2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende her yarım saate bir ağzına sokmaya çalıştım sütümde çokTU artık o kadar yok...

hep yatak yorgan süt olacak kadar vardı....

ama hep ağlatarak eşimle pışpışlayarak emzirdim artık oda kandıramıyo nolcak böle yaaaaaaa hep allaha yalvardım emmeyi çok sevsin yakalarımdan asılsın emmek için diye offfffffffff offffffffff

oo yıkım yazılarını sen mi veriyosun ???
hımm

kızlar bugün 5de ablam safra kesesinde taş var ameliyat olacak dualarınız esirgemyin ne olursa olsun ameliyat sonucunda ağır bi amleiyat değil ama bıcak altın yatıyor .aradım az önce lavma yapmışlar ayyy doğumum aklıma geldi

şimdiden geçmiş olsun canım. sağlıkla çıksın ameliyattan inş

geçmiş olsun sinemiscim...sağlıkla kurtulur inşallah ablan...

şimdiden geçmiş olsun canım. sağlıkla çıksın ameliyattan inş

sinemis geçmiş olsun..kapalı mı açık ameliyatmı yapıyorlar..

geçmiş olsun sinemis..

sağolun kızlar aradım kapalı ameliyatmış ama bazi safra kesesi mideye yapışık olurmuş öyle bi durum olursa açık olcakmış

çok geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz geçer ameliyatı.

sinemis bende oldum kapalı olursa rahat geçer birşey olmaz zor bir ameliyat degil..

normal ameliyat gibi hazırlıyorlar zaten.4 tane delik gögüs altı göbekten açıyorlar çok agrılı degil..

benim farklıydı pankreatitte geçirdim ben çok yattım hastende 15 gun..bi haftada toplar.

gunaydın canım. cıkkksss ben söyleyememopuyorumnanaktan ege iyi canım şükür ama geceleri çığlıklarla uyanıyor susturamıyorum dişten midir nedir anlamadım gittimafoldumben

delfcim benimkiside arada oyle uyaniyor daha dogrusu agliyor gozunu bile açamıyor(sanirim kabus goruyor diyorum(

geçmiş olsun canimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…