2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar odanın ortasında kocaman ortu serdim adam gidiyor laminantiin ustunde duruyor serin sein hosuna gidiyor sanirim

rapunzel senin Uras 2 yas doneminde napıcak kimb iliri:)

hiç ısrar etme derim ben
askitom doru demiş biberon aliyorsa sulandirip ver

kızlar bebklerin kilo boy topiginde bilgilerini veren birisi var buraya bikaç kez yazmış melike diye 6 haftalık hamileymiş ve aldırcakmış çok üzüldüm ya..sebepse sırf maddi.insan maddi kaygılardan dolayı bir can'a nasıl kıyar ya aklım almıyor.maddi sıkıntılar birgün biter ama manevi huzursuzlugu geçermi bunun..

örtmenim ayris laminanta gidiyor ama şap şap vurmak için ses çıkıyorya sırf onun için oraya sürünüyo:)dün az daha çiçek gidiyordu zor tuttum bugunde tam parmak atmış azcık eli toprak olmuştu yakaladım:))
rapunzel bu hafta çok sıcak olcakmış zaten akşam serinde giderim artık.
aşkito ayris diş çıkarmadı tembel yaa:))ömer çıkardımı?mama ne yediriyorsun?
rapunzerl oyunladamı yemiyor ben bip falan yapıyorum gülerken tıkıyorum..hazır meyve püresi denedinmi onları seviyor genelde çocuklar ona açar belki agzını..

Bıberına sulbdırıpkoysan belkı kanar.meyve puresıyle baslamıstın ben dru ne dıyo

ahh canım sen bizimkini tahmin edemezsin biberonda su yada süt varsa ağzını açıyor başka bişeyse katiyyen açmaz sıvı muhallebi yapıyorum bir tadına bakıyor sonrası benim için hüsran yani yoğurdu sulandırsam bir kere tadına bakar belki ama devamında açmaz ağzını bardakla denedim parmakla denedim sonra salatalık alıyor kemiriyor diye salatalığı deldim başından içine doldurdum yoğurdu kıyamet koptu
galiba iştahsız bir çocuk olucak aslında şuan kilosu gayet güzel ama sütde nereye kadar

ya kızlar odanın ortasında kocaman ortu serdim adam gidiyor laminantiin ustunde duruyor serin sein hosuna gidiyor sanirim

evt öğretmenin aynen ege de . kafayı laminanta çarpıyor bazen sonra bana bakıp gülüyor. bende bilgisayarın fişine doğru yönelirken yakaladım geçen gün.

delf
sormaa biizim ev kablodan geçilmiyor
ag kablosu ses sistemi falan hep kablo ile derdi:)))indirecek uzerine duser diye urkuyorum

cnm ayris emekliyormu?

delf
sormaa biizim ev kablodan geçilmiyor
ag kablosu ses sistemi falan hep kablo ile derdi:)))indirecek uzerine duser diye urkuyorum

ay ne güzel bu bebişte emekliyor anlaşılan....ne güzel

Bıberına sulbdırıpkoysan belkı kanar.meyve puresıyle baslamıstın ben dru ne dıyo
doktora ayın ortasında gidip şikayet edicem daha haberi yok :) adam yazdı verdi ama beceremedik valla

bizimkide hep laminatlarda ama annem diyorki korkma bu havada üşütmez gezsin dursun zaten tutabilene aşkolsun bundan sonra onları :))
bizimki galiba çok yaramaz olucak diyorum :)
ruh halini bilemeyiz ki canım inşallah aldırmaz sonuçta minnacıkta olsa bir canlı

yok canım ne şarlatanlıklar yapıyoruz annem eşim dayıları ben gerçekten çok inatçı
aldım meyve püresi yemedi onuda bizde eline veriyoruz meyveyi işte bırazcık tırtıklıyor yiyor öyle az az

napsınlar sıcaktan bunaldılar yavrucuklar bizimde ince yorgan serili ama hep dışarı çıkıyo döne döne bide bu ara bağırmayı öğrendik avazı çıktığı kadar bağırıyo sesi kısılcak yakında :roflol:

rapunzel; salatalığı delip yoğurt mu doldurdun :roflol:
süper yaratıcılık cidden yaa. kırk yıl düşünsem aklıma gelmez

ya bilemyyoruz tabi insanlarin neler yasadigini kimse istemez bebek aldirmak ama....
dikaktli olmak lazımm...

evt öğretmenin aynen ege de . kafayı laminanta çarpıyor bazen sonra bana bakıp gülüyor. bende bilgisayarın fişine doğru yönelirken yakaladım geçen gün.
bizimkiinin laptopu görünce bir koşması var dicem öyle anlatayım yani nasıl bir sürünmek ağzından sular akıyor :))))
bizimkide kablo delisi öğretmenimmmm

rapunzel; salatalığı delip yoğurt mu doldurdun :roflol:
süper yaratıcılık cidden yaa. kırk yıl düşünsem aklıma gelmez
yaa valla insan evladı yesin diye neler yaparmış ne deli sinir olurmuşşşşşşş

bocuk

ecrin bahsetti ama ben tanimiyorum

rapunzel benim notebook artık surgu ile deil kalem sokarak ekranı açılıyor:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…