2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cıkss...yüksee yapmadım ben yivrım...başmeendisim şimcilik...
thy diip durma be...bidenecik anam var 800 km uzakta ne edem yawww...allaalaaalaaaa...

nan anacığına tabi gidecen ama sen o kadar yüksek bilet parasını başka sebeplerlen verdin unutma :roflol:
hem uçağı bilem kaçırıyordun neredeyse o sebeplen

ekşın ekşın.....

heh eğlence çıktı buna da :roflol:

şimdi iş ilanlarına bakıcam biraz canım sıkıldı iş arıyacağım varmı çevre mühendisi arayannnnn ama yüksek maaş isterem bu defa.

yavv kudurttunuz kadını iyi mi.
zaten zor zaptediyiydik, şimdi gene bunalıma girecek hee

4 tane mühendis çalışıyoruz hepimiz tırsıyoz vallaa.

esmer sende az alıyorsun 9 senedir bu işi yapıyorsun 3 yıldır ordasın.1200 alman lazım .bende maaş uzmanı sanki heee..:))))))))))))))))))

nereye gideceğiz yaaa aynı şehirde bile bir yere gidecek halimiz yok valla

ben kardeşime bile diyom git au-pair olarak falan kal ondan sonra orda.
bi de koce bulursun orada ohh mis gibi, ne işin var buralarda diye ama anlamıyor.
bizden geçti artık ama ben bekar gençlerin kafasına girmeye çalışıyorum hep

anam çalışanlar coştu..işler maaşlar konuşuluyo..
bende alakasız bişey yazıcaktım yazim barii.
utku emmeden kendi kendine uyuydu yuppiiii.
bu bizim çok önemli bi gelişmezemuszemuszemuszemuszemuszemus

ceyce allah seni napmasın kocayı maaşlı çalıştırır hee:))
oferta nekadar yaw maaşı merak ettim.benim bi arkadaştass ticaret lisesi mezunu 2000 lira alıyo muhasebeci.çokmu ki?

yuuhh lise mezunu 2000 tlmi alıo leeeeyyyyynnn üniversite mezunuyum 11 yıllık iş deneyimim var mali müşavir stajeriyim ben okadan para almıom ben bu gazla çıkar giderim patronumun tepesine çökerimmm heeeeeeeeeeyyyyyyyyyttttttt. esmer karısı bizi bedavaya çalıştırıolar gel birlik olalım gell bizdenden tırssın mühendisler haydii geelll sempatiksalakcinni

akannehir
valla esmercim ya ama haksızmıyım bak valla kudurdum esahtan şimdi...
kendimi çok saftirik gördüm ayyy bayılıciymmm

esmer sende az alıyorsun 9 senedir bu işi yapıyorsun 3 yıldır ordasın.1200 alman lazım .bende maaş uzmanı sanki heee..:))))))))))))))))))

tamam ecrin ücret dağılımı yaptı.
şimdi ben onların evin muhasebesini tutup 1200'ü cukka yapıyom.
oferta sende çevre mühendisi olarak çevresine bişeyler eder 2000 tl alırsın.
ohh misss

tamam ecrin ücret dağılımı yaptı.
şimdi ben onların evin muhasebesini tutup 1200'ü cukka yapıyom.
oferta sende çevre mühendisi olarak çevresine bişeyler eder 2000 tl alırsın.
ohh misss

heh oldu tamam şimdi ek iş olarak yapalım tamam.Ecrin arıtma tesisi kurayımmı bacım apartmana lazımmı.

aazından bal damliir yavrım yaaa...inşallah onu da alırız bir gün...

anam çalışanlar coştu..işler maaşlar konuşuluyo..
bende alakasız bişey yazıcaktım yazim barii.
utku emmeden kendi kendine uyuydu yuppiiii.
bu bizim çok önemli bi gelişmezemuszemuszemuszemuszemuszemus

hee buna da 400 yetale fiyat biçelim helalinden :roflol:

lan allaaan şoförleri bile tırsmıyo bende iyi mi akannehir

akannehir

valla esmercim ya ama haksızmıyım bak valla kudurdum esahtan şimdi...
kendimi çok saftirik gördüm ayyy bayılıciymmm

saftirik dmeyelim de mecburiyet diyelim bacım.

bende piyasaya göre düşük maaşla çalışıyorum. başka iş baksam daha yüksek maaş bulurum ama rahatım burda ondan ses etmiyorum.
karışan görüşen yok, odamda tek başımayın, cumaretsi off'um falan ondan kıpraşmıyorum hiç.

benim kocikte mali müşavirin yanına stajer girmeyi istiyoo ne zamandır da bulamıyorduk diyimde heççç uğraşmasın o zman

ne bileyim bacım uzun zaman çalışanlar iyi maaş alır sanıyorum ben..nekadar cahilmişim.

tırssın derken başkanım????alsanaalsanasmile
esmer benden tırsması gerektiğini biliir zati...

esmer senin iş rahat yaw.memur giibsin sen kıpraşma bırak..dişçiye diye izin alıyon geziyon saftirik bi patronda var:)

benim kocikte mali müşavirin yanına stajer girmeyi istiyoo ne zamandır da bulamıyorduk diyimde heççç uğraşmasın o zman

söyle şekerimde hiiç yırtmasın kendini yırttığıyla kalıo değmez yani...zaten temmuz ayını bitirioz zam mam yok ona takıktım bu konu açılınca iyicene takıldım şimdi maaş olayına.

seni şoför saymıosa iyi gene beni şoför işçi çaycı bekçi bilumum hiiç kimse ibnemediği için o kadını bir kez daha kıskandım koskocaman mühendisler bile kadından tırsıo vayy bee ben bu gazla gelene çemkiririm gidene çemkiririm şimdi delikafadulden

tırssın derken başkanım????alsanaalsanasmile
esmer benden tırsması gerektiğini biliir zati...

hahayytttt çok tırstım.
Gözdeciğimin hatırına katlanıyorum sana zati

esmer senin iş rahat yaw.memur giibsin sen kıpraşma bırak..dişçiye diye izin alıyon geziyon saftirik bi patronda var:)

dişçi değil olm kulak için izin aldıydım.
ama kulağımı da halletmiştim yalan değilki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…