2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin canım. senin kuzu büyümüş annesi ben bebekmiyim dio herhalde o pirinç unlu mama fln ne sempatiksalakcinni canım benim oğlanda yemiyor o pirinç unlu mamaları fln yani bende artık neye saldırıyorsa tıkıyorum ağzına tadına baksın dr.yasakladığı şeyler dışındakileri tabi.canım o dediğin damla zarar fln vermeisin bitkisel bişeymi?sallanmakmi istiyor

selam pamuk hoşgeldin.nazar ettin bebeyi:)))inş.düzelir ya.sıcak diş hepsi huysuzluk yapıyor allah yardım etsin.

hoşbulduk canım evet yasaklı olan herşeyin dışında veriyorum walla yok canım tamamen bitkisel nette baktım çok memnun kalan var baş edilecek gibi değil walla artık zaten ayaktaq sallıyodum uyurken artık çığlık çığlığa şaka gibi bilmiyorum napıcam tanıdık eczacı var korkma hiç çok sattığımız bi damla kullan rahat rahat dedi etkiside varmış yani
selam pamuk hoşgeldin.nazar ettin bebeyi:)))inş.düzelir ya.sıcak diş hepsi huysuzluk yapıyor allah yardım etsin.

hoşbulduk canım walla bilmim ne edi dişmi uyuzlukmu ney kurtlu şey büyüdükçe deliriyo walla inşallah geçer ya walla eyüp sultanda 5paket yem atıcam kuşlara bi düzelsin senin kıza melek diiler MAŞALLAAAHHH diyelim walla

cadı seninle varya oturup sohbet etmek isterdim çok alemsin sen..hıyar heee.oyyy:)))

vallaha edelim şekerim gel bende kötü niyet yoktur emin ol kalbimdeki ağzımdadır ama arkadaşlarım hepalemsin derler
ben düşündüm taşındım senin ayriste anormallik varanacım bu kadar uyumamamsı lazım sen onu bana ver ben sana çağanı verim çok normal bebe hiç uyumuyosempatiksalakcinni sende tasa etmekten kurtulursun
marketede gitme ne olur ne olmaz

pamuk naber kız anacım biz senle yakındık yalnış hatırlamıyosan doğum olarak anne sütü veriyonmu bide ekmeği nasıl yiyo ben bi sefer çağana bebe ekmeği verdim öğürdü şaşatım halbuki hiçbişiyi hayır dimezdi ekmeği yutamadı salak
ay şu baybay nasıl bişimiş anam hemen alım ben deneme uzmaanı oldum zatii bide bunu deniyem hereczanedevarmıki acep normal yoğurtmu veriyon ben bebe yoğurdu verdidim çok gaz yaptıdı gerçi bizimkine sanırım aldığı nefes bilem gaz yapii

ecrin bende gelemmi hem 2 muhabbetin belini kırarık ben sana hıyar dirim sen baa cadı salatalık turşu falan dersin maksat yaptıklarını yiyim:)))

uyandı çıglık atıyor benimki çok hoşuna gidiyor çığlık atmak..çagan sende kalsın bacım ben kızımdan memnıunum..küçük meleğim benim...

cadı atla gel valla istediign yemek olsun ben sana neler yaparım..hamiş degilken su böregi neyim baklava çok açardım artık açamıyom iyice tembel oldum sanırım:)bi su böregi olsa yerdim heee.daha kahvaltı etmedimde:)

hatırlamimki bacım benimki ocak 18de doğdu bebe ekmeğinide ilk defa duydum bak normal ekmeğin içini ufak ufak didikliyorum çorbanın içine yediriyorum yutuyo benimki şükür bide nasıl alışırsa öyle gider pütürlü şeye alışmazlarsa ilerde çok zor oluyomuş canım baybay huysuz uyku problemi yaşayan çok sık uyanan uykuya dalma problemi yaşayan bebelerde büyüklerde kullanıyo hatta herşey ot çöp tamamen bitkisel eczanelerde baybayolarak satılıyo sabah akşam aç 5damla kullan bir ay falan bak nasıl olucak dedi benim eczacı
yoğurduda normal kendi yediğimizden veriyorum azcıkta pekmez katıyorum içine yiyo şükür gaz olmadı valla 1aydır yiyo nerdeyse

kızlar pekmez olarak sadece üzüm pekmezi mi veriliyo
pancar pekmezi, karpuz pekmezi verilmez mi?

