2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

Herkes ne güzel hediyeler almis güle güle kullanin cicilerinizi
Ben daha yollayamadim :KK43: Insallah sali günü kargo ya veriyorum artik ne zaman elinize gecer bakalim.

evet bana hedyeyi posi yollamış esmer söledi posiyi görüp teşekkür etmek nasip olmadı henüz bizim hediyelerimiz ben posiye yolladım o bana yollamış büyük tesadüf olmuş yani:)))))))))

Merhaba herkese. 1 hafta türkiyedeydim bu aksam geldim
Cadoloz, ins. begenmissindir ben de hediyemi aldim en kisa zamanda fotosunu cekip eklicem buraya, biz bu haftasonu tasinacagimiz icin belki sik giremem buraya,
herkeslerin hediyeleri cok güzelmis güzel günlerde kullanirlar bebiklerimiz ins.

yalel teyzesinin hediyesi
çok teşekkürler canım notunda çok hoştu güzel dileklerin için saol

Son düzenleme:
pamuk, posi hediyeleriniz çok güzel güle güle kullanın.

hediyesi gelmeyen ve henüz kargoya verilip verilmediğinden haberi olmayanlar var mı??
problemli bir durum yok sanırım.

yaa ben int.ten gönderdim ama gidip gitmediğini bilmiyorm kurbanımın eşine msj attım o da görmedi sanırsam

ben bi mesaj atem hoya. sana haber vererim.
anası gitmiş tek kalmış bebesiylen ondan hiç fırsat bulup giremiyomuş nete öyle diyodu geçen gün.

bi daha intten b,şey almeycem

adamlar bulamMIŞ siparişinizi iptal edin dedüler ben de elden yolleycem anacım ne aksilikmiş hep beni buluyi

Esra teyzemize (rüzgarr) teşekkür ederiz, bizim de hediyelerimiz geldi.. En kısa zamanda resmini çekip buraya ekleyeceğim..
Oğluma ne de güzel şeyler almışsın teyzesiii :))

10 günü buldu birde adam aps olsun dedi ii dedim 2 güne gider dedi

güle güle kullansın canım daha birşeyler bakacaktım ama aceleme geldi kusuruma bakmayın

10 günü buldu birde adam aps olsun dedi ii dedim 2 güne gider dedi

güle güle kullansın canım daha birşeyler bakacaktım ama aceleme geldi kusuruma bakmayın

daha ne olsun canım benimmm, ne kusuru; çok güzeller, tam zevkimize göre.. zemuszemus

bu da hediyelerimizin linki..

Son düzenleyen: Moderatör:
benim de geldi hediyellerim vee çooook sevindim teşekkürler meltem abla teşekkürler mAtteo notuna bayıldım

Son düzenleyen: Moderatör:
X