2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hayırdır blu ne oldu kime kızdın..bak yine aklıma saglı ocagı geldi sinir oldum..

tutku ne güzel gezmişsiniz iyi yapmışsınız yağmur yağdımı o taraflarda burda seller gitti resmen

bende deldim
cok güzel bir gündü
tutkucum tesekkür ederim :1hug:
yine takrarlıyalım ep beraber...

aranızda neşeli mutlu birileri varsa bana moral versin ne olur güzel şeyler anlatın bana hadi çoookkk sinirliyimmm çooookkkkkk
hayırdır canım..kötü bişey yoktur umarım..bebişinle oyna stres at utku benim böyle anlarda en büyük neşe kaynağım oluyor..
tutku ne güzel gezmişsiniz iyi yapmışsınız yağmur yağdımı o taraflarda burda seller gitti resmen

yok canım yağmadı..pendiğe az yağar zaten yağmur
gök gürledi baya ama gelemedi yağmur

ulaşı uyuttum geldim. ya iki tane gelinimiz var ikiside birbirinden hödük öldürcekler beni dicem ama asıl hödük olan abimler sanırım. ben bunların yaptıklarını kaynanama yapsam benim kocam beni uyarır benim abimlerin ikiside dangalak vede hödük anladım artık

bende deldim
cok güzel bir gündü
tutkucum tesekkür ederim :1hug:
yine takrarlıyalım ep beraber...

bizde size teşekkür ederiz..çok güzel bi gündü..opuyorumnanaktan
ama utku bey yanlış alarma verdi kaka yapmamış ama eve gelene kadar pırtlattı..taksinin içi lağım gibi koktu taksici camları falan açtı bi ara beni yaptı sanmamıştır inşallahkaydirigubbakcemile3
eve gelince yaptı kakasını..orda karnı ağrıdı büyük ihtimal..

şimdi resimleri yüklüyorum pc ye..face e atarım hemen

bocuk para biriktirme topigi var kumbaraya hergun para atıyoruz.ay sonu açıyoruz..sende katıl.ben paralarımı harcıcam ;:)))yazlıkta.

:roflol:
bağa bak adam kesin sen yaptın sanömıstır
yoksa kim inanır o kaa kokulu gazı bebenin yaptığınına :roflol:

ecrin harırlarsan bbende sağlık ocağını şikayet etmiştim il sağlık müd.ne ve işe yaradı hemde benim şikayet ettiğimi biliyolar gibi geldi çünkü onlarada aynı şeyleri söyledim sonradanda

şimdi süper davranıyorlar nasıl davranış değişikliği anlatamam valla hayretler içereisinde kaldım

gelinlerimizden birisi 12 senelik evli hiç bursada oturmadılar abimin işi dolayısıyla, adamlar bursadan ev tutmuşlar bir haftadır burdalar haberimiz yok bugün ankaraya eşyalarını almaya gittiler öyle öğrendik. insan bi haber verir bi sorar bi yardım ister ama kızın ailesinin herşeyden haberi var hatta evde akrabalarının olduğu apartmandan denk gelmiş ne tesadüf biz iş bitince öğreniyoruz anacım ağlıyor hiç bizi takan yok diye. diğerinede ayrıca gıcık oldum geçen hafta ablamın düğünü vardı hanım kalkıp oynamadı oynamadığı gibi abimide oynatmadı yetmezmiş gibi aile fotosu çekilirkende resme girmedi. bugün abimle konuştum haberim yok meğer bana küsmüş nedenide düğünde büyük gelinle beraber benim bi arkadaşımın dedikodusunu yapıyolardı bende duydum o öyle değil bilmeden konuşmayın dedim. bunun için küsmüş abimde bana diyo neden öyle dedin demeseydin keşke be salak sen karına desene sen işine bak ne alem hakkında dedikodu yapıyosun diye ikiside 15 dk ara ile olunca delirdim sizce ben haksızmıyım. insan kendine olunca objektif bakamıyo

:roflol:
bağa bak adam kesin sen yaptın sanömıstır
yoksa kim inanır o kaa kokulu gazı bebenin yaptığınına :roflol:

sorma ya aynadan falanda bakıyodu sürekli ayıplar gibi ama ne yapam oturup izah edemem ya bebe kaka yapmadan yarım saat önce pırtlatmaya başladı arkasından kaka gelicek o yüzden bu kadar kokuyo diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

blu boşver takma..herkes kendi halinde yaşasın demek öyle yaşamaktan mutlular abinde uzak duruyorsa ailesinden yapcak birşey yok...eşi giidp gelmez ama abin düşkün olsa tek başına gelip gider.

bocuk para biriktirme topigi var kumbaraya hergun para atıyoruz.ay sonu açıyoruz..sende katıl.ben paralarımı harcıcam ;:)))yazlıkta.
katılırım canım nezaman başladınız nekadar atıyorsunuz ve her günmü detay istiyorum
ben hiç biriktiremiyorum bu bahane olur belki

seni çok iyi anlıyorum canım karı agızlı olup çıkıyorlar işteeeeee

blu birde empati kurun ben artık öyle yapıyorum..ben nasıl bazı şeyleri istemiyorsam eşimin ailesi ile ilgili abimin eşininde istememe hoşlanmama hakkı var çok görmüyorum.benim gibi görümcede yoktur hee annemi babamı şikayet ediyor bazen ben amann boşver die onu teselli ediyorum:)insanız hatalarımız oluyor işte.

bocuk hergun eline geçerse 1 lira 2 lira amaç biriktirmek kimse biirktiremiyo.kumbaray yada kavanoz:)

blu boşver takma..herkes kendi halinde yaşasın demek öyle yaşamaktan mutlular abinde uzak duruyorsa ailesinden yapcak birşey yok...eşi giidp gelmez ama abin düşkün olsa tek başına gelip gider.

canım işte benim kızdığım noktada o ya. abimlerin ikiside ben yada ailemden biri ile 5 dk yanlız kalsınlar sarılıp öperler muhabbet bitmez süper iyiler ama karıları oldumu sanki eski sevgilisiymişiz gibi yanımıza oturmaya çekinirler sinir oluyorum karıdan kork tamam ama bu kadar da değil be canım. kimse kaynana görümce istemez bende istemem ama bu kadar da değil saçma sapan tripler beni deli ediyo bana kızdıysan bana surat as ablamın düğününü neden rezil ediyosun yoksa çok umrumda değiller yani annemi ağlatmasınlar ailemi üzmesinler benimle görüşmeselerde olur

ecrin benim sorunumda şuu benim eşim yanımda olmadıgı için para zaten benim elimde ama ben kenara 1 tl bile koyamıyorum bana akıl var bakam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…