2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydın oferta nasılsın.kuzey nasıl.buarada gecen eczanede gırdum oferta ılac varama ne ılacı sormaya utandım.hele bı de bakam nesın senn

günaydın canım oferta Şizofreni tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.İlaç firmasında çalışırken ben bu ilacı tanıtıyordum.Ayrıca İtalyada indirim anlamına geliyor.
Ömer nasıl diş huzursuzluğumu var bu aralar.

aşkitom; oferta şizofreni tedavisinde kullanılan bir ilaçtır :KK1:

buralardayım aslında esmercim ama bu ara yoğunuz biraz müşteri ziyaretlerim var bide benim ofiste duramıyorum ki

sen ofertayı nerden bildin cidden ansiklopedi gibi kadınsın maşallah diyim...

iyiyim canım yoğunum biraz bu ara işte.birde havalar çok sıcak dışarı müşteriye gidip geliyorum gelince elim kolum kalkmıyor sıcaktan eriyeceğim gibi geliyor bazen.
Kuzeyde iyi tam performans uykusuz geceler geçiriyoruz sayesinde hala.
Sen nasılsın Buğlemim nasıl havalar serinlesinde buluşalım bir cumartesi artık.

oferta geçen gün uyku ile ilgli yazını okudum benim oğlum günde 3 kere yarım saat yada bilemedin 45 dakika uyuyor yani toplasan 2 saat civarı akşamlarıda 21:00-21:30 sıralarında uyuyor bana senin oğluşun öğlen uykuları çok geldi açıkçası anneanne rahat ediyor bu durumda :))))))

oferta geçen gün uyku ile ilgli yazını okudum benim oğlum günde 3 kere yarım saat yada bilemedin 45 dakika uyuyor yani toplasan 2 saat civarı akşamlarıda 21:00-21:30 sıralarında uyuyor bana senin oğluşun öğlen uykuları çok geldi açıkçası anneanne rahat ediyor bu durumda :))))))

evet bende çok diyorum anneme ama ne yapayım tutamıyorum uyumak istiyor diyor bence de anneanne rahat etmek için uyutuyor bana da uykusuz geceler kalıyor ne yapalım. :sinifsinif:

buralardayım aslında esmercim ama bu ara yoğunuz biraz müşteri ziyaretlerim var bide benim ofiste duramıyorum ki

sen ofertayı nerden bildin cidden ansiklopedi gibi kadınsın maşallah diyim...

ayy bilmiyorum nerden bildiğimi.
kafam böyle abuk subuk işe yaramaz bir sürü şeyi tutuyor, unutmuyor.
azcık unutsam okuduğum şeyleri de zihnim boşalsa.
gerekli şeyleri unuturum böyle gerekmeyen şeyleri unutmam işte

evet bende çok diyorum anneme ama ne yapayım tutamıyorum uyumak istiyor diyor bence de anneanne rahat etmek için uyutuyor bana da uykusuz geceler kalıyor ne yapalım. :sinifsinif:

yok yaa rahat etmek için değilde uykusu gelip kıvranınca kıyamadığından uyutuyordur.

iyiyim canım yoğunum biraz bu ara işte.birde havalar çok sıcak dışarı müşteriye gidip geliyorum gelince elim kolum kalkmıyor sıcaktan eriyeceğim gibi geliyor bazen.
Kuzeyde iyi tam performans uykusuz geceler geçiriyoruz sayesinde hala.
Sen nasılsın Buğlemim nasıl havalar serinlesinde buluşalım bir cumartesi artık.

kuzeye adaçayı versen rahatlatsa akşamları günde 1 kez ver 7gibi
bende iyiyim canım aynı senin gibi iş ev arasında mekik dokuyorum
buğlem şükür iyi isilk oldı uyku problemi çok nadir yaşatıyor sağolsun
yatağın içiınde fıkır fıkır ama gözünü açmaz geri dalıyor
oda sıcaklardan galiba
havalar az serinlesin buluşalım canım
ne zamn istersen

günaydııııııııııııınmirmirmirmir
kahvaltı hastasıyım ben offfffffffff...rejimde bu sorulurmu mehlika...
patates kızartması
sucuklu yumurta
börek
poğaça
biber kızartması domates soslu
menemen offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
fffffffffffffffffffffffffffffff
peynir reçel zeytin çeşitlerini yazmıyorum bile:)))
dün börekleri sardım 3 yufka arttı onları kahvaltıya gözleme yapmayı düşünüyorum,
yufkalar değerlenmiş olur hem,
patates kızartması yumurta haşlaması+kızartması,zeytin,peynir reçel,kaymak,pekmez tahin,bal e bunlar yeter heralde artık..

mehlika; kahvaltı için tost ekmeği al.
üzerine margarin sür. 2 dilim kaşar koy, 2 dilim sucuk koy, 1 dilim de domates.
at fırına
15 dk sonra süper kanepelerin hazır. hemde pratik.
tost ekmeğim var ama sucuk yok,bunu sucuğun olduğu bir gün deneyeyim güzel bişeye benziyor,
zaten ben ekmek dilimleyip üzerine margarin kaşar fırınlamasını çok seviyorum,
öğrenciyken çok yapardık,hiç ekmeğimiz çöpe gitmemiştir,

kızlar saolun önerileriniz için aldım geldim çok şükür fakirinkini aldım 5 litrelik en bulduklarımın içinde en iyisi o gibidi vallaha ilk kullanım yoğunluk süper gibi inşallah memnun kalırım ventolinde aldım sabah akşam vericem şimdiye kadar neden akıl edip almamışım onu çok merak ediyom:))
şimdi komşum ev makarnbası yaptı onu yemeye gidiyom çağana o baktı saolsun ben çarşıdaken bernde bi cola alamda gidem balkonda yicezz ay yok ben bu kiloalrı veremem ühühüühühühühüh
hadi hayırlı olsun makinanız,inş. işe yarar ve çağan kısa sürede iyileşir,
kola çok kilo yapıyomuş bir de selülit aman fazla kaçırayım deme..
slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin
geçmiş olsun cnm,dediğin gibi dışardan bişey alırken dikkat etmek lazım,
inş. kısa sürede iyileşirsin..

