2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah en kısa zamanda alırsın canım, inanki ilaç gibi geliyor. bağlı olduğun sgk yı arasana bi. belki evraklarda bi sorun varsa söylüyolar.

arayalı bir hafta oluyor ,evraklar tmm,10 gün sonra bir deneyin dedi,15 gün sonra yatıyor dedi..

mehlikasu nice senelere ben 1 hafta 10 gün kala eşimin beynine kazımaya başlıyorum unutma şansı pek vermiyorum aklinialirimsmile

canim insallah uyku duzeni oturtuyordur kusmasi icin de midesini usutmus olabilir ben kusmaya aliskinim burak da hala her emmeden sonra kusuyro geceelri haric bazen azbazen cok o yuzden de kilo alamiyor zaten ama dotorumzu reflusu var zamanla gececk normal diyor ilac vermiyor insallah gecer kusmasi sen de ayaklarini falan usutmemeye dikkat et canim bu aralar
bu arada nikah yildonumunuz de kutlu olsun canim nice mutlu seneler esin ve prensesinle birlikte insallah

rengarenk bence ipeği bol bol emzir emzirmeleri sıklaştır ...

hıımmm... peki ama neden böyle bişi dedin
yani doymuyomu sıpam
yoksa benim kokumu az almışta protesto etmek içn yeşil kaka mı yapmış
çok emince sütsüzlükten bi hoş oluyo böyle bıngıl bıngıl süt gelmiyosa da emziriyim mi
ay kafamı karıştırdın kız niye emzirmeleri sıklaştır dedin :uhm::uhm::uhm:

mehlikacım nice senelere eşinle-berille birlkte mutlu günler geçirmen dileğimle canım a.s.

:)))
hayır canım ufak bi üşütme falan olduysa en iyi ilaç sütün bizimde yeşil kaka olunca doktorumun tavsiyesi sık sık emzir idi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…