2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çok zor evet benim 2,5 ay oldu işe başlayalı ben bile alışamadım allah yardımcımız olsun .neyseki mesai bitimine az kaldı.Naılsın bu arada elbette hatırladık seni

benim süt iznim yok 5 buçukta çıkıcam hem ne diyosun ofertacım 2 buçuk aydır alışamadım diye yapma ya o kadar kötümü
ben bi kaç haftada alışırım diyodum kuzumu çok özedim

herkeslere merhaba
uzun bi aradan sonra tekrar kk dayım. malesef bugün işte ilk günüm ama oğlumu çok özledim ben ya
beni hatırlayan varmı

aa canım hoşgeldn
nasılın ben feyza bu arada hatrladınmı bi,lmyorum nickm değişti
ilk günüse bugün dertlisndir özlersin miniğini mafoldumben
neyse alışırsın sende çalışanlar kervanını katıldın hadi hayrlı olsun

sinemis canım naber bugün hiçç konuşamadık ne var ne yok ben kabus gibi haftasonu geçirdim

selamm canim
muhasebiciler olmayınca topik sessiz kaldi bugun:))
senin dunur de yok esmer de....

benim oyuncakla suıkntım var çok oyle oynamıyor hersey onun için diş kaşıyıcısı(
aaa pardon bir de ver ona kablo kemirsin
bir de su yumusak toplardan alim belki işe yarar

ayrica Ayçanın bahsettiigi cd çalar bende de var ama kendi kullanamıyor yani basamiyor

sinemis canım naber bugün hiçç konuşamadık ne var ne yok ben kabus gibi haftasonu geçirdim
canım ben sana yazdımda sen görmedin galiba
senin gelinle kapışmışsın abin arada kalır sen ara bi abinle konuş istersen
takma de flan yazık ya bende öyle bi olay yaşamıştım abim çok üüzlmüştü
gerçi karıları bizi tutacak değillerde yinede ara sen

canım nasılsın
ahh sorma ikiside yok dünür yıllık izinde
esmer hanımefendide ikea -sahil derken gece 12de eve girer
bizde burdayız işte
aslında herşey diş kaşıyıcı onlara
dedğin gb elllerine ne geçerse
seninki kabloyu aldığına göre elektrk mühendisi felan mı olcek nee
bu arada yumuşak renkli toplardan al ben aldım ağzına götrmeye çalıyor renkli olduğu için bakıyor hangisini alsam diye
sonrayere düşüryor almaya çalışıyor bayağı bi oyalanıyor
cd çalar felan almadım henüz
yürüteçin önündeki ördek var ona basıp duruyor kafa beyin kalmadı
artık sesli bi oyuncak almasam mı diye düşünmeden edemiyorum

sinemis
ben silikon kaşik, melamin tabak,kullanılmayan kumanda verdim eline oyuncaktanc daha çok onlarla vakit geçiriyor

sinemis ağbim tartışmaya hiç katılmadıki sonrasında zaten annem görüştü hiç bişey dememiş benimle onun arasında olmaz sorun.ama gelin bidaha benimle görüşmeyecekmiş.
en çok ta neye üzüldüm aslında biri 12 yaşında biride 11 aylık iki yiğenim var şimdi onları göstermez bize.ama ne yapayım sabır sabır tepemize çıkıyordu şımarıklıkta artık annneme resmen emretmeye başlamıştı benim annemde zavvalım o ne derse yapar.haftasonu gelmiş bunlar anneme kalk bebeğin karnı aç çorba yap meyvesuyu yap sürekli böyle emirler veriyor.ailece gezmeye gidiyorlar yatağını bile toplamıyor üst baş her tarafta birde akşama şunu isterim diye yemek siparişi veriyor.böyle cins yani neyse ben yine bişey demeyecektim annem hep beni frenliyor en sonunda anneme sen Kuzeye daha iyi bakıyorsun zaten sen evlat ayırıyorsun benim kocam senin oğlun değil senin için varsa yoksa kızın filan diyince bide oğlumu ağzına dolayınca amannn nerdeyse üstüne atlıyordum.ama o sinirle yılların birikmişi ne varsa söyledim gitti yani.şimdi o çocukları nasıl bana karşı doldurur halalarından nefret edecekler.Allahtan ağbim anlayışlı bu konuda karısının kabahatini biliyor ama ses çıkaramıyor garibim ne yapsın.

ecrin ohh ne guzellll
ben bir mutfagi halledebildim sabahtan beri

oferta
her ailede vardir boyle aykırı biri.abine de iş dusuyor bence...ben eşimin ailesine mumkun mu boyle davranicam ki Allah korusun --istesem bile esim musaade etmez

zambakkız hayırlı olsunn alişırsın ,nsallah biran once

hatırladım sinemis çok özledim ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kaldım oğlumla akşam servisteyken yolllar hiç bitmeyecek bana offff
sağolasın öğretmenim ya sende çalışıyomusun

cssa

mesajini gordum de ne ile başladin puturlu seyler vermeye
ben az once sutlaç denedim ama baktim hoşlanmadi devam etmedim piriçleri boldu

kızlar bide bişey sormak istiyorum bu guruptan yeniden hamiş kalan varmı yoksa tek kazazede benmiyim :çok üzgünüm: kafamçokkarıştı

ne güzel cnm çok şanslısın kızının etrafında onun gibi minik yavruların olması gelişimi açısından da çok faydalı

ipekte az kilo alıyo fakat bizim doktorumuzda sorun yok kemik gelişimi iyi olduğu için dert etme demişti

Esmer geçmiş olsun canım,
hem çocuk uyumadı diyosun hasta
hemde ikeaya gidyosun ne ayak kaydirigubbakcemile3

gezenti işte kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oyuncaklarıyla da oynuyo ama daha çok fotoğraf makinesi uzaktan kumanda kaşık ve ıslak mendil paketi öncelikli tercihleri arasında kuzucuğumun :)
ay bi görsen uzaktan kumandayı eline alınca tuşlara basıyo ve direk tv ekranına bakıyo açabilmişsede bana ya da babasına bakıp nasıl gülüyo bi görsen...

öğretmenim
hemen büyük pütür şeklinde vermedim
yavaş yavaş büyüttüm pütürleri
mesela rondolarken biraz daha kısa rondoladım biraz parçalı kaldı
öyle öyle alıştı çok şükür şuan o sıkıntımız bitti makarnada yiyo eymen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…