2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız?benim kızım çok huzursuz diş çıkamaya çalışıyor ama çıkmadı hala..hiç durmuyor hep mızıklanıyor gece rahat uyuyamıyor bugün eczaneden dentiloks diş jeli aldım sürdüm iyi geldi gibi...sizin bebekleriniz nasıl?dişleri çıkmaya başladımı?

cantenelerim

bizde de çıkıyor her şey agizina gidiyor onun dişinda ben bişsey yapmıyorum jel falan surmuyorum.sanki ilk dişleri çıktıktan sonra daha kolay diğerleri

esmer

bişşsey degil:))ilerde bunlardan isticek bebeler:))

yok cantanelerim alerji için şurup vermişti onu verdim.
dünde aynı şeyleri yedi ama bugun arttı anlmadımki dün muz yemişti farklı.

kızlar saolun önerileriniz için aldım geldim çok şükür fakirinkini aldım 5 litrelik en bulduklarımın içinde en iyisi o gibidi vallaha ilk kullanım yoğunluk süper gibi inşallah memnun kalırım ventolinde aldım sabah akşam vericem şimdiye kadar neden akıl edip almamışım onu çok merak ediyom:))
şimdi komşum ev makarnbası yaptı onu yemeye gidiyom çağana o baktı saolsun ben çarşıdaken bernde bi cola alamda gidem balkonda yicezz ay yok ben bu kiloalrı veremem ühühüühühühühüh

Ecrin evet sadece bu daha kallin ve kuçuk oluyor kabartma tozu var bir de farkli sanirim.krepten daha kolay geliyor bu evirmesi çevir mesi:))yemesi de güell

kızlar saolun önerileriniz için aldım geldim çok şükür fakirinkini aldım 5 litrelik en bulduklarımın içinde en iyisi o gibidi vallaha ilk kullanım yoğunluk süper gibi inşallah memnun kalırım ventolinde aldım sabah akşam vericem şimdiye kadar neden akıl edip almamışım onu çok merak ediyom:))
şimdi komşum ev makarnbası yaptı onu yemeye gidiyom çağana o baktı saolsun ben çarşıdaken bernde bi cola alamda gidem balkonda yicezz ay yok ben bu kiloalrı veremem ühühüühühühühüh

hadi bakalım güle güle kullanın. iyi gelsin çağana inş

bir de makarnayı az yelülülülülülü

slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin

slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin

geçmiş olsunn

cadoloz hadi iyi gelir inşallah ki epey rahatlatacaktir bence de

rengarenk insallah bir an once sagliğina kavusursun.

slm kızlar nasılsınız?benim kızım çok huzursuz diş çıkamaya çalışıyor ama çıkmadı hala..hiç durmuyor hep mızıklanıyor gece rahat uyuyamıyor bugün eczaneden dentiloks diş jeli aldım sürdüm iyi geldi gibi...sizin bebekleriniz nasıl?dişleri çıkmaya başladımı?

biz ikitane diş çıkardık 3 ve 4 üncü dişlerde yolda bugün yarın çıkarlar
ama çok zor ya bu diş çıkarmalar bizimki çok huzursuz iki aydır iştahsız ve hiç kilo almıyor üstelik yaza denk geldi bu diş çıkarma işi
allah bebişlerimizin yardımcısı olsun

günaydın kızlar nabersiniz biz salya sümük öksürük tıksırık hırıltı devam çok huysuz hala bugün soğuk buhar makinesi alıcam uygun olanlardan tavsiyeniz varsa bekliyorum

ben wee kullanıyorum memnunum

yok esmer yaa isilik minik minink oluyor bu kocaman kocaman.alerji belli ama ne yaptı işte onu nasıl anlıcammmmmmmm offffffff.
cnm bizimkide tarif ettiğin gibiydi doktora gittik isilik dedi

biz ikitane diş çıkardık 3 ve 4 üncü dişlerde yolda bugün yarın çıkarlar
ama çok zor ya bu diş çıkarmalar bizimki çok huzursuz iki aydır iştahsız ve hiç kilo almıyor üstelik yaza denk geldi bu diş çıkarma işi
allah bebişlerimizin yardımcısı olsun

amiinn

rengarenk geçmiş olsun cnm

Rengarenk gecmıs olsun.bızde banyo olduk hala ates var 38 derece...dolven verdım sımdı.omer bugun kofte yedı teyzelerı hanı alkıss.sevdısanırım ama ya ıns gece bu atesımı

X