2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydin kizlar,

suan cok kötüyüm demin yusuf yataktan düstü, tam alninda hafifkirmizilik var,
düstükten sonra agladi yogurt vererek susturdum, simdi uyuyor

CANIM GÜNAYDIN KEŞKE UYUTMASAYDIN 1-2 SAAT DÜŞMÜŞ YA O YÜZDEN

canım bende merak edip sordum aşı tutrsa diyorladı nette de okumuştum o yüzden ama dün kanayınca korktum sadece
süt olayına bnde katılıyorum 8 ve 9. ayda başlanırsa hiç bişey olmaz
devam sütü çok mu sağlıklı içinde kimbilir ne var

günaydın meltemcim
hayrlı güzel yıllar geçirirsin inş..arkadaşınıda allah kurtarsın sağlıklıca bebeğine kavuşur inşallh

günyadın rapunzel uzun z mandır göremedim ben seni tatildemydin?

Rapunzel
Amin canim hadi bana gelin yemekle ugrasamicam sac tava yapim bari dedim gelin sizde :))))

Posi
Sen Ayy diye bagirsan bile Yusuf korkup aglamistir .Cocuklarin cani yanmasindan ziyade annenin tepkisine göre agliyorlar.

Sinemis
Günaydin canim nasilsiniz sagol canim.

Esmerim
Benim esim gibi desene sen biz Türküz bize bisi olmaz :)) Ya komsu kadin oglani doktora götürün boyunla ilgili diye anlatiyor adam biz türküz bize bisi olmaz dedi kadin sok oldu kaldi :)))Banada diyor is cikartma konusma öyle biseyi yok cocuk normal diye.

tesekkür ederim kizlar, aglamasi benden kaynaklanmadi onu biliyorum en azindan susturmaya calistim kucagimda hoplayarak gezdirdim susmadi yogurt verdim agzina öyle sustu

bi de kötü yani parkeye düstü pat diye ses cikti, ben sesi duyunca bu seste nerden geldi dedim yuyusufn düsecegi aklimin ucudan bile gecmemisti cünkü hertarafini yastikla sarmistim. yastikalar oldugu yerde duruyor yastiklari cekmeden nasil gectiyse nasil düstügünü de anlamadim zaten

günaydın...

tapşın konususnda hiçbir fikrim yok belki bi oyun oyundur... :bbo:

esmerim inek sütünün zararları diye sanki çocuğa asit içiriyomuşsun gibi sıralamışlar ama bi 5 kardeşiz ve hepimiz sadece 4er ay anne sütüyle beslenmişiz sonrası hepinek sütü....

çok şükür hiç bi sorunda olmamış...

geçen oğluma muhallebi yapacağım annem çıkardı dolaptan inek sütünü (köyden getirmişti) anne napıyosun inek sütü olmaz dedim bana demediğini bırakmadı baktım haklı bende artık muhallebilerini %50 su+ %50 inek sütünden yapıyorum....

evet canım 2,5 hafta kadar yoktum çocukla ne kadar tatil denirse işte :))
sen nasılsın? tatliş kızın Buğlem nasıl?
Rapunzel
Amin canim hadi bana gelin yemekle ugrasamicam sac tava yapim bari dedim gelin sizde :))))

Posi
Sen Ayy diye bagirsan bile Yusuf korkup aglamistir .Cocuklarin cani yanmasindan ziyade annenin tepkisine göre agliyorlar.

hımmmmmmm daha ne olsun meltem :)))))))))))

kızlar bu arada dün acile gittim akut dermatit olmuşum yani etgzama hatır hatır kaşınıyorum dr bana bi krem bide hap verdi 2 gün emzirme dedi napıcam ben bir an önce düzelmem gerek

egzama için bi önerisi olan varmı? ne iyi gelir tüm vücudum kıpkırmızı va kaşınıyo

:roflol: :roflol:
kadın şok olmuştur :roflol:

valla ben senin kocayla aynı kafadayım
ne kalça ultrasonu çektirdim ne işitme testi yaptırdım ayaz'a

he valla yaa ne feci birşeymiş bu süt dediydim okuyunca

ya acaba uyandirsam mi ben yusufu ne dersiniz bilmiyorumkismile

sen bilirsin kuzum.
istersen uykusu normalden uzun sürerse falan uyandırırsın.

yavv mehlikada kaşınıyor, egzama olmayasın dediydim sabah.
birbirnize bulaştırdınız ne yaptınız

tek öneri, kaşımaman.
kaşıdıkça dah çok kaşınır ve daha çok bulaşır vücuduna.