Rengarenk gecmıs olsun.bızde banyo olduk hala ates var 38 derece...dolven verdım sımdı.omer bugun kofte yedı teyzelerı hanı alkıss.sevdısanırım ama ya ıns gece bu atesımı
sizede geçmiş olsun cnm,ömere afiyyet olsun kaç aylık oldu ömer,
daha erken değil mi et için:uhm:
öğretmenim okudum ama geç cvp yazdım eymen beyi emziriyordum bıraktı sonunda
kızlar siz bebikleri uyuyunca kaç dakika emziriyosun
yani son uykusuna yattığında kaç dakika emziriyorsunuz
iki memeyi de emiyor,yarım saat falan sürüyor,

guanydın herkese. sanırım 1 saatlik uykuylayım. ege uyumadı yarım saatte bir vikledi çığlık çığlığa ve bir türlü daldıramadım tekrar. en son sabah 05.30 da salıncağa oturtup salladığımı hatırlıyorum. kalktım işe geldim iyi mi? normalde süt iznim bugun. farkında bile değilim cuma olduğunu. artık gelmiş bulundum. öğlen giderim. kimse de uyarmadı beni evdekaydirigubbakcemile
uykusuzluktan günleri karıştırdın anlaşılan,o uykusuzluğun üstüne evde olup yuumak vardı ooh,
beril 2 kez kalktı bu gece ben 12'de yatağa girdim 1 saat kadar uyuyamadım,sabah 5,5 tan sonra yine uykum kaçtı,uyumak istiyoruuuummirmirmirmir

günaydııııııııııııınmirmirmirmir

dün börekleri sardım 3 yufka arttı onları kahvaltıya gözleme yapmayı düşünüyorum,
yufkalar değerlenmiş olur hem,
patates kızartması yumurta haşlaması+kızartması,zeytin,peynir reçel,kaymak,pekmez tahin,bal e bunlar yeter heralde artık..

oo daha ne olsun yaa.

esmerim nassınnn

sağol bacım yaa sen nasılsın.
çoookk sıcak bayılıyorum :bbo:

tost ekmeğim var ama sucuk yok,bunu sucuğun olduğu bir gün deneyeyim güzel bişeye benziyor,
zaten ben ekmek dilimleyip üzerine margarin kaşar fırınlamasını çok seviyorum,
öğrenciyken çok yapardık,hiç ekmeğimiz çöpe gitmemiştir,

ben dilim ekmek-margarin üzerine ezilmiş beyaz peyniri yumurtayla çırpıp sürüyorum, fırına atıyorum. öyle de güzel oluyor. hatta maydanoz da katıyorum evde varsa.
ekşimeye başlamış peynirler değerleniyor o zamanda

günaydın canım
hava sıcak buğlemde sürekli uyandı yazık sıcaktan mahvoldular
delf inanmıyorum sana nasıl geldin canım ya uykusuzluktan iinsan ne hale düşüyor?
iş yerindekiler ne dedi peki
valla feyzacım bende nasıl geldim bilmiyorum zaten otobanın ortasında farkettim geri dönüş imkanım yoktu gideyim bari biraz bakınayım çay kahve içeyim döneyim dedim. sorma aaa neden geldin dedilerrr dalga konusu oldum anlayacağınız

Gunaydın.delf gecmıs olsun.aynı durumu yasıyoz.omerde cok huysuz.sced supersın.be hala 72 64 0lmam lazım.esmer cok tatlısın ya tam kafa kadınsın

sağol canım

herkese günaydın...
rebgarenk gecmiş olsun
delf cok komiksişn :KK1: insan heç unuturmu :KK1:
sced :mymeka:

he unuttum valla juli. sıpa benim arkamdan uykuya dalmış 2 saatir uyuyormuş. bakıcıya dedim neden bugun cuma neden gidiyorsunuz işe demedin diye bende şaşırdım toplantınız var filan sandım demedim bişii diyor

oo daha ne olsun yaa.

sağol bacım yaa sen nasılsın.
çoookk sıcak bayılıyorum :bbo:

ben dilim ekmek-margarin üzerine ezilmiş beyaz peyniri yumurtayla çırpıp sürüyorum, fırına atıyorum. öyle de güzel oluyor. hatta maydanoz da katıyorum evde varsa.
ekşimeye başlamış peynirler değerleniyor o zamanda

Bende iyiyim sağolasın varolasın :nazar:
2 gündür netede giremedim yawww
ayazım ne yapıyor :emir_bebek:nasıl oldu

haftasonu kahvaltıya benim de misafirim var
önerilerinize açığım
planladıklarım
börek, yumurta (sucuklu yada sade), yoğurtlu biberli domatesli bişey (benim uydurmam ismi yok ), kahvaltılıklar belki patates kızartması, başka ne yapayım???????

Bende iyiyim sağolasın varolasın :nazar:
2 gündür netede giremedim yawww
ayazım ne yapıyor :emir_bebek:nasıl oldu

pek iyi değil valla. hiiç azalmadı hırıltısı. öksürük geliyor, öksüremeyince de çığlık çığlık ağlıyor yarım saat.
bir an önce yarın olsa da götürsem doktora antibiyotik verse artık.

8,5 ayda 6.antibiyotik tedavisine başlayacak. yuuhh akannehir

X