2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta ek gıda olayına nasıl geçtiniz neler yapıyosun?

kızlar bişey sorucam kan ilacı iştahsızlık yapar mı ?
taha ya ilacı verdikten sonra iştahsızlık yaptı yada bize denk geldi aynı şeyi yaşan varmı ???

ben kan ilacı vermiyorum,kusmasını arttırmıştı,dr da şart değil dedi..bakalım bu aydan sonra tekrar verebilir

oferta ek gıda olayına nasıl geçtiniz neler yapıyosun?

yaklaşık 1 aydır sabah öğle arası meyve suyu yada püresi öğleden sonrada yoğurt veriyorduk .son bir haftadırda öğlenleri çorbalara başladık arada vakit kalırsa kaşık mamasıda veriyorum.

zaten artık sütüde pek istekli emmiyor çorbaya bayılıyor mesela tabi yeni tatlar hoşuna gidiyor ne de olsa.yarın dr kontrolümüz var daha detaylı bir beslenme listesi alırım yazarım burdan vanım sanada

benim anlamadığımda çocuklara test yapmadan kan ilacı veriyolar ya lazım değilse herkese aynı oranda veriyorlar birde

bende anlamıs değilim....
ki zaten devamlı vermiyorum coğu zaman unutuyorum..
kan testinde kan değerleride iyi cıkmıstı zaten...
o yüzden haftada 3 kez veriyorum..

ama d viti hala düzenli veriyorum...

kızlar ben hala regli olmadım...
melisa gece 1-2 kere ya emiyor ya emmiyor..
neden hala olmuyorum yaaaa

benim anlamadığımda çocuklara test yapmadan kan ilacı veriyolar ya lazım değilse herkese aynı oranda veriyorlar birde

ben de test yapmadan vermeniz doğru mu falan demiştim,bi hayli direndim hatta,biro lbey de test yapsak kesin az çıkar,hasta etmeyelim çocuğu dedi..vermeye çalıştım ama zaten çok kusuyor,onu verince iyice arttı,tadı da iğrenç,sonraki kontrolde söyledim ezile büzüle,veremedim dedim,bu sefer de hiç mühim değil,destek olsun diye verdim zaten dedi..ben de anlamadım bişey..gereksiz demir yüklemesi zararlı diye biliyorum,ayrıca bilinmeyen bir kan hastalığı varsa,ciddi yan etkileri var..

illa bızıklatmakmı lazım yawwwwbenneyaptımki

bızıklatmak ne juli????

ama evet doktorsuz olmayacak galiba kaç ay oldu baksana.sanki regli olunca biraz şişliğim gider gibi geliyor çokmu hayelciyim offf hala tombişim ben ya 10 kilo fazlam var niye eski kiloma dönemiyorum doğumdan sonra hiççç veremedim kiloo offff.

ben d vit vermiyorum çünki bıngıldağımız erken kapanmaya başladı o yüzden kestik

şimcik bızıklatmak şöle oluyor
hani doktor masaya cıkartıyorda kurcalıyor ya o sempatiksalakcinni

belkim 1-2 kiloc gider die umud ediyorum

biz hiç d vit vermedik
multtabs veriyorduk sonra minadex e başladık
bu ay tekrar vitamini değiştirdi dr içinde balık yağı da olan bişey verdi
ama daha almadık ismini hatırlamıyorum
bi de ferro sanol ü ece hiç sevmiyor zorla veriyorum
üzerine hemen bişey yedirrisem ya da tokken verirsem kusuyor
dr a söyledim onu da değiştirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…