2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Denizcim
Allah rahmet eylesin ne kötüydü iki kez Belgrad dan gectim Tr ye gelirken hala düzelemis memleket.

oferta
Normal canim bizim doktor dev mi olacak o hizla büyürse cocuk demisti ama tombik olmadi tipimiz öyle degilmis napalim Bizde o liste gibi yiyoruz ama sanirim gece uykusu iyi degil ondan kilo alamiyor abisi biraz daha kiloluydu ama geceleri güzel uyurdu Biz boya gitmisiz 72cm ciktik.

Posi
Burasida cok sicak korkuyorum iki oglani kontrol etmekten yoruldum bu gün.Dün babasi büyügü bahce sularken islatmis hemen sabah öksürdü korktum neyse o gecti babasi havuza su doldurdu bu sefer omuzlar kollar yandi hadi krem sür basina sapka bayilacaktim valla pesinde kosmaktan kücük yazik neresi serin orda oturuyor kucagimda .Yusuf a cok gecmis olsun.

oferta
Sen genede idrar enfeksiyonu icn tahlilini yaptirt bende bazen süpheleniyorum ya acaba bi agrisi varda gece ondanmi agliyor uyumuyor diye.Bizim cisimiz cok az gelirdi bu ara sicakt acok su icirdim bayagi dolmus bi kac gündür bezi benim paranoyamda gecti .Idrar enfeksiyonunun belirtileri nelermis biliyormusun?Insallah yktur bisey ama olursada aglama canim bisi yok sünnet ediyorlar .

bizim akıllılar mola vermeden gelmişler birde...

heleki seniniki cocukla dahadazor olur

bir de bengisumutun oğluşu tapşın yapıyormuş ya,o ne:uhm:

rapunzel şu tapşın olayını bende merak ettim bakınız.... [COLOR=red .!.:
"kırklarelinde alkış tutmak anlamına gelen bir sözcük......küçük bebeklerin sadece ellerinin değil bacakların birbirine çarptırılmasıyla da yapılabilir"[/COLOR]

Tapsini ne bende bilmiyormusum ama öyle sap sap ellerini diil ayaklarini vuruyor büyükte ayniydi ben sadece ver bi beslik diyince elimi uzatiyorum eliyle elime vuruyor onu ögretebildim ama almanca söyleyince yapiyor.

saol canım, sıcaklarda hastalanıyoruz biz :sinifsinif:
kaydirigubbakcemile3 kuçuk nereyi serin buluyorsa orda oturuyo dimi, buyudukce elleri heryere daliyor bilg. ve telefonu istiyo bu gunlerde.

inşallah dediğiniz gibi hareketlendiği içindir bakalım pazartesi tahlil yaptıracağız.
geçmiş olsun..inş.bi şey çıkmaz..kilosu için endişelenme bence hareketlendikleri için az almış olabilir.
burda o kadar sicak ki yusufu 3 kez yikadik

bi de 5 dakka bir terden islaniyor yavrucak sesi kisikti, ilac vermeye basladik hastaliktandir diyoruz ins. bir an önce iyilesir canim.
geçmiş olsun ....
havalar epeydir serin gittiği için ben bebeğimi 3 günde bir yıkıyorum aslında hergün yıkansa iyi olur ama havalar da bi türlü ısınmadı...

kızlar benim bebeğim aşırı su içiyor acaba gebelikteki gizli şekerden olabilir mi.?bi dr a götüreyim kan tahlili filan yapsın diyorum...şekeri olan annenin karnındaki bebek annenin şekerini düşürmek için fazladan insilün salgılarmış ya bu da bebeğin doğduktan sonra şeker hastası olma olasılığını arttırabilirmiş...inş.bişey çıkmaz.sizin bebekleriniz nasıl?çok su içiyorlar mı?

günaydınnn
haftasonu herkes kaçmış bir yerlere herhalde sahipsiz kalmış topik kaydirigubbakcemile3
uuzn zamandan beri bu kadar keyifli geçmemişti haftasonum. koceyle hiç kavga etmeden geçirebildik
aslında hep evdeydik, Ayaz'ın odasını ayırdık onun işlerini yaptık, canımız sıkıldıkça bahçeye çardağa indik çayımızı alıp, terleyince eve çıktık Ayaz'ı lavabonun altına sokup suyla oynattık, DVD seyrettik..
Öyle işte..

esmer ne oldu konuştunmu müşteri hizmetleriyle

tekrar konuşmadım. Telefonum uslu durmaya karar verdi. Annemlerde dün gece geldiler zaten rahatladı içim.

esmer o emzikleri kullanıcanmı cidden

alan olursa kullanırım

ben kan ilacını mama yada meyvesinin içine katııyom
bişi olurmu acep :uhm:

ben sütüne, çorbasına, meyvasına ne bulursam ona katıyorum hacı.

canım dur bakalım bu kadar dert etme.
umarım birşey çıkmaz ama çıksa bile idrar yolu enfeksiyonu çok zor atlatılan birşey değil. antibiyotik tedavisiyle geçiyor.
Ayaz daha kuvözdeyken geçirmişti; oradan biliyorum.

