılacak yerleri gezdim sonunda salonda sızmışım.
sabah da trenler çalışmıyordu kartal tarafında raylar esneme yapmış sıcaktan. 06:27 treni 07:30'da hala gelmemişti.
istasyonda 4 kişi birleşip taksiye bindik bizde.

kızlar saolun önerileriniz için aldım geldim çok şükür fakirinkini aldım 5 litrelik en bulduklarımın içinde en iyisi o gibidi vallaha ilk kullanım yoğunluk süper gibi inşallah memnun kalırım ventolinde aldım sabah akşam vericem şimdiye kadar neden akıl edip almamışım onu çok merak ediyom:))
şimdi komşum ev makarnbası yaptı onu yemeye gidiyom çağana o baktı saolsun ben çarşıdaken bernde bi cola alamda gidem balkonda yicezz ay yok ben bu kiloalrı veremem ühühüühühühühüh

cadı; ventolini direk o 5 lt'lik hazneye karıştırma.
buharın çıktığı yerden sık.
Ayaz 7 kilo, ben günde 2 tüp kullanıyorum. 4*yarım tüp şeklinde.
ama sen 1 tüp sıkabilirsin herhalde.

slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin

çok geçmiş olsun canım

guanydın herkese. sanırım 1 saatlik uykuylayım. ege uyumadı yarım saatte bir vikledi çığlık çığlığa ve bir türlü daldıramadım tekrar. en son sabah 05.30 da salıncağa oturtup salladığımı hatırlıyorum. kalktım işe geldim iyi mi? normalde süt iznim bugun. farkında bile değilim cuma olduğunu. artık gelmiş bulundum. öğlen giderim. kimse de uyarmadı beni evdekaydirigubbakcemile

ben dün sana söyleycektim yarın yoksun iyi tatiller diye ama sonra laf karıştı araya.
nasıl unutursun izin günü olduğunu yaa :KK1:

günaydın

şimdi esmer bana kızar ama
bu sabah bi tartıldım 49,7
nasıl mutlu oldum anlatamamm

:mymeka:

nesi var ki ege'nin?
izin gününü unutup işe giden bi sen varsındır heralde pınarcım
bu ne aşk şevk böyle
bugün de bakıcınız geliyor mu?

valla bilmiyorum haticeceim. üst dişler mi geliyor nedir? aynen öyle zaten etrafımda öyle bilinirim neredeyse egeyi de işte doğuruyordum ben . evt cumaları da geliyor canım 5 gün. kilonda gözümden kaçmadı peh güsellll

günaydın canım
hava sıcak buğlemde sürekli uyandı yazık sıcaktan mahvoldular
delf inanmıyorum sana nasıl geldin canım ya uykusuzluktan iinsan ne hale düşüyor?
iş yerindekiler ne dedi peki

Gunaydın.delf gecmıs olsun.aynı durumu yasıyoz.omerde cok huysuz.sced supersın.be hala 72 64 0lmam lazım.esmer cok tatlısın ya tam kafa kadınsın

ben asla izin günümü unutmam
hatta ve hatta izin oluştrmak için elinden geleni yaparım sempatiksalakcinni

yavv dünden beri bir yöresel lezzet tufanı var.
Kuymak falan..
Pancake'i de yöresel sayabilir miyiz :KK1:

Baniçka ne yaa

Hep karadenız degıl bıraz da gocmen ısı takılayım aslımı unutmayım sımdı.esmer karısı nasıl bılmezsın sen hıııı.peynırlı borek gıbı bısey

Gunaydın oferta nasılsın.kuzey nasıl.buarada gecen eczanede gırdum oferta ılac varama ne ılacı sormaya utandım.hele bı de bakam nesın senn

banicka ne????

esmer juli ne vuruyonuz be?

get cibiliyet yoksunu kadın nolcek :dilcikar:
ben 7'li rakamları hayal ediyom kadın 49 didi yaa :1shok:

günaydın canım nerelerdesin işler yoğun herhalde senin

Hep karadenız degıl bıraz da gocmen ısı takılayım aslımı unutmayım sımdı.esmer karısı nasıl bılmezsın sen hıııı.peynırlı borek gıbı bısey

valla hiç duymamıştım hemde

Günaydınlar ohh haftanın son gününe gelebildik nihayet....

rengarenk çok geçmiş olsun bende ne zamandır kumpir istiyordum ama haklısın bu sıcaklarda dışarıdan pek bişey yememek lazım...

scedcedu dişleri sormuşsun bizim önce üst damak şişti geldi geliyor derken alttakiler çıktı bile yani sizinde yanlar şişebilir ama alttakiler daha önce çıkabilir
bizim 2 gün önce üst sağ dişte çıktı 3 ledikkkgamyoncuiremsu

delf demek ne kadar yorulmuşsun ya da gerçekten iş aşkın tavan yapmış keşke bende şimdi çıksam gitsem eve 2 gündür annem baya rahatsız birde çocuğun yükü üzerinde...

banıcka yı bende ilk defa duydumm:uhm:

canımmm ne yapıyosun
nasılsın kuzey ne yapıyor kaç gündür görüşemiyoruz

iyiyim canım yoğunum biraz bu ara işte.birde havalar çok sıcak dışarı müşteriye gidip geliyorum gelince elim kolum kalkmıyor sıcaktan eriyeceğim gibi geliyor bazen.
Kuzeyde iyi tam performans uykusuz geceler geçiriyoruz sayesinde hala.
Sen nasılsın Buğlemim nasıl havalar serinlesinde buluşalım bir cumartesi artık.

X