2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

ama ece için söyle bak bnm için kesinlikle diilnaniknanik

nezaman esmer ya eşim diyo seni kandıyolar sen daha çok beklersin gunde elli kere soruyorum geldimi diyede:)))

esmer bnmki ne zaman gelecek yola çıkmış mı peki bari bunu diyiver gari.......

peki o zaman ....bekliyecez....sen öğren olurmu bugün kesin çıkıp çıkmadığını....

özelden msj at ben bakarım...
bugün telefonumu kardeşime verdim

hedayelerini almayanlar;

hoya
esra
sen
sced

ama sana kimin alacağını bilemiyciim şekercim

edit: hediyesini almayanları ekliyorum buraya.
çoğunun kargolanma döneminden haberim var, kontrolüm altında.
sadece ulaşamadığım 1 kişi var. o da yarına kadar cevap vermezse ona alacak kişiye ben hediye alacğım.. yani cumartesiye kadar tüm kargolar yola çıkmış olacak.

bu arada benim hediyem de henüz gelmedi essmer, beni de ekle listeye.. :)

yoksa birine ulaşamadım onun yerine ben alcam hediye diyordun bana alcak olanamı ulaşamadın.eger öyleyse sen alma lütfen gerek yok..

hoya esmer uzun iş dedigine göre meltem sana yollıcak uzun yol ya 10 15 gun suruyor gelemsi:))ne zekiyim.bana yalelmi alcak yogsam..listede kimse kalmadı be herkes yoladı.

Eve ancak gelince tesekkur mailini atmam gec oldu

İlayda aldigin takim icin cok tesekkur ederim.cok cok tatli.ustelik buyuk olması da cok iyui olmus:)))
en kısa zamanda ben de fotografini eklemek istiyorum:))

canım oğlun hakkında pek bilgim yoktu kilosu falan esmer arkadaşımdan aldığım duyuma göre biraz iri bi bebek dedi bende küçük olacağına azıcık büyük olsun dedim
güle güle kulllansın kuzucukopuyorumnanaktan

nan ecrin şu işi çözmeye kafanı yoruyosun ayrise halin kalmıyor sonra :roflol:
hemen hemen herkesin kargosu yolda. hediye patlaası bekliyoruz bugünlerde.
herkes hediyesine kavuşacak.

olm ecrin benim ulaşamadığım adam mı var yaa, herkese ulaşırım ben kaydirigubbakcemile3

X