2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alışmış sıkıntıya, gerginliğe.
rahatlık yaramıyor bünyene demek kaydirigubbakcemile3

kızlar geçenlerde Ayaz'ın geçirdiği 6.hastalık varya;
şimdi okudum 4 yaşına kadar hemen hemen bütün çocuklar bu hastalığı geçirirmiş haberiniz olsun.

egenin dişi çıkmış kızlar bakıcımız haber verdi şimdi. kaydirigubbakcemile2

oferta benimde sütüm azaldı sağ göğsüm iyi ama sol göğsüm iyie azalıyor .gün geçtikçe azalcak ben ek gıdaya geçtim die azalttım emzirmeyi kendim yaptım ama seninkinin bi anda olması garip yorgunluk birkti belkide yeni çıktı acısı

süt sağma dedinzde göğüslerim şişti iş yerinde sağma makinamda yok dün akşamdan beri hiç emzirmedim sabah karşı eşim mama yaptı verdi yanımıza yatrmıştı göğüslerima dokunup durdu veremedim sonra ağladı illa emmek istedi mama yedği halde az verdim sol göğüsmü.ama sağ göğsümü vermedim oda şişti eve gidene kadr idare ederim inş

sinemis haklı olabilirsin yaşadığımız şeyler birden çıkıyor ne olduğunu anlamıyoruz tabi çok yorgun olduğum çok mutsuz geçirdiğim günlerim oldu.şurda rahatım dediğim 1 aydır belki oda Kuzeyin uyku problemi yeni yeni düzeliyor aslında.belkide bu yüzden azaldı sütüm.ama pat diye olmasını hala anlayamadım.bakalım artacakmı tekrardan.

aa bi dus aliyim geliyim dedim egenin disleri cimis kaydirigubbakcemile3 hayirli olsun delfcim güle güle kullansin yeni dislerini

delfcim hayırlı olsun egede incilendi desene darısı bizim başımıza.negüzel ateşsiz mızmızlanmadan çıkarttı dişini.söyle bakıcısına egeye hediye alacak.sempatiksalakcinni

ben kaçırmışım 6. hastalık ne esmer.

döküntülü bulaşıcı bir hastalık canım.
yüksek ateş yapıyor, ateş varken farkedilmiyor. ateş bittikten sonra da döküntüler çıkıyor.
ilacı falan yok kendi kendine döküp geçiyor ancak.

mrb kızlarrr nasılsınız
delf hayırlı olsun inciniz bizimde 5. çıktı dün maşallah oğlum çoook hızlı

BU 2-3 gün süt artıracak şeyler ye sürekli kayısı suyu iç -aşure yap yada al bol bol şekerli sıvı tüket bakalım nasıl olcak bi yükleme yap bakalım çok gitmeden artrmaya çalış oferta

ben geldim kızlar sinir olarak tabi,ilk kez sağlık ocağına götüreyim bu ay orda olsun dedim evime yakın olan başka mh'nin saglık ocagı yapmıyor 300 metre olan.biizm mh'nin baglı oldugu 1 kilometre ötede neyse taksiyle gittim sat 11.55 içeri girdim saat 12 oldu 1 de gel dedi gelemem uzak dedim yarın gel dedi şapşal öylemi dedim saat kaç şuan 11 55 bu aşıyı yapmak zorundasınız mesainiz bitmedi dedim ben aşıya başlarsam yarım saat sürcek dedi bende bagırdım drlar geldiler izah ediyorlar dedim bu saati aynen bu şekilde sağlık bakanlığına şikayet etcem dedim..çıktım kendi dr aradık 1 de randevu verdi yagmur başladı tam taksiye biniyordum eşim aradı hastaneden aramışlar doktorun acil işi çıkmış randevu iptal döndüm geldim eve.böyle saçma bir sistem görmedim kapımdaki saglık ocagına gidemiyoum yaa yok böyle birşey.böyle zihniyet oldukça özel hastanelerin sırtı yere gelmez.çok sinirliyim çok.

aa bi dus aliyim geliyim dedim egenin disleri cimis kaydirigubbakcemile3 hayirli olsun delfcim güle güle kullansin yeni dislerini

sağol canım . darısı başınıza.

delfcim hayırlı olsun egede incilendi desene darısı bizim başımıza.negüzel ateşsiz mızmızlanmadan çıkarttı dişini.söyle bakıcısına egeye hediye alacak.sempatiksalakcinni

sağol ceyce dedim zaten donatırsınız artık diye feda olsun egeme dedi
mrb kızlarrr nasılsınız
delf hayırlı olsun inciniz bizimde 5. çıktı dün maşallah oğlum çoook hızlı

sağol canımm. oo maşallahhhhhh size de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…