2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ilaçlarda kortizon var kullanmak istemiyorum ayrıca süte geçiyor ilaç kullanmadan bgeçmesi için napabilirim acaba?

ayaklarını birbirine çarpmasımıymış o?

kullanmak istemiyorum içlerinde kortizon var ve süte geçiyoooo :umursamaz::umursamaz:

kalça ultrasonu değilde ben kulak için gerek yok demiştim çünkü adam eve geldiğinden beri çıta pıta gözünü açıyordu ama yinede yaptırdık benimkini biliyosunnnnn :))

ayy seninki yaptırmasa şaşardım zaten
az ele gelsin her sene check-up'a da sokar Uras'ı :roflol:

JUlii kanka
nerdesin
bugün evlilik yıldönümünüz plan ne

vayy Julinin kocasında iyi biliyon sen evlilik yıldönümlerini hee kaydirigubbakcemile3

ben 1-2 gün daha keçi sütü veririm evdeki kutu süt bitsin ziyan olmasın.
sonra ver elini inek sütü
yeter gari Bebelac'ı zengin ettiğimiz

günaydın kızlar ne ara kalkkıp bu kadan yazdınız. esmer bende 6 ayı doldursun başlayacam yarı inek sütü yarı su olarak . benımkı kahvaltılıkları tek tek veririsem yıyo ama karıştırınca yemiyo yumurtayla peyniri çok sevdi. neyse gıyınekte sosyete pazarını gezmeye gidek bugun bizim evin yanına kuruluyo..akşamada misafir geliyo yemege ne yapsam acaba. çorba, orman kebabı, pilav ,börek salata tatlı yetmezmi acaba bide zeytinyağlı fasulyemi yapsam acepCADIARZU

günaydınlar herkesea.s.
egzama için kremi kullanmak şart kızlar...bnmde vücudumda omuştu kolumda göbeğime falan kaşıdıkça büyümüştü merhemi sürmezseniz iyice sertleşir daha çok kaşınır...yayılmadan önlemini alın derim...
esmer süt konusunda sana katılıyorum:1closedeyes:
feyza eltinler gitmiş hadi gözün aydın cnm...kayınvaliden mi kaldı şimdi buğleme bakacak?
evlilik yıldönümleri olan arkadaşları tebrik ederim daha nice mutlu senelere...hihoyyyt:asigim:

hımm hiç bilmiyorum nette araştır bir istersen ama sanırım orayı sürekli kuru tutman lazım terlememesi lazım

eksik yazmışım el çırpmasına deniyormuş

canım ya bende egzema olmuşum iki haftadır fln dr.gittim iki tane krem verdi gel yama testi yaptırmamız lazım dedi bişeyler alerji yapıomuş hiiç gitmedim gitmeyide planlamıyorum benim ellerimde var kremlerde bi işe yaramadı ne yapacam bende bilemedim.senin vücudunun neresinde?

selam kızlar
ben geldim
ne var ne yok görüşmeyeli
her yerde indirim var deli gibi alışveriş yapası oluyo insanın birincisi paran varsa ikincisi bu kiloyla uygun kıyafet bulursan :roflol:

selam canımsempatiksalakcinni katılıyorum

JUlii kanka
nerdesin
bugün evlilik yıldönümünüz plan ne

julilerinde evlilik yıldönümüü. juliii kutlu ve de mutlu olsunnn

gunaydınlarrr

semiha, fatmazehra,ayça hoşgeldiniz günaydın

esmer geçen gün annem urası okuyor eşim gelmiş anne niye üflüyorsun çocuğun suratına üfleme demiş annemde alınmış ben hastalıklımıyım niye öyle dedi diye :))

ceyce

hemen hemen heryerinde canım el üsti bacaklarımın iç kısmı sırtımda falan

sen kaşınıyomusun?

ne yapacağım bilemiyorum ya hatır hatır kaşınıyorum çok bunaldım ilaç kulllanmak ta istemiyorum benim ki stresten oldu bundan eminim...

Canım uyuzlu gibi kaşınıyorum hemde kaydirigubbakcemile3 büyük ihtimal stres vede bişeyde alerji yapmış ola biilr ama kremler hiiç bir işe yaramadı.ne iyi gelirki

canım 8 e girelim bende inek sütüne geçeceğim bize bişey olmuşmu maşallah kapı gb hatunlarız

sivri sendemi oldu egzama geçmiş olsun ne kadar süte geçiyomuşki çokmu bizim oğlanında yüzünde var ben kullandım 5 gün krem istemesemde

fatma ohh menünün yeme yanında yat sosyete pazarına bende gelem kıyafetler olmuyo diye al al 44 bedeni bitiremedim :mymeka:

esmer juliyle evlilik tarihimiz aynı sayılır ondan biliyom
eşim tutturmuştu 07 07 2007 de evlenelim diye aynı zamanda eşimin doğum günüydü sırf cumartesiye denk geliyo diye istemedim ama 07 07 de kınagecesi 08 07 dede düğün oldu yani yarın evlilik yıldönmümüz :lepi:

Son düzenleme:
hatırlarmısınız kızlar bilmem bi ara trt de bebklere nasıl gıdalar vereceğimiz gibi bi belgesel tarzı bişey olurdu inek sütü ilk etapta işte şu kadar sulandırılır denirdi
ee şimdi onlara ne oldu

ben inek sütü vermeyi çok istiyorum ama bu yazılanlardan dolayı korkuyorum yinede başlarım yaa

günaydın canım
benim eşimde herşeye karışıyo herşeye sorma

semihacım sizinde kutlu olsun evlilik yıldönümünüz

6 aylık aşımızda oğlumu sağlık ocağına aşıya götürünce hemşiremiz bize vermiş bir kağıt işte şukadar sulandırılmış inek sütü fln filan yazıodu devletin dağıttı evraklara bakın inek sütü kullanın dio. ne alaka bende onu anlamadım dr.muzun dediği gibi tamamen ticari şu mamalar yaa.

bnde tatil istıyorum ama izin vermyorlar yaa çok bunaldım aslında
sağlık ocağına götrmüş bişey yokmuş normalmiş temiz tutarız değdin gb bişeycik olmaz
sorma hergün bişey öğrenyorlar 1 günde bile innaılmaz bir değişim var sen bile şşaıp kalıyorsun .6.ayda sanki evrim yaşadı buğlem yürüteçle evi turluyor ,ayaklarınız üzaerien basıyor elllerindne tutup yürttğümzde adım atıyor .dünde mamsını kendi içmeyi öğrendi hergün beişy seninde az kaldı 5.aydasın sen dimi

anladım canım şşardım bian öyle deyince

selam ayça nasılsın araba kullanmya başladın mı nette yoksun buldun arabyı turluyosun varyaa bulamıyoruz seni artık
he gittiler çok yoruldum 1 hafta daha kalsalr bayılırdım herhal.buğleme 2 ay kayınvalidem bakacak annem bakamz ramazan ayı geliyor çok yorucu olur anneme 2 ev arasında kalırdı
en iyis kayınvalidem giderm dedi bn ramazandada kal dedim en azından evde olur annemde rahat eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…