ya acaba uyandirsam mi ben yusufu ne dersiniz bilmiyorumkismile
valla bende yazacaktım neden uyuttun diye seni tedirgin etmiyim dedim sonra
normalde ne kadar uyur? yarım saat 45 dak. ise ondan sonra uyandır istersen bişeyi yoktur merak etme ama yinede tedbiri elden bırakmamak lazım

geçmiş olsun ama sanırım ilaçlarını kullanmaya başladığında etkisini gösterecktir
bu arada tapşınla ilgili bulduğumu yazmıştım küçük bebeklerin sadece ellerinin değil bacakların birbirine çarptırılmasıyla da yapılabilir

evet canım 2,5 hafta kadar yoktum çocukla ne kadar tatil denirse işte :))
sen nasılsın? tatliş kızın Buğlem nasıl?

hımmmmmmm daha ne olsun meltem :)))))))))))

nasıl geçti tatilin yinede değişklik olmuştr çocukla zor olsada insan yinede kendini yeniliyor .
aşı inş iltihap almaz bilmyorum kanaması canımı sıktı
buğlemde iyi nasıl olsun.yeni yeni şeyler öğreniyor

:roflol: :roflol:
kadın şok olmuştur :roflol:

valla ben senin kocayla aynı kafadayım
ne kalça ultrasonu çektirdim ne işitme testi yaptırdım ayaz'a

kalça ultrasonu değilde ben kulak için gerek yok demiştim çünkü adam eve geldiğinden beri çıta pıta gözünü açıyordu ama yinede yaptırdık benimkini biliyosunnnnn :))

beni kimse tutamaz :roflol:

betty'nin kızı saat 22:00 gibi yatıp 06:30-07:00 gibi kalkıyor.

sizin gece 12:00'de yedirme pek bir işe yaramadı galiba yaa

yaramadı canım yaa. sadece ilk günler faydası oldu. şimdi olmuyor. uffşşt sıcaktan mı kalıyor dişten mi bilemedim.

ege tekrar çok kaklmaya mı balşadıakannehir
bir günleri bir günlerini tutmuyor ki..
beril de bazen 2 kez kalkıyor,en fazla 3 kezdi,
son günlerde yine sapıttıboshayallersmile

evt canım ya gene kalkıyor. sıcaktan mı acaba böyleler?

canım gunaydın nice mutlu senelere inşallah.

günaydin kizlar,

suan cok kötüyüm demin yusuf yataktan düstü, tam alninda hafifkirmizilik var,
düstükten sonra agladi yogurt vererek susturdum, simdi uyuyor

canım çok geçmiş olsun. normal uykusundan fazla uyursa uyandır istersen. endişelenme. bir terslik hisedersen git hemen dr a.

canım geçmiş olsun çok. bence o hapları ve kremi kullan derim

kaşınmamak mümkünmü esmerim yaaaaa
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

selam kızlar
ben geldim
ne var ne yok görüşmeyeli
her yerde indirim var deli gibi alışveriş yapası oluyo insanın birincisi paran varsa ikincisi bu kiloyla uygun kıyafet bulursan :roflol:

JUlii kanka
nerdesin
bugün evlilik yıldönümünüz plan ne

tabi en azından işten uzakta çocuğumla akşama kadar beraberdim, araba gürültüsü sıfır, oksijen bol bir yer idi....inşallah herkes yapar bu sene tatilini hak ettiğimizi düşünüyorum :)

bişey olacağını sanmıyorum temiz tutun yeter orayı bir iki gün...

Maşallah iyi olsunlar hep, 6 aylık olunca çok şey değişiyormuş bebeklerde değilmi her geçen gün yeni şeyler çıkıyor ve her seferinde sevindiriyorlar bizi

canım keremin üstünü ben fzl değiştirmiyorum k.validemde kanadı fln demedi iltihaplı onu biliyorumda patlayıp patlamadığını bilmiyorum eve gidince zaten annem onu gece uykusu için hazırlamış oluyor bazen uyuyor bile oluyor ben gittiğimde sabahta kıyafetlereni o giydiriyor ben hiç dikkat etmedim bu yüzden.

aslında senin dediğinde mantıklı ilk etapta bunları okuyunca süt nekadarlı zaraylı bişeymiş gibi algıladım ama düşündüğüm zaman ben fzl emmemişim annemi hep süt ve sütlü muhallebiyle büyütmüş beni annem sonuçta ne kansızlığım var ne bişeyim hem ben de düşünüyorum ya inek sütünede geçmeyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…