2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ecrin benim sorunumda şuu benim eşim yanımda olmadıgı için para zaten benim elimde ama ben kenara 1 tl bile koyamıyorum bana akıl var bakam

para elindeyse biriktirmesi daha kolay. maaşı aldığında verilecekleri alınacakları ayır. kalandan eline az bir harçlık yap gerisini kenara tep öyle her bulduğunu alma :) ben bekarken çok para biriktirirdim şimdi kendi işimiz olduğu için günlük para geliyo onalarıda biriktir kira öde biriktir fatura öde biriktir markete git kenara atmaya olmuyo malesef maaşlı günlerimizi özledim

ecrin benim sorunumda şuu benim eşim yanımda olmadıgı için para zaten benim elimde ama ben kenara 1 tl bile koyamıyorum bana akıl var bakam

bocuk giderleri çık kendine harçlık al kalanı bankaya at iyisi vadeliye çekme..yada dolar euro yap ki bozdurman zor olur elinde ki parayla yetinirsin ozaman..ama biriktir çocuk okula başlayınca masraflar çokdaha fazla oluyormuş gençken birikim yapmak lazım..
birde senin çok harcaman olmaz annenelerdesin masrafın olmaz fazla..

bocuk benim babam bu alışkanlıgı kazandırdı bize ...

Son düzenleme:
benim kira ve faturaları kociş ödüyor kredi kartından harcama yapıyorum ama yinede bankayaya yatanı bitirmeyi başarıyorum

ne diyosunnnn........
tam ben evde yastık altı yapıyorum koçiş yur dışından geliyor evde nakit varmı şimdi bankamatige gitmeyeyim diyor bende veriyorum gidiş o gidiş

bence eşine söyleme bile birikimini sordugunda yok evde nerden olsun dersin:))ama biriktir bu işin hastalıgı saglıgı iyi günü kötü günü olur,kötü gününde kimse halin ne diye sormaz.biz ilk evlendik eşimin çok borcu vardı ailesi bişey alamdı bize borçlar bize kaldı eşimin bazen çok bunaldıgı zamanlar oldu bende x arkadaştan alalım şu zaman veririz diyordum ok diyordu kendi paramdan veriyordum zamanı gelince veriyordu ver arkadaşına diye.arkadaşa tembihliyordum tamam diyordu..belki benim olmasa çok kötğü olcaktı kimseden bulamadıgında ne yapcaktıki..

bluness valla tasinan gelin kinusunda bir gariplik göremedim ben de tasinirken kendi evime kimsenin karismamsini isteyebilirim belki her agizdan bir laf cikmasin diye söylememistir aman nedeni her neyse haber vermek ya da vermemek gelinin degil kardesinin sorunu gibi geliyor bence

öteki meselede kardesinin ikinize de karismamasi en evla olan davranis tabi, karisina karismamasi bence normal ama sana da karismamasi gerekiyordu tabi, ay bunun icin de küsülür mü hani gelin küserde insan kendi kardesine bunun icin küsermi

belkide o biriktiriyor diye ben bukadar rahatım aslında çok haklısın canım
ben şu cenemi bir tuta bilsem hemen yumurtlarım hiç cenem durmazz

seni uyanık seni kaydirigubbakcemile3

taşınan gelin zaten benden izin alsın yada bana danışsın diye beklemedim ama biz bursaya taşıncaz ev arıyoruz demesini bekledim bunu dememesine kızdım. yoksa kucağımda çocuk sokak sokak ev aramasına yardım edemezdim zaten.

diğerinede abim bana küs değil o akşamda bana tavır yapmadı hatta ben bana küsüldüğünün bile farkında değildim. sadece gelinimizin genel yapısı suratsızlıktır yine surat sallıyo sandım oynamyo uyuzluk olsun diye sanmıştım meğerse bana tepiymiş eh bunada inanmıyorum neden inanmıyorum eğer bana kızmış olsaydı bana tavır yapardı ablam o olayı bilmiyo bile o çok üzüldü neden hiç oynamadı neden fotoğraf çekinmedi diye. abim bana sadece neden dedin demeseydin deyince kızdım bana diyene kadar ona de sanane alemden ne dedikodu yapıyosun. bide gelini gör kapalı erkeklere el vermez ee ne güzel neden gıybet yapıyosun enden iftira atıyosun. ayıp

karşı binadan oturmaya çağırdılar ne bilem keşke gitmeseydim kadının ablası yazı tahtası bilem var amway e üye yapmaya çalıştı oğlanda durmadı çok sinir oldum yaa
bide katalokları verdi benden haber bekliyo
sinir oluyorum böyle titan zincirlerine

Yazi tahtasi da ne ola ki:uhm:

Uye yaptikca o da bisiler kazaniyor galiba:) bosver istemiyosan olmazsin. Ben hoslanmiyorum dersin.

ben de sevmiyorum,

kizlar benimki uyurkenn yastiktan döndü yüzüstü yatiyor cok komikk

blu biz sende tahmini doğum tarihine göre aynı doğuracaktık sözde
seninki erken olmuş benim ki geç kaydirigubbakcemile3
senin erken mi aldılar yoksa suyun felan mı geldi ?

Yazi tahtasi da ne ola ki:uhm:

Uye yaptikca o da bisiler kazaniyor galiba:) bosver istemiyosan olmazsin. Ben hoslanmiyorum dersin.
yanında kocaman yazı tahtası getirmiş üzerinde yazıp çizip anlatıyo da şaşırdım
ben de sevmiyorum,

kizlar benimki uyurkenn yastiktan döndü yüzüstü yatiyor cok komikk

senin baya hızlı çıktı benimki daha totosunu oynatmıyo maşallah size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…