2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

posi kardeşiyle konuşuyorlarmış eşim sıırlsıklam olmuş:)))bakalım burayamı yoksa kayınpederdemi toplancaz..haber bekliyorum..

jasmin sende güzel yapmışsın canım.resim iyi fikirmiş...seneye inş.beraber kutlarsınız..
saol canim insallah
başın sağolsun jasmin

bende anneler gününü sevmiyordum anne olana kadar
tesekkur ederim canim evet anneler babalar olmayinca bir kanadimizm kirik oluyor maalesef ama simdi bebeislerimiz var cok sukur allah onlara uzun omurler versin
en guzel hediye oglusunu verdin sen ona canim hediye isin ritueli hatirlamak bile yeter oh ne gyuzel taze sebzeler valla super benim de kayinvalidemelr yapti bahce bu sene biz de yiyecegiz tazecik sebze meyve insalalh
masslalh ayrisime aman soyleme boykel cok ecrin nazar degecek

bende geldim
ne var ne yok bakem...
bende kızı uyuttum..takılıyom..karnım ağrıyo..artık regli olsam yaaaaa

bizde az önce geldik eve banyo yaptım ayrisi uykusu var ama beşikte çıglıık atmakla meşgul hanım:)
evt eşimde izliyor maçı..juli hiç olmadınmı daha.regl agrısımı?

olmadım ecrin :2:
ara ara oluyo böyle ağrı ama ne gelen var ne giden...

acaba regli olunca biraz şişliğimden gider mi

jasmin77
Mekani cennet olsun Allah rahmet eylesin babacigina benimki daha eski olmus 12. seneyi bitirdik 13 dicem artik ama dün gibi.Zaten en sonda kaybettigim senenin babalar gününde görüsmüstük .Ben evden ayri Istanbul da yasadigim icin simdide sanki o evinde ben Almanya dayim gibi geliyor bana ama sesini duyamamak cok kötü.Allah eslerimize uzun ömür versin.

Ayvalik
Benimki gün icinde toplam 5 saat uyuyor ama bazen sabahtan birer saat ten 3 saat aksam 2 saat yada 1 er saat uyuyup uyaniyor hic belli olmuyor.Ilk defa gecen gün 3 saat uyudu deliksiz.Geceyi etkilemiyor gündüz uykusu.Gece 9 da uyuyor 2,5 a kadar tik yok sonra 6 ya kadar inleye inleye bazen kucakta bazen yataginda uyanmiyor ama derinde dalmadan uyuyor.Sabah babamiz ise abimi okula gidecegi icin alt degistir emzir filan 6 olmadan onu kaldiriyorum tam uykuya dalacagi sirada kalkiyor sersem gibi oluyor okullar tatil olsada oda bi dinlense .Ben isim varsa o dursun durmasin ben isime bakiyorum .Eger onun keyfin beklersem hic bisi yapamiyorum.Gündüz ya actir yada uykusu vardir onun disinda bi sorunu olmuyor sükür.Bi ara kaka yapamiyordu o zaman huysuzlanirdi bende anakucagina koyardim mutfakta ben yemek yaparken beni seyrederdi.Sürekli ne yapsam ona anlatirdim beni dinlerken oyalanirdi.Yada radyo acik oluyor arada kucagima alip hoplatiyorum koyuyorum yerine.Simdi iyiz ellerini rahat kullaniyor oyuncak verdinmi eline oyalaniyor yada emzigini cikartip cikartip agzina takiyor beni beklerken.Olmadi bi tesbih vericem eline:))

bende geldim..
selam kızlar..utkuyu uyuttum benimde çok uykum var ama direniyorum..neye direniyosam..bütün gün evdeydik çok canım sıkıldı..
utku 200 cc falan su içiyo ama çok az çiş yapıyo 1 haftadan fazladırda kakası çok düzensiz..azar azar 2 3 günde bir yapıyo..eskiden günde 4 5 kere yapardı..bu ek gıda olayına hiç alılamadım zaten..hep beni emse nolurdu sanki akannehir

julii keşke bende adet olmasam..doğumdan sonra sayısını unuttum ama 6 kere falan adet oldum..çok sinir bozucu..bi de eksiye göre çok daha fazla ve düzensiz oluyorum..alsanaalsanasmile

kimi regl olsam diyor kimi allahım olmasam:))bize yaranılmaz..
maşallah utlkuya ya ayris hiç su içmek istemiyor ne yapıcam ya offf..sevmiyor tadını sanırım.
juli regl olsan şişlik gider tabi biraz.birde sinir stres olmazsın..

ooo kalabaliklasmis burasi
biz de bugün kitap kolilerini actik evin düzenini degistirdik yine
kac ay gecti hala yerlesemedik,
Meltem ,Jasmin basiniz sagolsun, Allah eslerimize uzun ömür versin
ben regl olduktan sonra bir iki kilo veriyorum,

naber tutkucum..tosun nasıl...
ek gıda ya gecince gecince biraz problem oluyor bizde bi düzene giremedik...
doktor corbalara baslayınca düzene girer dedi ..sen basladın mı corbaya..
biizmkide artık cok su içiyor...yatarken kasık maması veriyorum..sevmiyo fazla su ile kakalıyom ama çiş aynı su içmesi bişi değiştirmedi...

meltemcim sen nasılısm..ben cok regli olmak istiyorum..zaten metabolizma yavas bide olmayınca iyice durdu....sabahtan akşama kadar kosturuyorum sporada vakit kalmıyor.
hoşş melisanın basında bütün gün yandan halimem yandan diyerek bütün göbek atıyorum ama gram oynamıyo :2:

yusuf da su icmiyor, napicaz biz bunlarla

ecrin bizim ev çok sıcak oluyo..en serin yer 36 37 derece...çok terliyoruz..ben elimde sürekli biberonla dolaşıyorum bi günde bitirsin diye..içiyo ama çiş yapmıyo..ancak karşılıyo demekki vücudunu..pipisinde falan sorun olmasında allah korusun.ondan korkuyorum bende..
benim dr muhakkak su içirmeye çalış içmezse komposto yap az şekerli yada şekersiz öyle içir ayran falan ver..ama bi şekilde su girsin içine demişti..sende dene istersen su kaybı çok ciddi sorunlar ortaya çıkarıyor..

meltem abla nasılsın matteo nasıl..

julii görümcene gelmiyomusun..gelirsen buluşalım yine

valla bilmiyorum posi bugun eşime suluk bile aldırdım renkliya belki kendi içer diye ama yinede içmedi ufff.

Slm kızlar uzun bir aradan sonra biraz katılayım sohbete dedim. Zaten merak eden de olmamış da olsun... Umarım herkes iyidir...

artık yarın azcık bi şeker atıp denicem belki içer..yada azcık limon sıkayım tadı degişirse içer belkim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…