2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy demek o kadar zormuş ölemi rapunzel
benim kuzum bide 5 tane çıkardı oyyy yavrum benimm

ben kaçtım öptüm hepinizi gelmeye çalışırım yine sced msjımı görürsen özelden msj atıuver şekerim

yok canım olamaz. çünkü onların tel meşgul değildi o sırada
zaten o durumda telefonun üzerinde tekrar arıyor yazıyor.
ama bunda öyle yazmıyordu.
simsiyah duran ekranın kendi kendine ışığı yandı anneciğim arıyor yazmaya başladı ekranda.

esmeeer gıı tek annenle babanı mı aradı tlf,yoksa başkalarını da aradı mı acep-tatlicadiarzu-

ayy valla bilmiyorum faturam bi gelimiş bu ay 200 lira akannehir

maşşallah yavv. sakız bile çiğner artık seninki hee

allahım ne güzel yorum yapıyosunuz bende gördüm anlatıyımde sende yorum yap canımcım
küsülü olan kuzenimle barışiyordum rüyamda ne alaka :uhm:

CANIM YORUMLAYAYIMDA BİRİNDEN BİRİ TUTSA İYİ OLUR YOKSA REZİL OLACAM BURADA :roflol:
ikinizde barışmak istiyor olabilirsiniz bence birinizden biri gururu bıraksın biraz kahve falı gibi oldu sanırım :)))

valla demekkiii baksanıza ateş oluyor, kulak ağrısı olurmuş, göz çapaklanması, baş ağrısı olurmuş canlarım yaa hepsi inş.ağrısız acısız çıkarır hepsini

esmer belkide ilk aramada annen açıp bir ALO deseydi bir daha aramıyacaktı telefonunda ısrarlı ve inatçııı karşı taraf açsa rahatlayacak :)

Son düzenleme:

Vuvvv bu işin sonunu çok merak ediyorum esmer :uhm:

maşallh 5 tanemi ben 1 taneyi bile göremedim henüz

evet falcı gb oldun bacım
ben barışmak istemiyorum o istıyor galibaa

günaydın kızlar

bugün yine ekşınlarla dolusun esmer. bendemi mama sandalyesi alsam ama evim çok küçük şimdiden heryer zehranın eşyalarıyla doldu yok puset yok ana kucagı yok araba ,araba koltugu salıncak ayyy ne bitmedi ya bide mama sandalyesi çıktı ufffff kocaya söylesem almaz valla

kizlar doktordan randevu aldim ama henüz sigortamiz olmadigi icin 100 euro civari alirlar, askinda atesi yok sadece sesi kisik doktora gitsem mi kafam durmus gibi

daha önce pamukcuk icin gittim 110 frank ödedik 2 gün sonra da kendiliginden gecti bosuna para vermistik bu ses kisikligi icin doktora 100 euro vermeye degrmi acaba gerekli miki aklim durdu

slm womarch nasılsın? berkay nasıl?
biz yarın 9,30 da birol bey in ordayız ya siz???:))
ama olmazkiii..yine bizden öncesinizz kaydirigubbakcemile3
biz 10 a almıştık,1 ay önce ,ev çok yakın aslında ama siz bizden hızlısınız :)
berkay bey iyi,annesini bezdirmeye devam ediyor ..uras nasıl ,iyileşti artık dimi

iyilik canımm,çok ekşınlı olmuş alttaki resminiz,süper..
benim armut döndü ilk defa az önce..göbeği hiç kaldıramayacak sanıyorduk,annesine çekmiş zemuszemus

sizden naber
bizde iyiz canım....
aynı tas aynı hamam.....

şimdi ne desem yanlıs olur..
belki boğazları falan enfeksiyon kapmıstır..ates yaptımı hiç kısılık olduğundan beri.
biliyon biizm boğazlar enfeksiyon kaptı 2 haftada zor iyileşti..

biz hep önceye alıyoruzda ne hikmetse hep geç kalıyoruz :))) maltepeden geliyoruz malum trafik oluyor eşimde c.tesi günleri çalıştığı için sabah saatine alıyoruz randevuyu
:) bu çocuklar hep aynııı bizimkide anneannesini bezdiriyor annemim misafiri gelecek tek bişey hazırlıyamamış sürekli al beni diyormuş gözleriyle takipte yanından kalktığın an ağlıyor kucakçıı oldu ...çok şükür hastalığımız geçti sanırım dişler yüzünden huzursuzluğu var bu sıra gece kaç kez kalktım hatırlamıyorum artık sürekli ağladı kulaklarını çekiştirdi meme istemiyor zorundan

ben de bilemedim ne desem,içinden geleni yap yine..100 euro da az değilmiş (geçen haftalarda bizimkinin de ses tonu değişti bir sabah aniden, ben tutuştum,ıhlamur verdim kendimce geçer diye,ama ateş olmadı hiç..sonrasında hastalanmadı,bana kalırsa sesi hala tuhaf geliyor,bir de bizimki çok kusuyor belki de reflü ses tellerini etkiliyor diyorum,telefonla eski druna soramazmısın?? ateş beklenmeli mi diye bir bilgi verebilir

şimdi katlandığında bagaja girecek kavramının ucu çok açık bagaj var bagaj var di mi ama?
polly daha küçük oluyor happyE göre
bi de polly'nin yükseklik ayarı var happy de yok
yatış pozisyonu -artık çok gerekli değil ama- polly de çok daha iyi
bi de polly de çift kılıf var bebeğin altına ekstra bişey koymana gerek kalmıyor

graco diye bir marka var katlandığında en küçük olan mama sandalyesiymiş 19 cm oluyormuş ben baktım ama beğenmedim
her gittiğin yere götürmek istiyorsan o mothercare dekini alsana çok pratik
keşke daha önce görmüş olsaydım
bir de alternatif olarak eve normal mama sandalyesi alıp
gittiğin yere götürmek için yaklaşık 15-20 tl ye sevi bebe pratik mama sandalyesi var
ondan alabilirsin yakından incelemedim nette gördüm
gidip bakmayı düşünüyorum

walla dr neden 1 çay bardağı dedi bilmiyorum
ama benimki ancak o kadar yiyebiliyor
onun için sormadım

esmer kendiliğinden aranan numaralar arama kaydında çıkıyor mu?
çıkıyorsa tlfun kimleri aradığını bilirsin..
esmer belkide ilk aramada annen açıp bir ALO deseydi bir daha aramıyacaktı telefonunda ısrarlı ve inatçııı karşı taraf açsa rahatlayacak :)
:roflol::roflol:
cnm öksürük var mı peki?
beril de hasta olduğunda önce sesi kısıldı sonra öksürük başladı,sonra da kusmalar..
istersen bir iki gün daha bekle,öksürük,ateş vs. olursa götür,
belki hastalanmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…