2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sinemis başınız sagolsun canım allah sabır versin geride kalanlara.
benimde sezeryan yerim biraz uyuşuk ve kırmızı dr krem vedi ama unutuyorum sürmeyi ben ya.
esmer hoşgeldin fotoları gördüm ne guzel gezdin tozdun.bu 6.hastalık ne yaw bilmiyorumkismile.
birde kızlar sanki ek gıdadan sonra ayris çok kilo aldı gibi gelior acaba çokmu yediriyorum ya.eşimde çok aldı diyo.
bu hafta gidiyoruz yazlıga ama gunu belli degil tam valiz hazırlamam lazım..
3 arkadaşımda hamileymiş hepsi şubat annesi olacakmış:)))bereketli yılmış..

aa sivrim hoş geldin ne var ne yok nasılsın oğlun nasıl büyüttünmü baya anne sütü alıyomu ek gıdaya geçtinmi
kim bakıyo evde
ne çok soru sormuşum

hoşbuldum datlım oğluşum büyüyo ...

yok çok soru sormamışsın önemli şeyler sormuşsun ek gıdaya geçtim oğlum emmeyi hiç sevmeyen zor bi bebek...
5,5 aylık 7 kilo....
şu an yanında kardeşim ve annem var onlara bıraktım annem bu hafta dönecek kardeşim kalacak...

öle işte sizler nasılsınız evlatlar nasıl ne durumalar....

çok erken başlamışsın canım neden öle oldu?

çok zor olmuştur eminim ama ben en azından yıllık izinlerim falan derken 5,5 aylık yaptım sen izilerini falan kullansaydın....

nasıl bebeğin?

günaydın kızlar...
cantanelerim geçmiş olsun inş.ameliyata gerek kalmaz..
sivri hoşgeldin nasılsın kaan ansıl kim bakıyor şindi ona?karasuya gitmiyormusun?:))

hoşbuldum canım oğluma teyzesi ve ananesi bakıyor...

sivricim sen yine şanslısın ben oğlum 2,5 aylık bile değildi işe başladım.4 ay bitiyor benim işe başlayalı.

offfffff......

herkese gudmorning a.s.

hosgeldin tatlım nasılsın kaan nasıl...
anlat bakem neler yapıyo
facede gurup var ora gel foto ekle görelim kaan beyii

.

hoşbuldum canım....
tabi gelirirk oluşumlan grubuuza....

melisa nasıl canım....
kaç kilo?

ne kadarlık oldu?

kızlar naber nasılsınız ben çok fenayım çağan hala aynı 2 gecedir emzirmicem diye azmettim uyandıkça kalktım gezdirdim şuan belimden evin içinde sakat gibi geziyorum çağanı dün gece sadece bi sefer emzirdim 12de yattı sabah 6ya kadar 7 sefer uyandı ne zinco ne fitil nede anasonlu rezene tın demedi çağan beye aa beni çökertmeyi başardı sanırım
birisi hindistan cevizimi ne demişti okududum ama kimin yazdını şuan kafam toplamıyo bu hindistane cevizi ufak ceviz gibi kabuklu sert bişiymi onu öncelerde az az rendeleyip vermiştik ama ufaktı daha ozaman 2 aylık flaan gene alıyım bakıyım doğru şeyden bahsediyosam hee erenin annesidi erene iyi geldi o yazmıştı ben osramadan çağan azdıdı unuttum gitti sorada

canım benimki 4 hafta önce geldi 36 haftalıkken ama çok şükür bir problem yaşamadım. ben hiçbir iznimi kullanmadım. süt iznimi 1 sene boyunca cuma günleri işe gelmeyerek kullanıyorum. bakıcı bakıyor Egeye çok memnunum içim rahat bir şekilde bırakıyorum elbette çok zor ama iş bana da iyi geliyor diyebilirim.

kargo geliyor değil mi bugun ???:))sositososito

sivricim facede kayıtlıysan meltem yada esmere ad ve soyadını gönder özelden....

