2010 Ocak Annesi hediyeleme listesi

selam kızlarzemuszemus
bende İrem Teyze'mizin (frangipani) Duru ve Çağan'a aldığı hediyeyi koyayım dedimopuyorumnanaktançok beğendim İrem'cim,çok ta işime yarayacak bişey,teşekkür ediyor,kocaman öpüyoruz seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kızlarzemuszemus
bende İrem Teyze'mizin (frangipani) Duru ve Çağan'a aldığı hediyeyi koyayım dedimopuyorumnanaktançok beğendim İrem'cim,çok ta işime yarayacak bişey,teşekkür ediyor,kocaman öpüyoruz seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canım duru ve çağan gule gule giysinler.

ecrincim merhaba... oralarda mısın acaba?
keşke telefonlarımızı da alıp verseydik ..

paketim bana geri döndü. adreste bulunamamışsınız, 2 gün beklenmiş... sonra geri dönmüş... bugün gelmiş, ben de az evvel eve gelince güvenlikteki kızlar verdiler.

yarın yeniden göndericem nasipse.

sweet teyzemizin kargosunu aldık bugün cicilerimize bayıldık çok beğendik demir beyde tekmeleriyle teşekkür etti teyzine çok teşekkür ederiz canım benim

ohhhhhhh tamam bende merak etmiştim acaba bayram için biyerleremi gitti diye. bazı arkadaşlarınki geri dönmüş inşallah öyle olmaz diyodum. beğenmene sevindim. güle güle giysin demircim.

ohhhhhhh tamam bende merak etmiştim acaba bayram için biyerleremi gitti diye. bazı arkadaşlarınki geri dönmüş inşallah öyle olmaz diyodum. beğenmene sevindim. güle güle giysin demircim.

gerçekten çok beğendik canım tekrar tekrar teşekkürler inş.bu cicilerle oğluşların resimlerinide ekleriz buraya
çok öptük seni teyzesia.s.a.s.a.s.:1hug:

Ben bu hediyelesme faslini yeni gördüm, Ama bitti galiba ben de katilabilmeyi cok isterdim. Lütfen tekrar böyle biryes yaparsaniz beni de ekleyin, ya da özel mesajdan haber verin olur mu?

Ne güzel Kadinlar klübünden anilariniz oldu hihoyyyt

canım sen buralarda yoktun daha yeni katıldın aramıza galiba. bu çekiliş yapılalı 2 ay olmuştur nerdeyse. belki bebişlerimiz doğunca doğum günelri yaklaşırken bi çekiliş daha yaparız ozmaan sen d ekatılırsın.

dsc00432p.jpg

scedcedu teyzemizin hediyesini aldık cok teşekkür ederiz
ikinizide öpüyoruzopuyorumnanaktan

evettttttt bu da esra teyzesinin oğluma gönderdiği hediyeler. bayıldık hepsine d e. çooook ama çok teşekkürler. sizin hediyeniz d e pazartesi yola çıkıyor esra teyzesiiiiii.bacağımdaki kramplar engel oldu bana. bu raad hediye almakla klamamış bir de el emeği göz nurun eklemiş esracım. çokkkkkkk teşekkürler tekrar.

57925819.jpg

bundan bende arkadaşımın bebeğine almıştım kızı görmeye gidemeyince benim bebeğime kaldı çok şekkerrrr

bütün hediyeler çok güzellll güle güle kulanın inşallah

merhaba kızlar
bu sabah loorena teyzemizin hediyesini aldık
çok beğendik çok güzelmiş sizlerle de paylaşalım istedik

loorena canım çok teşekkür ederim kızım da teşekkür ediyor öpüyoruz sizi

juliciim melisnın hediyesini bugun verebildim en sonunda:)) yrın elinde olur şekerim umarım beğenirsiniz:))

X