2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaaaaaaarrrr...........
eylül ayında yakın bi arkadaşım evleniyo az önce aradı nikah şahidi olmamı istedi birden çok heyecanlandım
size sorum nikah şahidi şahitlikten başka bişi yapar mı?
zaten düğün hediyesi alıcam

daha yarım saat var off yoruldum bugün eve gitmek istiyorum oğlumu çok özledim.

Benimde oğlum çok huysuz,dişleri bayagı bayagı bi zorluk çıkartıyor,eli ağzından gelmiyor,iştahıda yok,sabahtan beri 180.ml sütle duruyoruz,onuda zar zor içirdim ne yapcam bilmiyorum......

Benimde oğlum çok huysuz,dişleri bayagı bayagı bi zorluk çıkartıyor,eli ağzından gelmiyor,iştahıda yok,sabahtan beri 180.ml sütle duruyoruz,onuda zar zor içirdim ne yapcam bilmiyorum......

aynı durum Kuzeydede var hiç yemek yemek istemiyor ellerinin biri yetmiyor ikisinide ağzına sokuyor ittiriyor birde hatta bazen sırf bu yüzden midesi kalkıp kusuyor.benide eskisi gibi çok emmek istemiyor inşallah geçici bir durumdur.ama bu ara hepsiböyle yapmaya başladı okuyorumda burda.sıcaklardan etkileniyorlar yada dişten galiba.

çilek geçmiş olsun demir'e...
juli muhallebi eşim almış ülkerin 1 su bardagın a4 kaşık pişiriyorum içine bugun kayısıda rendeleyip ekledim yedi ayrsi ikisi bir arada olmuş oldu:))dunde yogurduna karıştırmıştım alsana meyveli yogurt.:)
rengarenk şahitlikte özel birşey yok merak etme zaten hediyeni alacaksın:)çok istersen çift hediye al şahitlik şerefine:)

bende hazırlanıp çıkayım artık pasta yapmadım ıslak kurabiye yaptım ugraşamam sıcaktan şaftım kaymış...pastayıda onlar alsın kaç kere ben aldım.

,

benim bildiğim kadarıyla yok ama o gün gelinin yanında olarak ihtiyacı olabilecek şeylerde yardımcı olabilirsin belki.
ah ne güzel olurdu ama kızım fırsat verirse tabi

diş çıkarma dönemi zor oluyomuş öle diyolar

:) ben birden heyecan yaptım
bi hediye yeterse amenna

kızlar ilköğretim okulu öğrencisi tanıdığınız varsa;
ışbankası karnesini getiren ilköğretim okulu öğrencilerine çok güzel bir kitap hediye ediyor. Herhangi bir işbankası şubesinden alabilirler. haberiniz olsun.

günaydın herkese
annem geldi akşam sositososito
burda emzik bulamayınca annane emzik getirmee geldi kaydirigubbakcemile3

günaydıın,
bugün herzamankinden çok uykusuzum mirmirmirmirmirmirmirmir
beril hnm gece söylene söylene ağlayıp durdu,
güya yatağa erken girmiştim,saat 1' geçiyordu en son baktığımda hala uyumamıştımmafoldumben
uyumamız 2'yi bulmuştur tabi geçmediyse,saat 4 gibi tekrar uyandı küçük hnm,
emzirdim yatırdım wc ye gittim tekrar ağlamaya başladı,
beşiğini sallıyorum ağlıyor,yanıma yatırıyorum yine ağlıyor,kucağıma alınca ses yok..
tekrar emzirdim uykuya daldı dedim Allah'ım 7'e kadar uyuyalım,
ne yazıkki 1 saat geçmeden gene uyandı,
velhasıl yaklaşık 2 bilemedin 3 saatlik uykuyla ayakta durmaya çalışıyorum,
dinlenemeyince sütte dolmadı(
bir de burnu tıkanmıştı,ya şunu farkettim ne zaman banyo yaptırsak gecesine burnu tıkanıyor,
burnunu açmaya çalıştım aspiratörle,ağladı,bir kere açtım, hemen geri tıkandı,
sütümü bir kaşığa sağdım akıttım burnuna..
bir süre sonra biraz açıldı neyseki..
geçmiş olsun cnm,inş. biran önce iyileşir,
beril de öyleydi bir yandan alttan bir yandan üstten+öksürük+hırıltı vardı,
berilin ki çok uzun sürdü,3 haftadır yeni iyileşiyor,
kusması 1 hafta kadar sürdü,emdikten sonra öksürerek midesinin tamamını boşaltıyordu..
demirin öksürüğü yok değil mi,onun ki geçici bişey sanırım..
şuan iyiyse kusması ishali devam etmiyorsa sorun etme cnm..
kurumdan bir arkadaşın oğlu vardı ona söyleyim..
günaydın herkese
annem geldi akşam sositososito
burda emzik bulamayınca annane emzik getirmee geldi kaydirigubbakcemile3

bir taşla iki kuş,hem anneanne hem emzik geldi melisaya..

Son düzenleyen: Moderatör:
mehlika Kuzeyde öyle çok uyanıyordu geceleri doktor doymuyor olabilir gece yatmadan önce emzirdikten sonra mama ver dedi.şimdi öyle yapıyorum gerçektende çocuk uyumaya başladı en azından 4-5 saat kesintisiz bir kere uyuyor oda dinlenmek için yetiyor bana.Belki Berilde sadece anne sütüyle doymuyordur artık büyüdükleri için daha fazla beslenmek istiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…