2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
dün sağlık ocagına gittim doktor bişeysi yok dedi ama burun damlası verdi anlamadım bende bişey yok bunu neden veriyorsunki dedim sen burnu tutuk dedın dıye dıyo hey allahım benım teşhisime göre doktorluk yapıyo heralde. ek gıdalar geçin dedi ben geçeli zaten 15-20 gün olmuştu. emziriyorsan hazır mama, hazır yogurt kesinlikle verme kendin hazırla dedi.
kızlar kan hapı kullandığınızı duymuştum sizlerden doktora bizde kullanalımmı dedım d vit kullanmaya devam et başka bişey kullanma dedi . sizde d vitmi kullanıyorsunuz yada ayrıca kan hapıda kullanıyormusunuz?

sütü ısıttım serçe parmağımı soktum 5 e kadar saydım dayanacakmış yani sıcağına
sonra içine 1 çay kaşığı babymix yoğurttankoydum karıştırdım kapağı olan bir bardakta yaptım sonra havlu bezle sardım o kadar. arkadaşım kavanozda yapıyormuş bebek mamaları konan kavanozlar varya
meyve suyuna başladık sevmedi elma ile havucu bir veriyorduk şimdi ayrı ayrı deniyoruz
mamada denedim ama almadı bizimki bu sıra çok mızmız hiç bişey sevmiyor ya da hep öyle olacak (( bu arada sabah emzirip çıkmıştım az önce konuştum evdeki sütü içmemiş hiç bişey almıyor dedi annem umarım sadece diş yüzündendir bu iştahsızlık

aslında eşit gibi ama asıl gezentiler anadolu yakasında oturuyor.
avrupa yakasındakiler evcimen
olumunekankayizsmile mesela bizzz

biri buluşuyomu bende anadolu yakasındayım...kaydirigubbakcemile2
servis olursa neden gelmim....sempatiksalakcinni

yess chileck evlere servis çekip aldırıyor hepimizi tek tek.
onlarda diş buğdayı partisi yapacaz da. :roflol:

kasım ayında da bizde topiğin ilk doğumgününü kutlayacaz zemuszemus

sağlık ocağı doktorları sağolsun baştan savma hep.

biz d vite devam ediyoruz. kan hapı için kan tahlili yaptırdı dr umuz kullanmanıza hiç gerek yok dedi kullanmıyoruz bizde

evet evet 17 kasım haftaiçine geliyor ama haftasonu için ayarlayın kendinizi.
20 kasım cumartesi ya çalışanlar izin alsın ya da 21 kasım pazar eşli yaparız artık.
ailecek toplaşırız.

o zaman 20 kasımı kaydedelim şimdiden:)

pahalıdır bu tarz yerler bacım yaa.
biz krizdeyiz şu sıralar, malum koca işsiz.
maksimum tasarruf dönemindeyiz :1no2:

alternatif olsun diye şöle bi araştırdım
eşin ne iş yapıodu hayırdır nolduki ayrıldı?

yavv bu kadın bu kadar pimpirikli kocasına rağmen her buluşmaya geliyorsa herkes gelmeli valla :roflol:
ama ben şanslıydım maltepede oturan birisi olarak 2 tanesi maltepede 1 taneside Kartaldaydı :) ilk görüşmede sizi gördüya bir daha sesini çıkarmadı
kendilerinin hayal gücü baya yükseklerdedir.

bende gelmek istiyorum yaaa
keşke gelebilsen şekrim istanbula yolun düşmüyormu?

aa benım tıckerım gıtmış nedenkıCADIARZU
fatma zehra ben görüyorum tickerını

ay ne güzel ya benım yanımda kımsem yok ıkı taraftanda o yuzden ne mevlüt ne diş bulguru yaptım yaparsam doğum günü yapacagım sadece onada yıne aileden kimse olmayacak ama napıyım:gitme:

o zaman 20 kasımı kaydedelim şimdiden:)

alternatif olsun diye şöle bi araştırdım
eşin ne iş yapıodu hayırdır nolduki ayrıldı?

araç kiramala sorumlusuydu bir şirkette, operasondaydı yani.
çıkarıldı işten 3 hafta oldu, hala arıyor işte.

bende gelmek istiyorum yaaa

ceyce ve senin işin zor bacım yaa, çok uzaksınız nedek.
gerçi eskişehirde bile var bir ayağımız, oaraya gitme ihtimalim var ama sivas için hiç umut yok.

aa eski sevgilim sivaslıydı, onun babanesini ziyarete falan mi gelsem acaba; kocem ne derki bu işe :roflol:

ne tür bir iş bakıyor burcu aklımızda olsun
etli ekmek partisi yapalım Sİvasta :)
bu arada benim pimpiriğin c.tesi günü doğum günü hiç bişey almadım daha ...evde bişey hazırlıyamam herhalde sahilde Ramize götürsem ayıp olurmu Köfte partisi

ayy cnmm çok saol aile sadetini bozma benim için bel gelirim inş istanbula opuyorumnanaktan
zaten bende eşimde hiç görmedik gelmek istiyoruz en yakın zamanda cnm

sinemis hayırdır tokata nie geliyosun?
ben evlendim tokata gittim eşim ordaki hastaneydi 9 ay kaldık
sonra tayin olduk memlekete hoş merkezde değil eşimin işi ama olsun nöbete gidip geliyor
tokata gelmişken burayada gelde burda kirli ahmette sana enfes bi köfte yedirelim cnmm

evet evet 17 kasım haftaiçine geliyor ama haftasonu için ayarlayın kendinizi.
20 kasım cumartesi ya çalışanlar izin alsın ya da 21 kasım pazar eşli yaparız artık.
ailecek toplaşırız.

Olur canımm senin için gelirim ben ayazımın doğum gününne alalhtan bişey çıkmazsa

ay şimdi face ten baktım
feyza nick değiştirmişsin pardon:)

ya feyzacım kusura bakma sana sorduktan hemen snra face te baktım:)
yakınız biz

yok canım önemli değil nick değiştrrdim gayet normal olumunekankayizsmile
evet yakınız bana florya yeşilköy vs uyar eşim işte olsa bile taksiyle gelebilirm

florya belediye tesislerindeki kafedede buluşabilirz aslında ama yoğun olur gerçi hafta sonu hani herkes gelebilir o açıdan orayı önerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…