2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

olur canım inşallah
tariflerimide topladım düzenledim ekledim kızlar
artık tariflerle uğraşmayacağım burayı daha güzel takip edebilirim
ama nida hiç durmuyor uyanıkken sürekli ayakta olup hoplayacak
sol kolum incindi artık geçen hafta o geçti

cuma gnü sağlık ocağına gitmiştim
3. doz tetanoz aşımı vurdurmayı unutmuştum 2 ay geçmişiti sordum olurmu diye
olur ama 5 e tamamlaman gerek dedi tamam dedim yaptırdım cumartesi gece bi farkettik aşının 5 cm altında ymurta kadar bi kızarıkılık ve şişlik var
pazar dışardaydık geldik bi baktık el kadar olmuş dirseğimin altına falan inmiş şiş acıyo ve kıpkkırmızı acile gitttik iltihap olmuş dr muhtemelen aşıdan dedi
antibiyortik hap falan kullanıyrum şimd,

çok çok geçmiş olsun, ben de iki saniye bıraksam düşecek diye çok tırsıyom, aklım gidiyo, koşa koşa geliyom yanına, yatağında yatmayı da her zaman istemiyo, bazen kanapelere yatırıyoruz maalesef...

günaydın ben açayım bugün tükkanı
demirin de dişleri çıktı s,zinle paylaşayım dedim kaçıyorum kayfaltı hazırlayacağım kocama öptük hepinizi oğlumla

günaydınnn

akşam elektriklerimiz kesildi yağmurdan. bizde mum ışığında kavga ettik koceylen, pek bi ormantik oldu

biraz önce bebek kurabiyesi yaptım
bence tadı çok kötü oldu cicibebelerin yanından geçmiyo
bakalım yarın yiyecek mi küçük hanım

ne koydun içine bacım.
söyle de biz o tarifi yapmayalım bari kaydirigubbakcemile3

amaaann katmerli kaynana kabusu :roflol:

afferin saa
ben artık inanmıyom çağan'ın huysuz bebe olduğuna
hergün gelip şu işleri yaptım diyyiin
sonra da çağan durmii diyin
nassı oluyo bu
uslu bebeye iftira atıyon di mi

sorma.
bi rapunzel bi de şu cadı.
melek gibi bebelerden şikayet ediiler valla

aa hadi hayırlı olsun

hoşgeldin canım
emametin bende, yolluyacam bu hafta içi

merhabalar az once kocisimi yolcu ettim maalesef uzgun uzgun abkayim size bi dedim zor oluyo boyle kiymetini bilin kocalarinizin ecrin keske gelebilseydin cok keyifliydi

oyy allah kavuştursun canım.

saol ecrincim birdahakine insallah gelebilrisin sen de

karsi tarafta merkezi bir yer olursa karsiya da geliriz canim ne olacak burcu zaten kesin gelir de ben de gelirim karsiya :) siz tarihi mekani kararlastirin

hee ben kesin gelirim, çantası kolundalardanım ben kaydirigubbakcemile3

millet yaz gelip dağılmadan olabilir bir buluşma daha...

temmuz başı olabilir en iyi ihtimal.
çünkü haziranın sonuna doğru ben ve örtmen yokuz.
10 temmuz olsa aslında. tarih ayarlasak yeri ayarlarız.

demirin de dişleri çıktı s,zinle paylaşayım dedim kaçıyorum kayfaltı hazırlayacağım kocama öptük hepinizi oğlumla

oo bütün bebeler dişlendi. maşallah maşallah

hoşgeldin cnm..
merhabalar az once kocisimi yolcu ettim maalesef uzgun uzgun abkayim size bi dedim zor oluyo boyle kiymetini bilin kocalarinizin ecrin keske gelebilseydin cok keyifliydi
Allah kavuştursun cnm..
geçmiş olsun cnm,ben de tetanozun 5 dozunu yaptıracaktım ama aşı kartım nerde acaba zamanı geçmiştir belki de..
incileriniz hayırlı olsun cnm..
günaydınnn

akşam elektriklerimiz kesildi yağmurdan. bizde mum ışığında kavga ettik koceylen, pek bi ormantik oldu

ayy ne romantiksiniz,kavgayı bile mum ışığında yapıyorsunuz

gunaydın herkese:)) dişi çıkna tüm bebişler hayırlı olsun. bakalım biizmki ne zaman gelecek?