cadaloz emmeyince devam etti hee
ayy ne bilem okuyup üflesek mi bu azmanı

sinemis ve cssa başınız sağolsun tatlım

cadaloz oğlan büyüsede rahatlasan bacım :))

esmer döndün demek ayaz nasıl oldu iyileştimi

gönül oğlun çok tatlı maşallah

ceyce benim başlardaki kadar uyuşuk değil artık ama var yalnız bahsettiğin o göbekten fazlaca bende var

delf hafta sonu parklara gitmişsiniz ne güzel izmir sıcaktı sanırsam

herkeslere selam

yarın aşımız var çok korkuyorum

ayrıca bomba haber kayınvalidem arayıp eşime akşam beni al 3-4 gün sizde kalıcam demiş
gıcıklığına geliyodur çokmu kötüyüm ne bizim oğlan babaannenin kucağında ağlıyo dedesinde ağlıyo
ne yapıyım oğlan bağırılarak sevilmeyi sevmiyo
yüksek sesten korkuyo
bide laf atıp direk annemde ağlamıyodur demiyoda diğer dedesinde ağlamıyodur diyo kıskanç kadın
puff Allahım
sinirimden ağladım

ecrinde tatillere gidiyo oh ne güzel
çocuklulara yazlık şart

juli öpecem seni

sivrim maşalalh oğluna

canım evt parka gittik inanılmaz bir sıcak yoktu o yüzden güzel geldi egeye. aşıdan korkma canım çabucak atlatın inşallah. ay benim kayınvalide de öyle yüksek sesle seviyor oğluşumu bende sinir oluyorum

semiha bencede şart yazlık.ama bu sen eyaz gelemediki birşey anlamadım deniz girebilcemiyiz merak ediyorum kardeşim haftasonu gitti arkadaşlarıyla giremedik abla dedi havuza gitmişler.bende bunaldım evde de otursam gitmek istiyorum.
bişi sorcaktım unuttum.

kanka gözün aydı pek muhterem kaynanan geliyomuş

eferim kaana hep böle babannesinde ağlasın :)

günaydın kızlar naıslsınız.
Günaydin ecrin, iyi tatiller simiden tadini cikakrin ben tatil yapamiyorum, biz temmuz sonu yusufun asisindan sonra türkiyeye sünnet etmeye gelicez ama esim tatil yapacak kadar vakti yok, bir iki aile ziyareti yapar döneriz.
gecmis olsun cadi, neden böyle yapiyorki gazi mi var acaba,

korkma igneyi yaptiktan hemen sonra bebegi odadan cikarirsan farkli seyler görünce biraz önce ne oldu hatirlamiyor yeni gündemlere adepte oluyorlar. bir de asidan önce bebegin asi yapolacak bölgesine deriyi uyusturan bisey sürmüyorlar mi? bize öyle bisey sprdüler igneyi degil de ilac vücuduna irdikten sonra ilaca agladi.

bu arada Allah yardimcin olsun kaynanan geliyormus.

sinemis canım başın sağolsun çook zordur eminim
mekanı cennet olsun inş

amin inş.sağol canım

ecrin sağol o gün msj atmışsın 2.ye grmedim kusura bakma cvp yazamadım
tatile gidyosun öylemi ne gzel iyi tatiller şimdiden

sağol canım
evde misafr olması çok kötü ya babanne nasıl şımartyor çocuğun düzeni alt üst oluyor.allah sabır versin ne diyim

esmer hoşgeldin yazmayı unuttum sana kaç günüdr bnde yokum işler birkmiş nasıl geçti tatilin

cadaloz Allah yardımcın olsun cnm,şu gaz sorunundan bir kurtulsaydınız,
cnm metsil kullanmışmıydın,metsil bizde biraz işe yaradı,ama günde 1 defa değil 3-4 kez 8'er damla damlatınca ancak işe yarıyor,
kızlar bişey soracam,siz bebişlerinizi besledikten sonra gazını çıkarıyor musunuz?
berilin gazını hala ben çıkarıyorum,sırtını sıvazlıyorum,pıtpıtlıyorum öyle çıkarıyor,
gazını çıkarmadan yatırırsam rahatsız oluyor hemen uyanıyor..

mehlika ben çıkarmıyorum.ayrisin zaten gazı olmadıki bebekkende kendi çıkarıyordu..bazen arada oluyordu.

ha bir de cadı biraz daha sık emzirmemeyi dene işe yaramıyor diye vazgeçme hemen,
zamanla alışır belki çağan,şuan sık kalkmaya alıştığı için alışkanlıktan ötürü kalkıyor olabilir,zamanla kalkmamaya alışır belki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…