2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu sabah çilek reçeli yaptım
ilk denememde reçeli ocakta unutmuştum heryer reçel olmuştu
bugün başında bekledim güzel oldu sankii

sced afiyet olsun..annemler teyzemlerde yaptı bende hazır aldım geldim çilek reçeli :))))

bugün netimde problem var kızlar giremiyorum fzl kesilip duruyor yağmur böyle yaptı anlaşılan

kızlar huggıesin reklamnını gördünüzmü arka kısmı geniş bez çıkarmış

bir günde hop diye değişiverir mi?
gerçi dün de seyrek kalkmıştı,tmm neyse mantıklı,inş.dediğin gibi uyku düzeni oluşturuyordur..
hadi tmm o zaman seyrek emmesini de geçtik,kusmasına ne demeli,kusması öyle hafifseyecek bir kusma değil çok fazla kusuyor,
midesinde ne var ne yok..miktarı çok fazla..
yemekten sonra gittim emzirmeye gene çok fazla kustu,nolacak böyle yaa(((((((((

mehlikasu nikah yıldönümünüz kutlu olsun nice nice senelere

Esmerim
Bizim doktor tüm ara ögüne toplam 150cc yeter diyor iyiymis sizinki.Yavas yesin acele ettirme.

Mehlikasu
Nice yillara bizimkide 7 temmuz gecen sene ikmizde unutmustuk :)
sağolun kızlar..
[canım mutlu yıllarınız olsun inşllah nikah-düğün ayrımıydı
erkek milleti bi kerede hatırlasalar ölürler:)
sağol cnm,evet ayrıydı,şubatta düğün oldu onu unuttuk bari bunu unutmayayım dedim ama bizim koce unutmuş gibi,gıcık nolacak:mymeka:

bizde 7 temmzuda evlenmiştik 7.7.07 kaydirigubbakcemile2

kilosu yerindeyse hiç zorlama keske benimkide öle deliksiz uyusa

canım zaten ilk biberon aventindi şimdi onuda almıyo
bizimki 8.6.06,
6.6.06' iki günle kaçırdık..
ipek kakasını yeşil yaptı birazda kustu kokulu kokulu bişey olur mu
beril de bugünlerde yeşil yapıyor,bir de isal gibi,3-4 kez yapıyor son günlerde..
ya hem alttan hem üstten ,midesinde bişey kalmıyor yavrumun,bu ay kilo kaybı olmassa iyi :çok üzgünüm:
kızlar ben feyza nickim değişti
yeni nickin hayırlı olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:

sağol canım

merhaba kızlar... herkesin keyifleri iyidir inşallah..
nasıl bir hava bu yaa. içim karardı. hava karanlık zeynebim de gece mi oldu zannetti nedir maşşallah uyanamadı bi türlü. uyansa da bi öpsem...

heeeeeee, bu arada sonunda sgk dan paramı alabildim çok şükür. darısı herkesin başına... fatma zehra sen ne yaptın alabildin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…