2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmercim ben dün akşam senin yazdığını görmeden çıktım kavanoz mamalarının kavanozlarına bir tatlı kaşığı koyuyorum canım.

sağol ceycecim inşallah bi kapı çıkar önümüze en kısa zamanda.

evet görmeden gittin. sced de yazdı, sağolun. deneyim bakayım şu günlerde.

günaydın kızlar
erkenciyiz bu sabah mirmirmirmir

esmercim sakın üzülme
bir kapı acılır bir kapı kapanır

Günaydınlar kızlar....

esmercim şu zamanda işsiz kalmak çok zor inşallah çok kısa bir zamanda ve daha iyi bir iş bulur kocişin Allah Ayazın rızkını arttırsın diyelim....

hemşirem çok geçmiş olsun Allah kazalardan belalardan herkesi korusun çok üzüldüm...

rengarenk geçmiş olsun dr.dan iyi haberlerle dönmeni dilerim...

Jasmincim çok çok teşekkürler haklısın hastalık olacak ama insan yinede olunca neden oldu demeden edemiyor bu arada sanada geçmiş olsun tatlım acil şifalar esmerle bir araya gelince parmak tokuşturacakmısınız :) esmercim sanada geçmiş olsun barnak olayıı ... yaw amma geçmişler olsun var bu sıra inşallah bundan sonra sadece güzel haberler paylaşırız...

juliet sen ablana gelsene ordan maltepe kolay olurdu bu arada tutku yetişebilecekmiydi acep hatta onunla gelirdiniz güzergahınız aynı olurdu...

günaydın kızlar
erkenciyiz bu sabah mirmirmirmir

esmercim sakın üzülme
bir kapı acılır bir kapı kapanır

inşallah canım inşallah.

amin rapunzelim sağol.

tutku istanbula döndü ama gezmekten fırsat bulup giremedi kk'ya 1 haftadır

rapunzel ablam 1 aydır sehir dısındaydı bizle döndü oda bu hafta planı vardır diye aramadım hiç..
bakalım eşimin mesaisi olmazsa getircek ama büyük ihtimal iş var galibaa :1no2:

günaydın arkadaşlar...
rengarek cnm inş. bir hastalık yoktur..test sonuçları güzel çıkar inş..
hemşirem çok geçmiş olsun,Allah korumuş,hep korur inş..sadaka vermen iyi olmuş, zira; 'Az sadaka çok belayı def eder'
rapunzel çalışan analar kervanına hoşgeldin,urasa da çok geçmiş olsun,
emme sorunu bugünlerde çoğu bebeklerde var,düzelir inş. cnm..
esmer cnm Rabbim ayazın ve sizin rızkınızı mutlaka gönderecektir,
inş. eşin en kısa zamanda çok iyi ve kalıcı bir işe girer:Saruboceq:
hıı Ayaza ben nazar atmadım ha maşaallah dedim,
ben yine uykusuzumsenağlama
saat 4'e kadar 3 defa kalktı 5'e çeyrak kala yatırdım 5,5 olmadan geri kalktı ağlayarak,
burnu tıkanmış,gözleri çapaklanmış,gazdan kıvranır halde,
6:40'a kadar onunla uğraştım ,burnunu açtım,çapağını temizledim,
altını aldım kaka yaptı tekrar aldım,gazını çıkarıp kaka yapınca bir de burnunu açınca rahatladı uyudu,
ben de tam dalıyordum ki işe gitme vakti geldi:a015:
ben kalktım hanım mışıl mışıl uyuyordu babası da işten gelmişti ,babasının sesini duyunca hemen gözleri açıp gülmeye başladı,
yav çok babacı bu kız uykusundan bile uyanıyor sesine,emziriyorsam emmeyi bırakıyor şirinlik yapmaya başlıyorguclubacismile

günaydın güzel anneler....a.s.

rengarenk hemşirem çok çok geçmiş olsun ..:teselli:

esmer inşallah şimdiki işinden çok daha güzel bir iş bulur cnm bnm.:Saruboceq:..

YA KIZLAR OH SıZ BULUŞUN BULUŞUN.:1no2:..BEN NAPı TEK BAŞIMA BURDA:sinifsinif:

MEHLıKASU BERıLE YATMADAN ÖNCE ANNESÜTÜNDEN BAŞKA BıŞEY VERMEYı DENEDıN Mı?
hani karnı tok olsun iyice rahat rahat uyusun diye...

Günaydın esmer inş . en kısa zamnda iş bulur stresi yaşamk çok kötü .olumlu düşün canım

bizde böyle gece hep uyanıyoz
şimdi bide huy geliştriyo
uyuyo ama fıtır fıtır bi sağa dönüyo bi sola ayağını besikten cıkartmaya calısıyo
huzursuz uyuyo
sıcaktan mı dişten mi anlamadım

ayca dediğin gibi yoksa gece mamamı versem :uhm:

mehlikasu hoşbulduk canım Allah yardımcısı olsun kervandakilerin zor iş...

bizde öyle gec kaç kere uyandığımın sayısını hatırlamıyorum artık bi mızmızlık var acaba benim yokluğumunda farkındamı diyorum...ayrıca gündüzde hiç uyumuyor eve gittiğimde annemin tüm işleri duruyor ve yemeği halen yapılmamış oluyor :))))

Merhabalar,
Benim oğlum 4 ay 1 haftalık oldu. 1 kaç kez elinden tutup oturma denemesi yaptık. O zamandan beri delileler gibi oturma heveslisi. Ana kucağında, yatağında hatta yolda giderken arabasında bile başını kaldırıp oturmak istiyor. Doktora göre daha erken 6 ayda destekli sonrkai aylarda ise tamamen oturabilir demişti. Ama çocuk bu kadar hevesliyken bende arada kucağımda oturtuyorum. Aksi durumda da ağlıyor zaten. Çok da zararlı olacağını düşünmüyorum açıkcası ama sizlerinde bu konuda fikirlerinizi almak isterim.
Dönme olayımızda başladı geçen haftadan beri fıldır fıldır dönüyor. Ama ilerleyemediği için onada ayrıca kızıp ağlıyor. parmak uçlarına basıp popoyu kaldırıyor ama kafayıda yere göüp biraz ilerliyor ama perişan oluyor tabiki :)

CNM VALLA aynı ece de bir sağa bir sola döne döne gözleri kapalı hareketler ediyor..kafayı bir çeviriyor yastıktan düşüyor beşiğin kenarına ben alıp düzlüyorum bir bakıyorum hop öbür tarafa bu sefer ...bu böyle sürüyor ..ara ara huzursuz uyuyor anlayacağın...
gece yatmadan hemen önce apatmil veriyorum içine 2 3 icibebe atıyorum böyle tok tutuyor...
bazen de ülkerin iyi geceler mamasını veriyorum..
9 gibi yatıyor 3 4 gibi ağlıyor hemen yine aptamil veriyorum hiç uyanmadan içiyor..8 gibi kalkıyor...

aynen benimkiside beşikte fıtır fıtr poposuyla ittire ittire goca dötünü kaldrsa daha neler yapcakta
.melisada çok büyümüş maşllh uzun süre görmynce n ekadr büyümüş gözküyor

bnde gece mama vermyorum gündüz anne sütü alamıyor diye ama gündüz anne sütü alıyor melisa yatarken 90 cc ver rahat uyusun canım

ben gece hiç emzirmiyorum..
yoksa uykusu kaçıyor zaten emse de doymaz bnmki...
o yüzden gece mama veriyorum...
gündüzleri az az sık sık emiyor ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…