esmer naptı acaba telefon işini :uhm:

Duruldu kendi kendine

merhaba abla, nasılsın?
Zannetmiyorum su içmesinin ona bağlı olduğunu. Havalar çok sıcak terliyordur bebe.
Ayaz'da günde 80-90cc'ye yakın su içiyor, versem çok daha fazlasını da içer.

günaydın kızlar

Kuzey bu haftasonumu resmen zehir etti bana.yemiyor bu çocuk hiç bişey yemiyor.ne denediysem yemiyor ağzını öyle sıkı kapatıyorki ne verirsen ver istemiyor meme de eskisi gibi istekli emmiyor sadece su içmek için açıyor ağzını.birde kaşığa karşı acayip bir direnç gösteriyor mümkün değil ağzını açmıyor ne yapacağımı şaşırdım çok moralim bozuk kocaylada kavga ettik bütün hafta sonu.psikoloğa gitmeyi düşünüyorum artık kaldıramıyorum ben artık.
bugün Kuzeye idrar tahlili yapacaklar aşılarıda var ve ben çalışmak zorundayım işteyim oğlumun yanında değilim şimdi dışarı çıkacağım yine müşteri ziyareti için.bugün biterde akşam olurmu acaba

günaydın esmerim ne güzel geçmiş bak hafta sonun ayaz artık odasındamı yatacak hadi hayırlısı artık.
günaydın kızlar
günaydın canım

canım yememesi diştendir dişleri çıkcaktır olur bebe bu bazen yiyecek bazen yemeyeck böyle büyüyecekler
eşinlede çok zıtlaşma sonra her hareketi batmaya başlar biraz sakin olmaya çalış iş stresi ev,kuzey derken normal olarak yoruluyorsun .işe de yeni girdn izne ayrılıp biraz kafa dinle diyecektim ama boshayallersmile
neyse sen yinede alttan almaya çalış

gunaydınn kızlarrr. cuma günü işe gelmeyince amma çok yazmışsınız.

EGE HAFTA SONU SAPITIYOR ARKADAŞLAR UYKU FİLAN YOK. DELİRECEĞİM. DÜN GECE 5 KERE KALKTIIII.OFFF

cnm belki hareketlendiğindendir,kendini harap etme hemen,
eğer enfeksiyonsa bile ilaçla tedavi edilir inş..
bir de tartı aynı tartımı:uhm:
geçmiş olsun cnm,inş. tahlil onuçlarınız güzel çıkar..
saol canım, sıcaklarda hastalanıyoruz biz :sinifsinif:
kaydirigubbakcemile3 kuçuk nereyi serin buluyorsa orda oturuyo dimi, buyudukce elleri heryere daliyor bilg. ve telefonu istiyo bu gunlerde.
beril de öyle herşeye elini atıyor,mausa,klavyeye uzanmaya çalışıyor,
bugün otobüste gelirken yanımızda oturan kızın kitabını çekiştirdi,
kulaklığını çekiştirdi,yanımızda ayakta duran adamın gömleğini çekip ağzına sokmaya çalıştı,kızın birinin poşetiyle oynadı,
hiç durmuyor artık,sıkılıyor,oynayacak bişeyler arıyor..
cnm inş. tahmin ettiğin gibi değildir,sıcaklardandır belki de..
benim kızım su pek içmiyor,sadece anne sütü aldığından ben de vermek istemiyorum arada veriyorum ama az içiyor..

cnm geçici bir süreçtir düzelir inş.
bazen böyle oluyor çoğumuzun bebekleri,
berilin de geçen haftalarda 5-6 saat emmediği oluyordu..

Son düzenleyen: Moderatör:
mehlika hep aynı doktora gidiyoruz aynı tartıda tartılıyor inşallah geçici bir dönemdir bu.

günaydın....

oferta geçmiş olsun canm...

içime kurt düşürdün benimde acaba oğlum o yüzdenmi az kilo alıyor....
ve bazı gecelerde ağrıdan uyuyamıyor o yüzdenmi acaba?
siz ne şikayetle gittiniz dr.a?

canım yememesi diştendir dişleri çıkcaktır olur bebe bu bazen yiyecek bazen yemeyeck böyle büyüyecekler
eşinlede çok zıtlaşma sonra her hareketi batmaya başlar biraz sakin olmaya çalış iş stresi ev,kuzey derken normal olarak yoruluyorsun .işe de yeni girdn izne ayrılıp biraz kafa dinle diyecektim ama boshayallersmile
neyse sen yinede alttan almaya çalış[/QUOTE]

çok yorgunum gerçekten eşimde her dediğimi yanlış anlıyor birde o geliyor üstüme önceleri aldırmaz susardım şimdi bende patlıyorum saçma sapan şeyler konuşmaya başladık.keşke biraz tatil yapabilsem ama iştede yeniyim hem zaten çalışmak zorundayım eşim 3 aydır maaş alamıyor çalıştığı yerden bende işten ayrılırsam yapamayız.ama çok bunaldım artık hiçbişeye tahammülüm kalmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…