2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy yoğunum arada bakıp kaçıyom hepp

julii bacım diş patlatıyor olmasın melisa bir yandan, ondan da memeyi reddediyor olabilir belkim

sinemis tel var orda ama götürmicem laptopu geçen sene götürmüştüm 100 kusur fatura ödedim:))arada bakarım ben size..kafa dinleyem kızımda bahçede börtü böcek neyim görsün..:)

juli bunu görünce bir an ne alakaysa hamilesin sandım işe daldım o arada baktım ya .sanki hamileymişsinde melisa ememiycekmiş gib oldu nasıl şaşrdım görsen -tatlicadiarzu-
sus kız ağzından yel alsın sel alsınsempatiksalakcinni
ya süt birden kesilirmi dünden beri emmedi ve memeler yumuşacık acaba sütümmü kesildi. gerçi emmeyince elimle sıktım geldi ama neden yumuşaklar
benimde aynen öyle
bence memeler yumusak die emmek istemiyorlar
bugün ne varsa yiyom bakalım değişen bişi olcak mı

ne oldu melisa'ya canım geçmiş olsun

a
hasta oldu kuzusum
boğazları enfeksiyon kapmış
iki gün istifra ve ates vardı

julii bacım diş patlatıyor olmasın melisa bir yandan, ondan da memeyi reddediyor olabilir belkim

doktor görünürde yok dedi esmerim
bakalım dotkordan tel bekliyorum onla bi görüşcem

kızlar kerem 2 günden beri çıkarttığı seslerin arasına de de yide ekledi iki günden beri dede deyip duruyor oğlumun ilk kelimesi dede oldu yauv.

feyzacım uçmuşsun şekerim sen çook mu yoğunsun.

uçtum maaşları yapıyorum bi yanlış yaparsam yazık eksik yatrsam ona fazla yatrsam patrona onun için 2defa yapıyorum .tam bitrdiğimde bakmıştım birden gözlerimn pörtledi

aynen bnde çok yoğunum ay başı faturalar felan maaşlar üff kaydirigubbakcemile3
sinemis tel var orda ama götürmicem laptopu geçen sene götürmüştüm 100 kusur fatura ödedim:))arada bakarım ben size..kafa dinleyem kızımda bahçede börtü böcek neyim görsün..:)

yerim o ayrisi inş güzelce dinlenirsin boshayallersmilehavası da iyi gelir kızıma :ecrin_bebek:

bencede ağzımdan yel alsın kaydirigubbakcemile3

buğlem kaç gündür anne diyor gecede benim yatağa bakıp anne demiş eb uyuyrdum duymadım eşim bi sevinçle uyandırdı anne dedi diye kalk diyor beni uyandıyor gündüz laf arasında diyordu ama gece net bi şelkde demiş eşimn dedğine göre
buğlemin elinden tutup yürütmeye çalışıyorz 3-4 adım atıyor sıpa erken yüreyecek galiba

bende dün çok yoğundum arkadaşın işlerinede ben baktığımdan dün maaşları fln yaptım biz ay sonu dağtıırız maaşları bugün rahatım

geçmiş olsun juli melise hastaymış belki o yüzden emmiyordur oda. bide boğazı acıyosa kuzunun çekmek zor geliyordur belki

ayy maşallah .

valla sinemis sizin kız hızlı çıktı maşallah buğlem hanımın mutfağa gelip eteğinden tutup anne anne demesi yakındır :)

slm benide aranıza alırmısınız benimde oğluşum 18 ocakta doğdu bende aranıza katılmak istiyorum

Posi seni derdim var'da görmek ne güzel kızz

konu nasıl ama 62 okuyucuyla ilerliyor süper bir aşk hikayesi
18 yaşında 7,5 aylık gebe, imam nikahlı sevgilisi eziyet gösteriyor; babası kızına kahırdan yüz felci geçiriyor; bacak kadar kız hala da seviyorum da seviyorum diyor.
hey yarabbimmm

feyza kızz buğlem yakında günaydın diyerek uyandırmasın seni sabah kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin escales.
eski üyelerdenmişsin nerelerdeydin bu zamana kadar

mrb kızlar nasılsınız

hosgeldin...
slm benide aranıza alırmısınız benimde oğluşum 18 ocakta doğdu bende aranıza katılmak istiyorum
Hosgeldin, bebegin adi ne kiz mi erkek mi?

delikafadulden

sen geride kaldin esmer o konu 112 sayfa oldu hemencik.

hosgeldin...

delikafadulden

yok bacım geri kalmadın yazıyorum oraya bi yandan.
62 sayfa demedim kız 62 kullanıcı dedim.
yanda o sayfa açık bi yandan :roflol:
gerçi benim için konu inandırcılığını kaybetti artık

feyza kızz buğlem yakında günaydın diyerek uyandırmasın seni sabah kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin escales.
eski üyelerdenmişsin nerelerdeydin bu zamana kadar
slm canım evet eski üyelerdenim o zamanlar çalışıyordum işten ayrılınca giremez oldum eve internet bağlandı canım yeniden dönüş yapabildim sonunda
hosgeldin...

delikafadulden

slm canım bebeğim erkek adı ise Ateş Tamer canım kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

yok bacım geri kalmadın yazıyorum oraya bi yandan.
62 sayfa demedim kız 62 kullanıcı dedim.
yanda o sayfa açık bi yandan :roflol:
gerçi benim için konu inandırcılığını kaybetti artık

upss dogru kullanici demissin.

yakinda "bebegimi bana vermiyorlar" diye baslik acar o da bu kadar ilgi ceker yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…