2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet kasiyer kız biraz salaktı sanırım
bön bön suratıma baktı
evli ve çocuklu biri olsaydı, ne istediğimi şıp diye anlardı

evet esmer benim koca beni çok sinir ediyo bazen
gece Eren'i uyutunca internete giriyorum, bu saatte kim var ki nette diyo uyuz :mymeka:
gündüz gir diyo
gündüz de her zaman fırsatım olmuyo ki
boşuycam ben bu kocayı

ben eşim evdeyken hiç internete giremiyorum,çoğu zaman ben açınca aklına geliyor bakacağı şeyler,önümden alıyor hemen klavyeyle mausulmaz:
bir de bizim bilg. tv ye bağlı,ikisi aynı anda ekranda olmuyo

telefon geldi, isafirim gelecekmiş. ay böyle misfire can kurban, mantı yapmış da geliyomuş, ben birşey yapmayaymışım.. oh ohhhhhh.

kızlar lc beko klima 399 liraymış,10 taksit,
klima alsak mı diye kararsız kaldık,
sizce sağlık açısından nasıl,taktırsak mı?
bizim ev çok sıcak oluyor,gece pencereyi açmaya korkuyorum hırsız gelir diye,
gündüz açıyoruz ama ev çabuk tozlanıyor,napsak ki:uhm:

mehlikacım biz aldık
duramıyoruz sıcaktan...
hafif çalısma modu var rahatsız etmiyo onu acıyoruz
yada odayı soğutup öyle getiriyorum melisayı

offf off noluyo bu topiğe yauv kimsecikler konuşmamış fazla kişi sayısı 7 + 1 misafir ama konuşan yok.

ben geldim kızlar...hediye aldım gömlek aldım kıza olur sanırım biraz iri kııyım ama olsun:)
eşime de hediye aldım almıcaktım dayanamdım kıgılıdan 3 gömlek aldım sonra pişman oldum ama neyse insanlık bende kalsın dedim:))
klima zaraqrlı ama mecburuz valla benim ev hamam gibi yoksa ben bugun ilk kez çalıştırdım daha ayrisi çarpar diye korkuyorum yoksa ben önceden 24 saat çalıştırıyordum..

dayanamadın aldın dimi ecrin bende dayamayıp aldım
cok iyi kalkpli insalnalrız biz yaa
bu hödüklere hala hediye alıyoruz

vantilatör mü alsak ne yapsak,
klima gibi etkili olmaz ama ,her odaya taşınabilir,

yavv yaz geldi bizim işler coştu. sezon açıldı ya.

klima işini bende düşünüyor-d-um. belki durumlar düzelirse yaz ortasında alırız. odayı serinletip öyle koyarım bebeyi.

dayanamadın aldın dimi ecrin bende dayamayıp aldım
cok iyi kalkpli insalnalrız biz yaa
bu hödüklere hala hediye alıyoruz

cıkkss almiyciim.
ben kötü kalpliyim :1closedeyes:

vantilatör mü alsak ne yapsak,
klima gibi etkili olmaz ama ,her odaya taşınabilir,

vantilatör beni çok terletiyor.
sıcak sıcak esiyor üstümü midem bulanıyor :bbo:

juli aynen öyle bence çok iyi niyetliyiz:))eşşek hoşaftan anlıcakmı anlamıcakmı görcez:))
ya yarın akşam ben mum ışıgında yemek hazırlamak istiyorum içimden geldi niyeyse:)))ne yemek yapsam bana menü??

vantilatör daha sert esiyor o da çarpıyorki heleki çocukları çok çarpar diye düşnüüyorum ben yatak odasında kullanıyordum ama ayrisin yüüzndne bu sene hiç bişi kullanamadım daha offff.hasta olur diye korkuyorum..yazlıga gitcem zaten az kaldı.

ecrin iyi fikir ben de öyle bisey yapsam mi i CADIARZU hediyemi verirken mum isidinda pilav üstü et delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…