2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

güzelmiş araba :) aynı markanın tango modeli var çok benziyor, özellikleri aşağı yukarı aynı, bunu fiyatı nedir bilmiyorum ama baby2go tango modeli çok uygundu fiyatı. derken kraftın aynı özelliklere sahip olanını aldık çıktık. bu da bizim arabamız...

Eklentiler

• $araba.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 53
güle güle bitirsin :) bezlerı ozellıkle :)))) zeyn bunların ne oldugunu bılmıoz kı eksık var mı yok mu soyleyek adını yazsan :))

ıslak bez, saçı ıcın tarak fırca , termometre fln goremeedım ben varsa da anlamıom dedıgım gıbı..

Son düzenleme:
tirnak makasi falan?
firca ben de almadim ya bilmiyorumkismile..
zaten ben oglumun sacini sifira vurmak istiyorum kismet olursa... ama buyucek sonucta alayim ben de aklima gelmemisti dogrusu

güle güle eskitsin... :1hug:
sagol tatlim
güle güle bitirsin :) bezlerı ozellıkle :)))) zeyn bunların ne oldugunu bılmıoz kı eksık var mı yok mu soyleyek adını yazsan :))
canim aldiklarim bez, islakbez ,biberon ve temizleme fircasi, emzik ve kutusu, pudra ,sampuan, kulak cöpü, emzik tutturucusu ,anason cayi, kendim icinde gögüs pedi
zeyn yag aldinmi canim,
yok tatlim hemen listeme ekliycem
ıslak bez, saçı ıcın tarak fırca , termometre fln goremeedım ben varsa da anlamıom dedıgım gıbı..

firca ve termometrede almadim sagolun yardimlariniz icinopuyorumnanaktan

zeyn canım güle güle kullansın bebişin inşallah...

şimdi pampers ve penaten i görünce almanya günlerim geldi aklıma, bi de fissan vardı hala var mı bilmiyorum onun popo kremini kullanırdı annem kardeşlerimde çok ii bi kremdi...

hipp ürünleri süperdir, bende nuk biberon aldım, annemde hep onlardan kullanmıştı, çok kaliteli bi biberon gerçekten, çayı ne zaman kullanmaya başlamak gerekiyodu sen biliyosundur, annemde o çaydan veriyordu hep hatırlıyorum gaz çıkartmalarına yardımcı oluyormuş...

sagol tatlim ben fissani bilmiyorum ama penaten ve pampers en iyi markalar iyisini almak istedim canim anason cayi gaz cikartici üzerinde bir haftadan sonra kullanilir yaziyor insallah bebisimin karni cok agrimazda gerek kalmaz rabbim hepimize saglikli günlerde kullanmayi nasip etsin:Saruboceq:

diğer arabaları da çok güzel baby2go nun hem de dediğin gibi fiyatı uygun. bu benim söyledğimin fiyatı 280-320 arası değişiyor ve tam da bana hitap ediyor. seninki 4 e katlanıyor mu bilmiyorum da direk onu sordugum için bana bunu gösteriyorlar hep :)

zeyn güle güle kullanın, artık listeler tamamlanıyor :)

yok canım dörde katlanmıyor ama ikiye katlanınca az yer kaplıyor bizim bagaj fazlasıyla küçük, biz de ona göre aldık.. dediğin gibi güzel modelleri var baby2gonun :) biz 249a aldık ama 230a da bulunabiliyor nette...

merhaba bijom..opuyorumnanaktan merak ettim seni . günün cok yakin degilmi?
bizim cumartesi yas günü olacak kismetse kaanin.. sen kalmaz bu zamana diyordun ama yanlismi hatirliyorum yoksa?
neyse sen nasilsin nasil hissediyorsun kendini? heyecan dorukta olmali
insallah hayirlisiyla dogurup gururla resimlerini gösterirsin bize yakinda..

annahhhhhhh 2 aydan daha fazlami var bijom benim kafam iyice gitmis delikafadulden
valla bu diyetlermi böyle yapti yaslilikmi bilmem hehehehe

nihayet ekleyebildim...
bunlar da dün forum ist ve kadir hastan aldıklarımız...

Son düzenleme:
Güle güle sağlıkla kullanın inş. Birinici mesajındakılerın hepsinden benım de almam lazım. Darısı başıma:))

Güle güle sağlıkla kullanın inş. Birinici mesajındakılerın hepsinden benım de almam lazım. Darısı başıma:))

sağol canım iyice ağırlaşmadan halledelim dedik, iyi de oldu 2-3 mağazadan hepsini hallettik dolaşmadık fazla. tabi elimde listeyle gittim iyi oldu :) dediğin gibi darısı başına :)

sağol canım iyice ağırlaşmadan halledelim dedik, iyi de oldu 2-3 mağazadan hepsini hallettik dolaşmadık fazla. tabi elimde listeyle gittim iyi oldu :) dediğin gibi darısı başına :)

:Benim liste de hazır da bi Ankara yapmayı düşünüyoruz bakalım. iyi yapmışsın bayaa halletmişsin ne güzellkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…