2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

acaba bizim oğlanla tatile gidilirmi
eşim çok gitmek istiyo ama ben istemiyorum
en azından 3-5 gün gidelim diyo o kadar yolu çek
sonra annem çocuğu hasta edersiniz diyo
gidersekte nasıl bir yere gidilir
tecrübeli varmı acep
fikirlerinizi bekliyorum

evlilk yıldönümü olan tüm arkadaşların evlilk yıldönmü kutlu olsun nice senelere:asigim:.güzel günler geçirmeniz dileğimle a.s.

Merhaba SMHSMH BİZ AYIN 24 ÜNDE TATİLE ÇIKMAYI PLANLIYORUZ.Balıkesir Altınolukta bir yazlık kiraladık.Bahçeli güzel bir ev...Orası çok sıcak bir yer olmadığı için rahat edeceğimizi düşünüyoruz.Hem ek gıdaya geçmek te daha kolay olacak...Köy pazarlarından organik mmeyve sebzeler...Bilmiyorum ama şimdiden heyecanlanıyorum bebişim için...

Merhaba SİNEMİS KİMSE BENİMLE KONUŞMAYACAK SANDIM Bİ AN Oğlum Rüzgar Ege 21 Ocak doğumlu...

merhaba canım hoşgeldin
hadi bakalım oo güzel tatiller size

eylülizar hoşgeldin

sinemis 6 olduk sayılır ayın 11 de doluyoralkisalkisalkis

semiha hasta olacağını sanmıyorum biz birde araba ile istanbuldan bodruma gittik o kadar yol düşün çok şükür bişey olmadı havuz başında 2 aylık bebek vardı ben olsam gitmezdim ama bizimkiler koca adam oldu artık bence değişiklik iyi olur birde eşin yardımcıysa hiiç sorun olacağını sanmıyorum

fayza cım zaten ben araba kullnaıyordum ...
öğlenleri anneme gidiyorum bzm ev sıcak oluyor...akşam üstü dönüyorum iyi oldu valla...

Kızlar biz bu ayın 21 inde ek gıdaya geçeceğiz...Doktorumuz ısrarla o güne kadar bişey vermeyin diyor...Her ne kadar onu dinlemesem de...Sizin aranızdan ek gıdaya geçenler var mı?Deneyimlerinizi paylaşır mısın?Biraz endişeliyim de bu konuda....

mrb kızlar nasılsınız
evlilik yıldönümleri kutlu olsun bizimkide geçen aydı
bizde inş eylülde tatile didime gitcez benimde korkum uçaktaki basınçtan kulağı ağrırmı
aaa esmer sen uçakla gittin ankaraya bi sorun oldumu iniş ve kalkışta bişiler yedirdinmi cnm

kizlar cevaplariniz icin cok tesekkür ederim, siz demeseniz ben uyutmamak gerektigini bilmiyordum

siz öyle yazinca ben de sallamayi biraktim sallamayinca herzamanki gibi hemen uyandi zaten, simdi besigine koydum görmedigi bir iki oyuncaginida asltim tepesine biri isikli, cok hosuna gitti kendikendine oyalaniyor.
aman kizlar dikkat edin gecen de juli düsürmüstü bebegi, cok dikkat edin iyice hareketlendi bebekler. ben bi de hertarafina yastik koymustum düsmesin diye. yastiklarin yeri hic degismemis hic yastiklara dokunmadan pat assagi düsmüs.

normalde ben yere battaniye serip üstüne oyuncaklarini dagitim yere yatisiyorum yusufu o tabiki hep dönüyor, yüzüstü oluyor dün de kafasini yere carpip dururken agzi mi kanamis yerdeki beyaz örtü hafif kirmizi olmus. napicam ben bunla

benimde yarın evlilik yıl dönümüm
aynen 2007 de evlendik bizde 07.07.2007 olsun diye uğraşmamıza rağmen
nikah saatını 11:00 verdiler erken olduğu için istememiştik 08.07.2007 de oldu nikah

yavv bizim öyle fırsatımız olacak koca 3-5gün gidelim diyecek yarım saat içinde valizim hazır olur valla :roflol:

bana sorma bacım ben çok genişim biliyon.
bana kalsa çocukla rafting yapmak hariç herşey yapılır

Merhaba SİNEMİS KİMSE BENİMLE KONUŞMAYACAK SANDIM Bİ AN Oğlum Rüzgar Ege 21 Ocak doğumlu...

