2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız gorusmeyelı

hoş geldin aşkitom nasılsın

ya derdime bi çare didim yokmu aranızda hiç adet olan valla haydar amcama yazacam haaa:dilcikar:

aşkitom hoşgeldin yenıden net mi baglattınız eve. ay bugün neden kımse yok?

canım ben daha adet olmadım o yüzden soruna cevap yazamayacğım .doğumdan sonra bi müddet olur aksaklıklar bence normaldir

kızlar sağolun arkdaş belki üste görüyorsundur gibi bişey dedi çok korktum inşallah dediğiniz gibi ara kanamalardır..

kızlar sağolun arkdaş belki üste görüyorsundur gibi bişey dedi çok korktum inşallah dediğiniz gibi ara kanamalardır..

arkadaş da felaket tellalcisiymiş maşallah sempatiksalakcinni

dipnot: ayrıca üstüne görmek diye birşey yoktur. gebelikte bir sorun varsa kanama vardır.
bazen bu kanamalar ayda 1 gibi olunca adet kanaması devam ediliyor ya da üstüne gördüm sanılır. ama aslında gebelikte bir sorun vardır.
düşüğe kadar gider.
doktor essmerden notlar :roflol:

aşkitomu gene kaçırdık,
kızlar jasmin ve öğretmenim'i göremiyorum artık,
niye girmiyolar ki acaba :uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
aşkitomu gene kaçırdık,
kızlar jasmin ve öğretmenim'i göremiyorum artık,
niye girmiyolar ki acaba :uhm:

slm herkeslere

mehlika cnm mesajını okudum ama yazamamıştım enerji depolama kısmına gelince fazla depolayamadım olanları Urasa harcadım durdum :)
Uras iyi maşallah hareketli bir çocuk emeklemeye başladı sesli gülmelere başladı
bugün öğlen emzirmeye gittiğimde beni görür görmez sevindi hemen kucağıma yöneldi anneannesinin kucağından ve annem çağırınca kıçını dönüp sıkıca sarıldı boynuma
çok kötü oldum özlemiş annesini offf şu doğum iznim keşke daha uzun olsaydı

bugün herkes mayışmış bir durumda
acayip uykum var yaa şöyle 1-2 saat uyusam aaahh aahh

hoşgeldin canım.yine şöyle düşün öğlenleri görebiliyosun oğlunu ben ancak akşam görüyorum bütün gün özlem özlem nereye kadar. alıştık biz artık 4,5 aydan beri çalışınca çocuk anneyi unutacak iyicene.

ben bazen var bazen yokum.
biraz diğer topikleri karıştırıyorum bugün evim evim güzel evim kısmına sardım
biraz iş yapıyorum arada da

okurken cok duygulandim canim ya özlemis anasini :ecrin_bebek:

ben bazen var bazen yokum.
biraz diğer topikleri karıştırıyorum bugün evim evim güzel evim kısmına sardım
biraz iş yapıyorum arada da

o nerde kız?maşallah karıştırmadığın yer yokki ecrin olsa toplardı seni sempatiksalakcinni cidden iş yapıonmu?lülülülülülü

Burada

valla iş yapıyorum arada yav.
fatıra neyim kesiyorum arada.
yazıcı fatırayı fırtlatırken ben kk okuyorum :roflol:

esmer nerden buluyorsun bu topikleri bak bende takıldım kaldım şimdi.

:roflol:
ben kk'nın heryerini biliyorum yavv 2 senedir burdayım bacım
siz sıkıldığınızda bana söyleyin ben size bi link verem bütün gün oyalanın işte :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…