2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bugün kızımı doktora götürdüm idrarını yaptığı yer tam açılmamış, geçen ayda biraz kapalıydı bazen kız bebeklerde olabilir önümüzdeki ay tekrar bakalım açılmamış olursa krem veririm dedi
bugün gittiğimizde tekrar baktı yine kapalı bazen sebepsiz yere ağlıyomu diye sordu evet dedim. delik yarı açık olduğundan idrarı tamamen atamıyo bu da yanma yapıyo o yuzden de canı acıyodur dedi
çok üzüldüm cerrahi operasyon falan gerekirmi diye sordum, hayır gerek yok östrojen hormonlu bi krem vericem hergün bir kez ince bi tbaka sür dedi
eve geldim netten verdiği kreme baktım vajinismus hastaları kullanıyo cinsel ilişkiye girmeden önce....

kız annesi arkadaşlar doktorunuz kontrolünü yapmıştır ama siz yine de kontrole gittiğinizde bi sorun ne olur ne olmaz...
ayrıca dr sıkı sıkı tembihledi bu kremde hormon var çok ince bi tabaka ve sadece 1 hafta kullanıcaksın daha fazla kullanmak yok dedi
ordayken kafam karıştı soramadım peki ya 1 haftada açılmazsa kuzumun idrar deliği??????????
en iyisi yrn arayıp sorayım
bu konu hakkında sizin bi bilginiz var mı?

kızlar netten araştırdım aynı sorunu yaşayan 1 anne daha var,onların doktoru pişik kremini bol bol sürüyosanızda yapışma yapar olabilir demiş,açılması için krem vermiş kremle açılma olmazsa nadirende olsa cerrahi müdahele gerekebiliyomuş
başka bi bebek forumunda okudum bunları ve genel olarak kız anneleri doktorlarının vajinanın içine bakmadığını sölüyolar,yani sizinde aklınız da bulunsun ilerde üyük bi problem olmadan önleminizi almış olun

ben yine kendi kendime takılıyorum topiğimizde............... :gitme:

canım geçmiş olsun önemli bişiy değildir sıkma canını bende duymuştum brinden ama ne şekilde oldu bilmiyorum benim büyük oğlumun pipisinde yağ bezesi vardı 4 yaşına kadar takip etcez dedielr gitmezse sünnetle alrıız dediler her banyodan sora geri geri masaj yap dedi doktor o yağ bezesi kendi kendine bigün bayo yaptırırken aktı gitti olabiliyo sıkma canını

ay bende şimdi geldim arkadaştan anam ağladı mutfak dolapları buzdolabı vitrin hele o tüller mekanizma iplisinden allah belanı vermesin karı dedim bu tüller benim olsa çoktan kaldırdım attıdım bune yaa ipi halkalardan geçirr pöhhhhh 2 sefer tişort değişştim kan ter içinde kaldım yengesi yeğenide vardı akşam 8e kadar bütün evi bitirdik çok dua etti çağanada bakan vardı daralmadım sevaba girdim gebeş karı sevabıı ayy onu öle gelince kendi hallerim geldi aklıma yarın son kontrolle gitcek en son ayın 15ine doğurcak ikinci kızı olcak

burak da son gunlerde ayni canim geceelri cok fazla uyaniyor doymuyor mu dedim corbaya ve mamaya basladik ama duzelme olmadi ben de dise ve sicaklara bagliyorum bir de kzialarin da dedigi gibi 6-7 civari uyutursam gece cok gece uyuyor bugun en son 4de 1 saat uyudu mesela simdi az once 9da yatti sanirim 4-5den sonra uyutmamak laizm gunduz
ya kızlar odanın ortasında kocaman ortu serdim adam gidiyor laminantiin ustunde duruyor serin sein hosuna gidiyor sanirim
aynen canim burak da dha emekliyemiyo da ama done done cikiyor ortuden parkenin uzerinde :) hepsi ayni bunlarin ve de cep telefonu ve laptopa bir uzanisi var elinden alinca da basiyro yaygarayi
ay cok alemsin rapunzelcim salataligin icine yogurt haa cok guldum allah da seni guldursun insan yesinelr diye ne yapacagini sasiriyor dimi burak da yeni basladi ek gidaya corbayi sevdi ama muhallebiyi sevmedi bu aksam yemedi sayilri uzerine beni emdi uyudu meyveye yarin baslayacagim yogurda da baslamadim daha bakalim onlardaki durumumuz en olacak ama agzini bi kilitliyro acabilene askolsun istemezse

ay canim kiyamam kuzuma gecmis olsun canim ilk defa duyuyorum inslalah 1 haftalik krem tedavisiyle iyilesir canim ama doktorunun erken farketmesi cok iyi olmus
cok op ipek azrami benim yerime

inşallah bizimki de kendi kendine açılır....
bu gece şööööyle güzelce yat dinlen,kazandığın sevabın hayrına çocuklarında uyursa yarın yine enerjik enerjik takılırsın burda....
ne günlerdi yaw kocaman karnım ve de nerdeyse karnım kadar burun deliklerim vardı :) niye o kadar büyüdülerse..............
son kontrolüme gideceğim gün kayınpederim eşimin arabasıyla bursaya gitmişti doğum yapıcam diye çok korkmuştum çünkü özene bezene aldığım geceliğim nevresimim kızımın kıyafetleri yani hastane bavulum arabadaydı herkes benimle dalga geçiyodu..
akşam akşam aklıma geldi :)

inşallah geçer cnm...
kızım şu an mışıl mışıl uyuyo uyansın öperim teyzesi :))))
sende burağı öp bakalım kocaman bi öpücük olsun

tamam canim burak da uyuyor simdi uyaninca ben de operim canim az once uyuyordu bir yerini kemsisler gibi aglayarak uyaniyor son gunelrde daha 1 saat once emdi ondan 1 saat once de az birsey muhallebi yemisti ve simdi yine emdi uyudu niye doymuyor bu cocuk son gunlerde anlamadim ya sizin ek gidalarla araniz nasil canim sevdi mi ipek kizim

rengarenk geçmiş olsun..peki bunu nasıl anladınız fark ettiniz?biz nasıl anlayacagız?

Atesımız var nobetcıyız.arkdslara gıttık oturmaya orda ates cıkardı ılık banyo yaptık az once geldık eve sen orda huysuzlan eve gelınce anında kuzuya don barız yer secıoz.buarada lutfen dua edın hayırlısıyla sabahlayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…