2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bir sorum var size kızlaarrrr bu bizim tospağa desteksiz oturmuyor hatta hiç oturmak istemiyor kucağı istiyor oturttuğum zaman hooop kayıveriyor yan tarafa ama artık desteksiz oturmaya başlamaları gerekmiyormu yavaş yavaş.

kizlar benimki raflardaki kitaplari gördü simdiden kötü kötü bakiyor
Anne ben bunlari büyüyünce nasil yirtarim ama sempatiksalakcinni der gibi bakiyor kitaplara.

benimki daha kücük gerci benimki de oturamiyor desteksiz,

Konuyu Toplam 19 Kullanıcı okuyor. (16 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
ecrin1001, smhsmh+, duru81, essmeralda+, oferta, fatmazehraa+, _sinemis_, irem4006+, aYca24+, mervetalha, *mehlikasu*+, ceyce+, delf+, tutku2012+, JJuLiEtt+, Poseidon83[/QUOTE]

şu tutmalı meyve filesinden değilmi varsa nette göndersene resmini.ben meyve püresini fln hep posalı ve pütürlü veriyorum gevelemeyi öğrensin diye.hiçç meyve suyu vermedim ben hep püre olarak verdim.

esmer taha sevdi elmayı versem daha yerdi korktum ilk kez olduğu için
akşam havuç vereyim bakım ne yapcak ya evet o fileden bende alıcam
kaynanam görmüşte çok güzel bişeymiş

benimki suyun içindeyken, küvette desteksiz oturuyor.
ama dışarda kafa çuval gibi bacakların arasına düşüyor :roflol:

kizlar benimki raflardaki kitaplari gördü simdiden kötü kötü bakiyor
Anne ben bunlari büyüyünce nasil yirtarim ama sempatiksalakcinni der gibi bakiyor kitaplara.

benimkinin eli geçirince hemen yiyor, sayfalarını çekiyor.
hışırdıyor falan ya acayip ilgisini çekiyor.

kızlar çok moralim bozuldu az önce süt sağdım 20 ml ancak çıktı dünde azdı ama bu kadar az değildi 3 gün önce aynı saatlerde160 ml sağmıştım ne olduki şimdi böyle.süt pat diyemi kesilir acab abilen varmı.çok canım sıkıldı nerdeyse ağlayacağım işte olmasam

şu tutmalı meyve filesinden değilmi varsa nette göndersene resmini.ben meyve püresini fln hep posalı ve pütürlü veriyorum gevelemeyi öğrensin diye.hiçç meyve suyu vermedim ben hep püre olarak verdim.[/QUOTE]

esmer taha sevdi elmayı versem daha yerdi korktum ilk kez olduğu için
akşam havuç vereyim bakım ne yapcak ya evet o fileden bende alıcam
kaynanam görmüşte çok güzel bişeymiş

yaa yok işte file değil benimki, bildiğin iri bir emzik görünümnde bayağı iri ama
file işini sevmemiştim ben, bu çok süper ama.
nette de bulamadım fotosunu.
ayazın dün onunla fotosunu çektim birazdan face'e yükleyeyeim o zman

ben daha hiç oturtmadım malum kalça çıkıgı tedavisi gördük ama kendi oturmak istiyo çok hareketli 6. ayından sonra oturtacagım bende.
burcu bende senın gibiyim hiç kaynatmıyorum biberon filan yıkıyorum sabunlu sıcak suyla o kadar işte. suyuda ilk bir aylıkken kaynatılmış ılıtılmış su verdim ondan sonra hep biz ne içiyorsak oda o sudan içiyo. insan vücudunun mikrobada ihtiyacı var bagışıklık kazanmak için demi ama :)) valla hiç o kadar dikkat etmiyorum bi sorunda yaşamadık çok şükür..

belki yorgunluktan falandır canım yaa.
valla pat diye kesilir mi konusuna hiç cevap vermeyeyim ben.
ama kesilse bile- ki inşallah kesilmez- ağlama sakın.
bak 5,5 ay dolu dolu emzirdin ne güzel.
hem artar bence, geçici bir süredir bu.

hadi gözün aydın.
kazasız belasız kullan inşallah canım

gunaydın canım. hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş.

