2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

posi,esmer,feyza,ayça güle güle kullanın hediyelerinizi... Sanırım benim hedayeler kargoda kayboldu,esmer söle bakayım yoksam yine adresler mi karıştıkaydirigubbakcemile3

yok yavv ozge karışmamıştır.
gelir merak etme
alacak kişi şehir dışında sanırım dur bi mesaj atem ama ben yine de.

tesekkür ederim kizlar inanirmisiniz ilk bebeklik kitabim gibi biseyi hamileyken dükkanlari gezebiliyordum bakip bebegim dogunca bundann mutlaka alicam diye özeniyordum dogumdan sonra yusuf alisverise izin vermedigi icin alamamistim öyle kaynamisti... Kismet havvadan geldi ayni kitap :)

sana nasipmiş canım
başka bi arkadaşa da bundan almaK ıSTEMıŞTıM Bı TÜRLÜ YOLLAMAMIŞLARDI sonra iptal ettirdim
başka siteden senin için aldım hemen geldi hatta çabuk gelmesine şaşırdım ben de
çok istemişin Allah da benim aracılığımla yollaMIŞ

esmercim canım beğenmene çok sevindim aynısından annemede aldım oda senin gibi açarken üstü başı batmıştı aslında seni uyaracaktım ama süpriz bozulur diye bişey diyemedim bu arada istiridyenin içine iyi bak birden fazla inci olabiliyor.güle güle kullan hediyeni.

AYY BU YAZDIĞIM da yanlış anlaşılmaz umarım
ben bu kitabı hediye etmeyi çok istiyodum yani

hoya biliyorum bana göndercektin ama netten gelmedi haberim var üzülme hafatya gönderirsin:)))
ayy kendimi cadoloz gibi hissettim bi an o öyle yapıyorduya:)))))))):roflol::roflol::sm_cool:

ana bizim bebelerin burcundansın...el becerin varmı merak etti,m genelde oglak burçlarının yetenegi çokmuş.resim falan yaparmısın?yada dikiş neyim?

el becerim iyidir canım güzel resim yaparım dantel örerim bidee keman çalıyorumm

tesekkür ederim hoyacima.s.

bana nasipmis demek, ay yusuf izin vermiyor ki cikip bisey aliyim özendigim seyler hep kaliyor, nette de aramak hic aklima gelmemisti

sana bisey diyim mi bzim daha dügün fotolarimiz yok 2 bucuk yik gecti hala dügün fotolarimizi cikakrip album yapacaz

bebek esyalari da ayni hesap, bisey acilen lazim degilse almak nasip olmuyor birtürlü

tesekkür ederim hoyacima.s.

bana nasipmis demek, ay yusuf izin vermiyor ki cikip bisey aliyim özendigim seyler hep kaliyor, nette de aramak hic aklima gelmemisti

sana bisey diyim mi bzim daha dügün fotolarimiz yok 2 bucuk yik gecti hala dügün fotolarimizi cikakrip album yapacaz

bebek esyalari da ayni hesap, bisey acilen lazim degilse almak nasip olmuyor birtürlü

Ben de yalnız mıyım diyordum bizi anlattın resmen :))))))

X