pamukçum maşallah egeye ozaman bebe ekmeğini bende markete gittiğimde cicibebe alırken gözüme ilişti aldım bende deniyim bakıyım çorbayı ne çorbası verdin sen
yavbanada şu sebzeler iğrenç geliyo kabak patates havuç ben sevmiimki bebem sevse onları
pamuk bide yoğurdu evdemi mayalıyon yoksa market yoğurdumu veriyon egeye o damlayı bende dedim eşime çıkabillirse sorcak eczeneye olmadı yarın ben sorarım

tarhana telşehriye yoğurtlu arpa şehriye ne yaparsam ondan mesela tarhanaya baharat katmadan ayırıyorum egeninkini öyle veriyorum mercimek verme gaz yapar dediler ama bigün onuda denicem
market yoğurdu canım evde mayaladım yemedi bende market yoğurdu verdim yedi onu yemeklerinde suyuna ekmek bandırıp veriyorum ona meyve kayısı erik kiraz karpuz elimle ağzına tutuyorum güzelce emerek yiyo ne geçerse ver eline hangisini severse ver hep

canım bende bu çorbaları veriyorum birkerede tavuksuyuna pirinçli çorba yapıp vermiş annem içine ufak ufak tavukları didiklemiş çok sevmiş bizimkisi onuda yapacağım arada. yoğurdu kendin mayalamaya çalışsan daha iyi olmazmı ben yoğurdu kendim mayalıyorum mayalayamazsam sütaş babymix veriyorum sadesini onuda önermişti dr.muz

tamam canım denerim bende
ben yoğurdu mayaladım evde ama yemedi etrafımdaki çocuklu arkadaşlarımda bebek yoğurduuna alışınca normal yoğurdu yemiyomuş çoğu bebek oyüzden normal yoğurda başla dediler güzelce yiyo içine bazen pekmez bazen meyve rendeliyorum alıştı başlamam bidaha bebe yoğurtlarına bence arada sende ver normal yoğurt

pamukçum seni takdir ettim bencede herşeye alışmalılar verem bakam tarhana:)
bazı kötü gelinler öer: julii yok efenim kabak patates havuç lann çağan perhizdemi beğenmedi bunlarıı muhahahaa

pamukçum seni takdir ettim bencede herşeye alışmalılar verem bakam tarhana:)
bazı kötü gelinler öer: julii yok efenim kabak patates havuç lann çağan perhizdemi beğenmedi bunlarıı muhahahaa

sankim juliye sırnaşıyorsun gibim geldi sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni bende veriom sebze çorbasınıda veriom herşeyi veriom onuda ver kızım yavru sebzeyide yesin biraz.

hepinizin ebesini sevim emii
oku oku şeş beş oldum :mymeka:

pamukcum uyku problemi yediklerinden de olabilir canım...
bizim yediklerimizi onlar yiyemezler
büyükler ne söylerse sölesin ben katılmıyorum...
yemek sularından salca domates tuz bunlar bebeye zararlı
birde hazır yoğurt buda dokunabilşr
bi iki gün bunları kesip uyku düzenini öyle kontrol et derim ben...

cadıcım
cağanın zırıltısı cok yemekten
o kaa yemeğe dedemdede gaz olur araları ac 4 saatte bir emzir...

gecmiş olsun canım...
gözün aydı hacı
cok mulu vede mesutsundur şimcik...

kanka corbalara basladığın anda kabızlık biter
cici bebe verdin mi o cok kabızlık yapıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…