2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

zamsız halini söyle bakem sen hee
tepelesin seni oferta ondan sonra :roflol:
bi 4000 de senden çalışır bence :roflol:

çatlaksın kızım sen ofertaya gaz verdirip durma kız bunalıma girio zaten oralarda sempatiksalakcinni

tırssın derken başkanım????alsanaalsanasmile
esmer benden tırsması gerektiğini biliir zati...

tırs dünüründen tırs seni koskocaman mühendis dünür mini mini muhasebeci dünüründen tırs.

esmer sen bukadar konuşkan birisin neden bankaya girmedin yönetime bile çıkardın yaw.

Son düzenleme:
alkisalkisalkis

süpermişşş

he valla tepelerim ne öyle 4000 filan anamm ben anca rüyamda görürüm o rakamı...
sen söyle delfcim söyle

:roflol:
delf kaçtı bence. ssk bordorsundan falan bakıp öğrenirsek diye kendini garantiye aldı herhal:roflol:

olm ben mi gaz veriyom.
ben tahmini maaşları yazıyorum sadece sempatiksalakcinni

betişten korkan da betiş gibi olsun :1closedeyes:

yavv bundan seneleerrr önce ben henüz 19-20 yaşımdaykene üniversiteyi yeni bitirmişkene babam beni akbank'a sokmaya niyetlendiydi arkadaşı vardı orada
ben çemkirdim ne yapacam ben masa başı iş istemen sıkılırım, hiperaktifim ben oturamam diye. o zaman sınavlar falan yoktu hiç.
velhasıl kelam olmadı.
kafama zıçem şimdi acayip aktif bir işim var ya.
atın len akılsız kafama benim bişey alsanaalsanasmile

olsun tabi canım sen biraz daha fzl para harca diye olsun dimi adam

heyttt kim tutar ceyce seni cemkir tabiii delikafadulden

aldım gazı beni bugün hiiç kimse tutamaz. baştan kocaya başlıycam.

zıç...gerizekalının başkanı...şu an akbankta çalışanlar kaç para aliir biliin mi...
amma da maaş konuştuk heee...yeter be...böö....

oluyor bazen öyle basiretsizlik durumu evet banada çok olmuştur.klava:klava:klava:

esmer kızım sen bankada fln yapamazsın orda banlama fln yok direkt kovarlardı seni onla bunla kavga eder dururdun sen alsanaalsanasmile

zıç...gerizekalının başkanı...şu an akbankta çalışanlar kaç para aliir biliin mi...
amma da maaş konuştuk heee...yeter be...böö....

olm benim gözümü para bürüdü bu günlerde. herkesi yürüyen banknot olarak görüyorum zaten sempatiksalakcinni

gördüm gördümm ama ne gelir eldenn ağlamak istiyorumm ayyy bedevaya çalışıyorum hemide eşşekler gibi

heh el birliğiyle bunalım ettik gene kadını iyi mi
zaten zor çıkardıydık

zamsız halini söyle bakem sen hee
tepelesin seni oferta ondan sonra :roflol:
bi 4000 de senden çalışır bence :roflol:

he söyleyeyim de burda depsinler beni di miakannehir

he valla tepelerim ne öyle 4000 filan anamm ben anca rüyamda görürüm o rakamı...
sen söyle delfcim söyle

yok canım ben demeyeyimsempatiksalakcinni

:roflol:
delf kaçtı bence. ssk bordorsundan falan bakıp öğrenirsek diye kendini garantiye aldı herhal:roflol:
:1ninca:

haritacıyım cnm...kitde çalışıyorum...
ekşın ekşııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…