2010 ocak anneleri bayram çekilişi..

kızlar bana özelden adreslerinizi gönderirmisiniz akşama çekiliş yapcam..hediye gelince bilcekseniz kimin gönderdigini..:)))

arkadaşlar adreslerinizi yazarken adınızı soyadınızı da yazarmısınız:)birde tel no su yazarsanız iyi olur aksilik halinde irtibat kurmak için..

hediye alacağı kişinin adresi ulaşmayan varmı kızlar?
yarından itibaren alıp gönderiyoruzki bayramdan önce elinde olsun...limit 20-ile 50 lira arası...hadi kolay gelsin:)

ayy benim oglum 12 18 giriyo yani.... hani tam oluyo diyim.. 11 kilo 72 cm ... bende 42 bedenim ehehehheh nolur nolmaz bayram diilmi bebeme bayramsa banada bayram ehehehhe

ewt canım yeter neyse hadi bakalım :ecrin_bebek: bekliyoruz heyecanlaaa ehehe

ben bişey sormak istiyorum. hediye alacağım kişi bana çok yakın oturuyorsa ve elden vermek istiyorsam daha önce irtibata geçebilirmiyim?

bnm hediyelerim geldi...bayıldım...beyaz keten pantolon üstüne bebe yaka hoş bir bolero...
resim eklerim....
çookk teşekkür ederim sümeyra...

kızlar herkes adreslerini aldı degilmi gönderecekleri kişinin bir aksilik varmı?

ayy hediiyeleşmeyi kaçırmışım
gerçi sabıkalıyım bu konuda kimse bana almak istemez sanırımguclubacismile

hoya valla sürekli duyurdum ama sen görmemişsin..birdahakine inş..neden almak istemesinler canım alırız merak etme.

kızlar yarın yada pazartesi gönderin malum perşembe bayram artık ayıp olmasın:)

eyşan2009 canım çok teşekkür ederiz biz hediyelerimizi aldık özelikle içinde ali edizin yazdığı kart harikaydı Kuzeyin ilk eşyalarını sakladığım bir sandığım var onuda oraya koyacağım.Tekrar teşekkürler canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…