2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya omerıı uc gundur gunduz hıc uyutamıyorum.cokuylusu var ınat edıyo redmen gecede atesten uyanıoz artık cok yoruldum ev ısı ve kendıme bakamıom buara

ay deli olacam ya elektirik süpürgesi çalışmıyor evimde süpürülecek kaldı. telefonumda kontör yok servisi arayamıyorum ev çok sıcak nefes alamıyorum zehra sıcaktan uyuyamıyor yavrum artık çıldıracagım ya :KK43:(((((((((((((

UYUTTUM SONUNDA OKUDUM BIRAZ NAZAR DEGDI GALIBA YAVRUMA COK GULEC CUNKU ONUNE GELENE GULUrYOR MASALLAH.SCED KUYMAK YAPTINMI

mehlika; kahvaltı için tost ekmeği al.
üzerine margarin sür. 2 dilim kaşar koy, 2 dilim sucuk koy, 1 dilim de domates.
at fırına
15 dk sonra süper kanepelerin hazır. hemde pratik.

ay deli olacam ya elektirik süpürgesi çalışmıyor evimde süpürülecek kaldı. Telefonumda kontör yok servisi arayamıyorum ev çok sıcak nefes alamıyorum zehra sıcaktan uyuyamıyor yavrum artık çıldıracagım ya :KK43:(((((((((((((
fatma cnm esın aramazmı cnm senı qradııgında ver ona numarasını servısın o arayıp cagırsın.sakın ol cn ya

askitom yapmadım daha
cmt kahvaltıya yapayım diye düşünüyorum eşim de çok seviyor
akşam yapsam çok kalorili bize kilo olarak döner

ayy ne güzel menüler hala kahvaltıylayım acıktım galiba
velet ne yiyo ne uyuyo ne duruyo
mız mız mızzzzzzz
yemek yemeği unutuyorum vallaaa

juli benimkide uyumuyor
açlıktan herhalde:KK43:((
ev o kadar sıcakta degil

cadoloz
bende de arzumun var 90 soguk buhar makinesi guzel

dun muhlama-kuymuk denedim ben ama light kavurmadim (kavrulmus un yazıyordu) ve az tereyagli ttuturunca hosuma gitti valla:))ananeminki gibi olmasa da...

kahvalti içinde pancake kolay ve degişik olabilir .gece hazırlamiştim beklettim dolapta gayet kolay olmutu

ya kızlar ayris alerji oldu kırmızı kırmızı şurubunu içirdim şimdi ama ne yaptıgını nasıl anlıcam.
herzamanki yiyeceklerden verdim.sabah pekmez labne cici bebe.
çorba patates havul bulgur şehriye.
degişik bişi yokki. offfffffff.

yok esmer yaa isilik minik minink oluyor bu kocaman kocaman.alerji belli ama ne yaptı işte onu nasıl anlıcammmmmmmm offffffff.

X