2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

burada konusu geçmişti geçen sanırım esmer sen söylemiştin organik tarım yapan bir kadının internet sitesi vardı ben işte ordan bazı şeyler sipariş ettim bakalım cumartesi gelecek eğer beğenirsem oğlumun sebzelerini haftalık ordan alırım diye düşündüm.,
eşime anlattım kesin seni kandırıyordır nerden bileceksin organikmi değilmi diye benle dalga geçti ya.acaba öylemidir şimdi içime kurt düştü.bakalım cumaretsi gelenlerden memnun olursanm sizede yazarım.
bu arada benim rahat günlerim yarın son buluyor yerine baktığım arkadaşım izinden dönüyor buda demekki ben yine sahalardayım.müşteri ziyaretlerim başalayacak artık ver elini tekirdağ ver elini adapazarı gezip dururum off hiçte sevmiyorum ama ne yapayım mecbur artık daha iyi biriş bulana kadar dayanmam lazım.

esmer kadar kafanıza taş düşe emii. çalışıyom yaa elleşmeyin olm.

oferta; kadın organik tarım lafından nefret ediyor
ben bildiğiniz ilaçsız tarım yapıyorum diyor zaten. önce kendi ihtiyaçlarını gidermek için başlamış, sonra eşe-dosta yollamış, sonra da iş büyümüş bu şekilde sipariş alıyor.
organik tarıma karşı olmasının sebebi de;
mesela 1 dönümlük bir arazin var; onun sadece 100 metrekaresinde organik tarım yapıyorsun. başvuru yapıyorsun ve sana o 1 dönüm için organik tarım belgesi veriyorlar.
yani diğer kalan yerden ilaç-zirai ürün hepsini kullanıyorsun ama adı organik tarım oluyor.
bu kadından çok uzun zamandır sürekli alan tanıdıklarım var. ben henüz alamadım ama alanlar çook memnunlar.
aslında baktığın zaman pahalı da değil ürünler.
migrosta organik adı altında fos domateslerin bile kilosu 5,5 liradan satılıyor.

esmer bakalım verdim siparişi kadınla epey bir mailleştik ben haftaiçi evde olmuyorum dedim haftasonu yollayacak bakalım çok ta merak ediyorum.
ben oranın internet adresini bulamıyorum bana tekrar link atarmısın rica etsem.

inşallah memnun kalırsın, bende merak ettim şimdi.
internet adresi bu canım

oh ne güzel işte oferta bende gezsem keşkem ama gezdiğim araca bağlı....

hergün anama giderdim adapazarında oh..zemuszemus

oferta umarım memnun kalırsın.eşinin dedigi gibi bende pek inanamıyorum bu kadın herkese gönderdigine göre en az 100 dönüm arazisi olmalıki bu işi ticarete döksün..

ayris uyurken azcık uyuyaım dedim saglık ocagından arıyolar aşısı oldumuuuu diye bende zati uykusuzum siz yapmadınız ya geçen ay mesai bitmedigi halde hatta bende sizi şikayet ettim dedim kapattım.gıcıklar.

ben yazem barii,
ben artık berili tek başıma yıkıyom,banyoda küvetine oturtuyom,
çok hoşuna gidiyor,ayy aşkım benim yaa,canım kızım benim..
hergün yatmadan önce banyo yaptırıyorum kızımazemuszemus

ecrin aşıları yaptırmadın mı peki?
sen de başka sağlık ocağına git bundan sonra cnm,
biz bağlı olduğumuz sağlık ocağına gitmiyoruz biraz uzak düşüyo bize,onun için daha yakın olan sağlık ocağına gidiyoruz,

arkadaslar ya benim velet oyuncaklari diş kaşiyici olarak kullaniyor sadece...hiç oyun falan oynamıyor.ver ona kablo kemirsin

arkadaslar ya benim velet oyuncaklari diş kaşiyici olarak kullaniyor sadece...hiç oyun falan oynamıyor.ver ona kablo kemirsin

bizimkide öyle kumada ve telefon kemirmeyi seviyor bu ara kablolar ulaşamayacağı yerde neyseki ama akşam yıkarken duşun hortumuna saldırıyor zor alıyorum elinden.ay bişde ne hızlı bu canavarlar eline bişey aldımı hoppp saniyede ağızda yetişene kadar atıyor ağzına hemen.

oferta umarım memnun kalırsın.eşinin dedigi gibi bende pek inanamıyorum bu kadın herkese gönderdigine göre en az 100 dönüm arazisi olmalıki bu işi ticarete döksün..

bakalım canım az bişey sipariş ettim zaten parasınıda peşin istemiyor beğenirsen para yolla dedi tabi gelince beğensekte beğenmesekte yollucaz o ayrıda.belkide gerçekten doğrudur ne bileyim en iyisi denemek

Kızlar ya ben size demeyi unuttum benim konuşkan sıpam cuma akşamı ilk defa bana anne dedi ayy çok sevindim yaa oğlum ilk dede diodu artık annneee ve babbbaa da diyor negüzel bişeymiş yaa

evett dogru:))
hijyen mijyen yok artik bizde:)) herşey ağızda

Kızlar ya ben size demeyi unuttum benim konuşkan sıpam cuma akşamı ilk defa bana anne dedi ayy çok sevindim yaa oğlum ilk dede diodu artık annneee ve babbbaa da diyor negüzel bişeymiş yaa

ooooooooooo maşallahhhh masallahh
darisi başimiza:))

öğretmenim durum bizdede aynı..yalnız kumanda ve telefon vermiyorum eline onları görünce çıldırıyo..bi yürüse ilk onlara koşucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…