2010 ocak bebeikleri doğum günü hediyeleşmesi!!!!

tamam posicim sana çıkana söyleriz hemen göndersin sende hemen kavuşursun hediyene isteyenler atsın adreslerini nasıl olsa eninde sonunda yollayacaksınız işimiz hızlanmış olur
posi sen yolla çıkana isminle adresini atarım hemen
tamam çilekcim ekledim

ayyy heyecanla bekliyoruz....bize kim çıkacak:KK69::KK52:
aralık ayı bzm için çok hareketli geçecek...20 aralık evlilik yıldönümümüz...24 aralık ecenin doğum günü....31 aralık yılbaşı....gelsin hediyeler....gitsin hediyeler:KK62::KK62:

son 3 gün cuma günü nazzeynepnazdayız akşam gelir çekilişi yapar o gece herkese atarım
poseidona hediye alan hafta sonu çıksın alsın hediyesinini pazarteside versin kargoya :KK52::KK52::KK52:

tatlım beni de ekler misin? daha önce yazdım ama bu site tuhaflaştığı için bulamadım.

canım herkes face de olunca ordan yazdım birde inanılmaz yoğundum dün gece yarısı gönderdim şimmdi anca açtım bilg hiç fırsatım olmadı hemen gönderiyorum

ben dun hedıyemı netten aldım bugun kargoya verılmıs. artık aras kargoyla ne zaman gelır bılmıyom ama aldıgım hedıyeyı cok begendım ben ama
aynısından yusufa da alamadım tabıkı cunku yurt dısına gondermıyorlar. cok merak edıyorum nasıl bır oyuncakmıs.

X