Allah bağışlasın. Konuşulur yaa niye konuşulmasın senle.
Sadece bazen arada kaynıyor yazılanlar.
Hoşgeldin.

Bizde ek gıdaya geçmeyen kalmadı gibi.
ben geçeli 3 ay oldu. hatta yeme düzenini bile değiştirdim.

sadece kalkış ve inişte ya emzik verin ya da emzirin diyorlar.
Ayaz gidişte de dönüşte de uykusu olduğu için 3 dk kriz halinde ağladı sonra uyuyakaldı. çok rahat geçti yani.
sana tavsiyem bebek arabasını bagaja verme. Uçağın kapısında binmeden önce teslim et. O zaman uçaktan inerken daha kapıda geri veriyorlar çünkü. Kucağında bebeyle bagaj peşinde koşmazsın o zaman

iyi bari canım uyandıysa sorun yok.
kafa darbelerinde -Allah korusun tabi- eğer bir sorun varsa insan uykuya geçer çünkü.
o uykuda normal bir uyku değildir, zararlıdır.
o yüzden uyutma demiştim ben.
Ama çok şükür ki sorun yok, Allah beterinden saklasın.

julilerinde evlilik yıldönümüü. juliii kutlu ve de mutlu olsunnn
tesekkürler delfim a.s.
meltem juli evlilik yıldönümlerinizkutlu olsun.
posi geçmiş olsun.
saol fatmazehracım....a.s.
JUlii kanka
nerdesin
bugün evlilik yıldönümünüz plan ne
saol kanka heç bi plan yok
evd yemek yicez o kaaa

mersi aycacaım a.s.
gecmiş olsun canım...
oyy kıyamam yusufa
kaşla göz arası nasıl yapıyorlar anlamıyorum...

trakyaya özgü galiba
diğer adı alkış :)

sizede nice senelere meltemcim...
demek aynı gün evlenmişiz
ama biz evleneli 3. sene olcak...

julii
Cok gecmis olsun canima ya bogaz kötü ya yemek istemez hic sen gene emzirmeyi dene vazgecme oyun oyna filan artik yorulucan bi süre.
?
nası booğazmıs gecmedi..
aslında anne sütü alsaydı coktan iyileşmişti sıpaaaa

Geçmiş olsun Melisa'ya a.s.
saol canım
neren pişik oldu Juli
benim de göğüslerimin altları çok kaşınıyo
hatır hatır
kaşırken kanatıyorum
hımm nası desem..
camasırın gectiği yer
bacak arası gibi işte....

maşallah ayaza
3 ay sonra obez olmsasın :roflol:

insallah gelir esmerim kaşamda emdi 2 kere
hiç yoktan iyidir....

ablamdaydım ya yakın asm ye gittik....

selammmmm
juli geçmiş olsun biran once sıkıntılariniz asm de kime gittiin??

esmer hay masallahhh ayaza:))
ela tahmaz a gittik canım..
muayenesi iyidi ama kontorlunu beğenmedim...

herkese günaydın kızlar 1 saattir gecmiş okuyom...

wayy be bugün herifi cekişimin 3. senesi
iyi katlanmısım....

ay akşamda bağa demesmi
esrayı ara akşama onlara gidelim...
dedim sen manyakmısın elalem dalga gecer
evlilik yıldönümde gidilirmi :dilcikar:
tabi benimkinin temmuza geldiğinden bile habarı yok :roflol:
hödük...öküsss

sana günaydın canım. evlililk yıldönümünüz kutlu olsun canım şimdi senin kociş koskocaman bir buket çiçek göndermiştir eve kaydirigubbakcemile2 daha kız 3 yılda adam senden bıkmış demedi deme senden kaçmak için gezmeye bile gitmek istio sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…