günaydın kızlar,
çoook canım sıkkın,
berilin gece ateşi 37.2 'ye çıktı,saat 8 'den 2,5'a kadar emmedi,kaç defa emzirmeye çalıştım emmedi..
gece kıpır kıpırdı ,gazı vardır diye defalarca kucağıma aldım gazını çıkarmaya çalıştım..
en son 2,5'ta tekrar deneyeyim belki emer dedim,baktım çocuk yanıyor,ateşini ölçtüm 37.2..
üzerindekileri çıkardım çıtçıtlı badyle kaldı tek,36.6 lara düştü sonra..
gece 2,5'tan işe gelene kadar gene emmedi,8,5'ta emdi,
oh dedim ne güzel emdi 2 göğsümü de emdi derken hop öksürecem diye hepsini kustu(((
bardaktan boşalırcasına((
o kadar üzgünüm ki ağlamamak için kendimi zor tutuyorum,
10 gün oldu iyileşemedi,ne lanet öksürükmüş anlamadım ki,
işçıkışı çok yağmur yağmassa dra götürecem,bu sefer başka bir dra...

günaydın kızlar çok uykusuzum taha gece sürekli uyandı
bağırarak dudaklarını da büzuyo ağlıyo emziriyorum uyuya
kalıyo sonra tekrar uyurkende inliyo du yavrum
ateşi yok öksürmuyo nedir çözemedim sabah calpol verdim
işe geldim bi saat sonra gidicem yanına

canım geçmiş olsun. dur sıkılma. 37.2 çok yüksek bir ateş değil. hatta ateş bile sayılmaz. içine sinmiyırsa götür tabii.

canım geçmiş olsun. diş sıkıntısı mı acaba?

canım çok geçmiş olsun
kıyamam ya sen başka bi doktor
bak en iyisi olur

günaydın kızlar

mehlika -merve geçmiş olsun canlarım

esra kıtılar hayırlı uğurlu olsun

canım çok geçmiş olsun
kıyamam ya sen başka bi doktor
bak en iyisi olur

sağol cnm ,sizede geçmiş olsun..
iyi ,güvendiğimiz bir dr şart..
hep babasının yüzünden aylık kontrollerde ; ee çocuğun bişeyi mi var,niye dra götürecez..
ilk iki ay bir dra götürdük,çok bilgilendirmiyordu,
sonra adanaya gittim orda başka bir dra
gelince de o drdan memnun değiliz diye sağlık ocağında yaptırdık aylık kontrollerini,
hasta olunca yine aynı hastanede başka dra gidelim dedik bizim drdan daha kötü çıktı,
bugün başka bir hastaneye götürmeyi düşünüyorum bu da evimize yakın..
bir de olmassa sağlık ocağındaki dra gösteririm bakalım o ne dicek,
dün uzman tv de izlemiştim öksürük ne zaman tehlikeli,ne zaman hekime başvurmak gerekir anlatıyordu..
öksürüp kusuyorsa,beslenmesini etkiliyorsa,
öksürükle beraber ateş varsa vs. hekime başvurmak gerekirmiş,
bizimkinin beslenmesini çok etkiliyor,çocuk kilo alamıcak bu ay..
aç duruyor,gece ve sabah 6 saat arayla emdi,sabahki emdiğini de kustu,
az kussa sorun etmicem de o kadar çok kustu ki,midesinde bişey kalmadı:çok üzgünüm:

günaydın canım hadi gözünüzaydın
bencede başka bi doktora götür ama telaşlanma çağanda hala ara ara öksürüyo normalda kusmuyosa muhtelemen üşütmüştür ondan kusmuştur bi doktora götür için rahat etsin

kesin diştir bence

süper ya inş bizde bu şekilde bi buluşma organize ederiz ama tüm istanbul hatta yakın illerdekilerde arkadalarda gelmeli kalabalık olsak ne güzel olur

gunaydin kizlar gece kocayi yolcu ettim kaldik oglusla evde tek basimiza saolsun cok uzmedi beni 2 kere kalkti sadece sabah da 8.30a kadar uyudu bugun anenm gelecek neyse yine rahatlayacagim ne cok yagmur yagdi dunden beri dimi ise gidenelre alalh kolaylik versin

sagol,canim ormantik kavga ha o da gzuel :) degisik olmustur ben de oyle dedim zaten tak ayazi koluna burcu bulusma yoluna

canim gecmis olsun ama 37.2 yuksek ates degilki kulak alin ates olcerelri bile 37.5tan sonra ates var sinyali veriyor buragin genelde 37 civari ben 38 sinirina dayanmadan ilac vermiyorum hic merak etme ama baska bir doktora da goster bence oksurugu gecemdigi icin sorun rahatsiz eder bebisini

sağol canım teşkkür ederim .kanepe açık vaziyetteyken düştü ben güvenemiyorum artık dün batteniye serdim üzerine çarşaf ter yapmasın die güzel güzel yattı oyanttım derken zamn geçti .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…