canım gunaydın. geçmiş olsun çok.işlerini bitirebilirsen git eve dinlen bir güzelce

sağol canım teşkkür ederim
aynen bi şeklde çıktı ama çok kötüydüm şuan yine halsizlk var izin alabilirsem giderim

sağol canım teşkkür ederim.inş izin alablrm bugünde iş çok

hayırlı olsun ayça güzel günlerde kullan

yorgunluk üzüntü stres hepsi bi araya geldi vucut daha fazlasını kaldıramadı
iyi ce bi dinlenmen lazım çok geçmiş olsun

KIZLAR HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM.....:asigim:
çok sağolun...
kızlar ya bişey soracam...biz geçen hafta 6.ay aşılarımızı olduk....4 tane olacaktı...3 tane yaptılar ağızdan olanı kaldırdı bu ay devlet dediler ...hiç göndermemişler o aşıyı...sizde de böyle bişey oldu mu?:uhm:

he yaa.
doktorumda benim gibi geniş, benim kafadan. o yüzden çok rahatım bende.
hiç pimpirikli değilimdir.

biz 17 haziranda olduk ağızdan olan çocuk felcini yaptılar. ağızdan çocuk felci, bir bacak pnomokok tekrarı diğer bacak 5 li karma tekrarı

pazartesi oldu ayaz 3. doz aşısını.
ağızdan olanı da yapmışlar. çocuk felci aşısı.

bende işyerinde sağıyorum dün benimde az çıktı işe başladığımda doktor bana azalacak demişti bebeğinin bir eşyasını yanına al gün boyu onu kokla dokun demişti beyine emir gidermiş süt azalmazmış

şu tutmalı meyve filesinden değilmi varsa nette göndersene resmini.ben meyve püresini fln hep posalı ve pütürlü veriyorum gevelemeyi öğrensin diye.hiçç meyve suyu vermedim ben hep püre olarak verdim.

nasıl bişi bu merak ettim

yaa yok işte file değil benimki, bildiğin iri bir emzik görünümnde bayağı iri ama
file işini sevmemiştim ben, bu çok süper ama.
nette de bulamadım fotosunu.
ayazın dün onunla fotosunu çektim birazdan face'e yükleyeyeim o zman
[/QUOTE]

faceye benide ekleyiiiinnnnn

oferta yediklerin bile süt olmasını azalta biliyor ama en önemlisi yorgunluk ve üzüntü ben ev işi yaptıgımda veya misafirlerim olupta yorulduğum gün sütüm az olur. bol sulu gıda tüket ben ayran içiyorum iyi geliyo dene istersen. moralini bozma hergün aynı olmayabiliyor.

inşallah öyledir şaşırdım yani 2 gün önce foşur foşur akarken ne oldu da dün ve bugün böyle anlam veremedim bugün sıka sıka zorla çıkardım oda 20 ml anca.zaten Kuzey ek gıda da alacak çok sorun etmemde böyle pat diye gitmesi şaşırttı beni.

bu arada nasıl bir yağmur yağıyor burda off offff

evet posi haklsın bu ara işte bu yüzden çok yıprandım evime ilk geliyoalr die kendimi öldüryorum onlrda yardım ediyor ama olsun insna kendi evi olduğu için iş yükün çoğunu sırtlıyor zaten .iznimde gelin die kendimi parçaladım ama kendi bildiğini okudular

bende sana katılıyorum canım insanın kendinde olması lazım kendisini bilmesi lazım değin gb bir çok ortama giryor insan baskıcı zihniyetler yüzünden genceck kızlar başka yollara sevk edilyor
kendine güven kazandırılmıyor kız çozuklarına özellkle .
senin eşin ailesinin sebebide çok saçma onu nie yansıttılar öyle düşünceleri vardı eşin ve sen kendine güvendiğin için barışmışsınız ne güzel herkes bu olgunlukta olamıyor

smh kakasını yaptığı için rahatlmıştr yavrum yaa birde kabızlık sorunu var kayısı yedryorum bnde hep

aslında şu aralarda en iyi günlerimi geçiriyorum diyebilirim işimden memnun sayılırım beslenmemde düzenli Kuzeyde eskisi gibi geceleri çok uyanmıyor uykumuda alıyorum.ev işi de valla çok yapamıyorumzaten.yani iyiyim bu aralar bu sütede ne oldu şimdi.akşama ayran yapayım canım denemekte fayda var.bide anlamadığım o kadar zor günler geçirdim bişey olmadı rahata erincemi gitti bu süt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…