2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

walla sokak kızı oldu
dün pazarı da çok sevmişti
herkese şebeklik yaptı manyak bebe

asosta da buluşalım izmir de de buluşalım gelin walla çok sevinirim
esmerr izmire gel seni gezdirelim

benim asos'a gelmem izmir'e gelmemden daha kolay valla.
off tıkıldım bu istanbul'a, hiç sevmiyorum ben istanbul'da yaşamayı artık.

günaydınlar herkese...

ceyce, esmeralda Maşallah ne güzel herşey veriyorsunuz artık kuzulara kıskandım ben şimdi :)))

ben kahvaltıda bile bulamaçı bırakıyorum artık yavaş yavaş.
hele 2-3 diş çıksın elma bile kütürdettiririm

sırnaşık şey

maşaallah cnm kereme
yarasın inş.cokacimcoook
ayy şu su,püre faslını geçelim ben de vermek istiyoruuummalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sağol canım böyle güzel oluyor ya vede çok zevkli masada bizimle oturup beraber yemek.inş.sizde başlarsınız yavaş yavaş.

sağol canım.yok yoğurt tutmuştur hazır aldığın yoğurtlar gibi koyu olmuyor evde mayalanan yoğurt ben kereme hergün günlük yoğurt mayalıyorum keçi sütünden.

esmercim canım domates veriyormusun sen?ben sadece suyuna birkaç kere ekmek bandırıp verdim dr.muz 1yaşına kadar domates verme demişti

tamam bulacağız sana ve cocene bir iş izmirde ev de hazır nasılsa hahahahhahaakaydirigubbakcemile3

tamamdır Ayaz'a bakıcı da hazır, senin bakıcıya satarız Ayaz'ı da olur biter. :lepi:

sen ayarla işleri, haftaya oradayız kısmetse a.s

esmercim canım domates veriyormusun sen?ben sadece suyuna birkaç kere ekmek bandırıp verdim dr.muz 1yaşına kadar domates verme demişti

valla heryerde 8+ bebekler için domates çorbası tarifi var.
madem çorbası oluyor rendesi de olur dedim verdim gitti.
sabah kızarıklık falan yoktu, alerji yapmamış demek.

kaç kişini dişi çıktı herkes patlattımı 1er tane ben uzun zamandır olmaığım için kaçırdım

ben çorba yaparken içine bişr tane omates koyuyodum
tazefasulye- domates-kabak mesela hiç bişide olmadı çiğ vermedim ama daha

bende deneyeyim bari domatesi gündüz kontrol ederek bişey olursa onuda vermeye başlarım ben bugün omlet yaptım oğluşuma 1 yumurta sarısı tuzsuz peyniri karıştırdım tavaya çook az zeytinyağı ile tereyağ karıştırıp yumurta karışımınıda koydum en son üzerine ufak ufak doğradığım zeytinleride koydum paşam afiyetle yedi.bende artık hiçbişeyi bulamaç olarak vermiyorum yemiyor zaten.

aa omlet iyi fikir, haftasonu bende yapayım.

kaç kişini dişi çıktı herkes patlattımı 1er tane ben uzun zamandır olmaığım için kaçırdım

yok şekerim herkesin dişi çıkmadı örnek biz diş miş yok mızmızlama var ama diş yok.yolunu gözlüyoruz dişlerimizin.

ya anlamadığım konu şu kızların daha erkenmi çıkıo dişleri? tamam genetikte ne bir damağında beyazlık var ne bişey topiğin kızları incileri sıralıo biz birtaneye hasretle bekliyoruz.

delf kız egeye hediyesini aldımı bakıcı teyzesi?

beninki elma,muz ne verirsem kıtır kıtır koparıyo.
ha arada göğüs ucu,omuz,el nereyi yakalarsa orayıda kütletiyo :)
ben veriyorum domates bizdede bişey olmadı.
dr.muz ver gözlemle dedi bişi olmazsa devam edebilirsin demişti.

rapunzel yoğurdu nasıl yaptın:uhm:
tutmuştur heralde,zaten öyle kalıp gibi olmuyor sulu oluyor bildiğim kadarıyla..
ben de bugün mayalamayı düşünüyorum,
sen meyve sularına başladın mı,bir de muhallebi veriyor musun:uhm:

pişşşt kız anaları birisi topik açmış 6 aylık kınası diye? yapacakmısınız öyle şeyler sizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…