2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

bijoux

Toprak kokusu...
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.173
202
44
arkadaşlar ufak ufak hazırlıklara başladık. burdan bebeklerinizin cicilerini paylaşabilirsiniz. hem teyzeleri cicilerini görür hem de diğer annelere fikir olur kaydirigubbakcemile5

nasıl foto ekleyeceğim diyenler buyrun

arkadaşlar elimden geldiği kadarıyla ve kendi kullandığım yöntemle nası foto koyacağınızı açıklamaya çalıştım. yine de yapamaz bir sorunla karşılaşırsanız sorabilirsiniz :)

ilk önce bu sayfayı açıyoruz

Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting

daha sonra bu sayfadaki GÖZAT butonuna basıyoruz.

karşınıza gelen ekrandan yüklemek istediğiniz fotoyu bulup işaretliyorsunuz ve AÇ a basıyorsunuz.

bu işlemleri yaptıktan sonra böyle bir ekran göreceksiniz..

şimdi sıra geldi boyutumuzu ayarlamaya.
ORJıNAL BOYUT yazan yere basıyoruz ve 640x480 seçeneğini işaretliyoruz. ve YÜKLE ye basıyoruz.

karşımıza şöyle bir ekran gelmeli.. burda işaretlediğim resim adresini kopyala yapıyoruz.

burayı aşağıya indirip kadınlar kulübü cevap kısmını açıyoruz. ve cevap kısmında işaretlediğim düğmeye basıyoruz.. düğmeye bastığımızda aşadaki görüldüğü gibi kutu çıkması gerekiyor.

bu kutuya az önce kopyala dediğimiz adres vardı ya (muhtemelen hala kopyalada duruyodur) işte onu yapıştırıyoruz ve TAMAM a basıyoruz. ekran bu şekilde olmalı...

ve aşağıdaki CEVAPLA butonuna bastığımızda fotomuz artık sitedeeee :)

Son düzenleme:
ilk fotolar benden olsun. oğluşumun 5 parça şeyi var epi topu zaten kaydirigubbakcemile3

bunu cinsiyetini ilk öğrendiğimizde almıştık..

bu da arka tarafındaki diğer parçaları

bunu bir arkadaşım getirmişti cinsiyeti belli olduğunda

melcan (melike) teyzesinin aldığı alt açma

bu da ayakkabılarımız daha önce görmüştünüz..

Son düzenleme:
bijo cum bende ilk senin aldıgın mavi tulumu almıstım doktor erkek dediğinde. sonra kız oldugunu ogrendık bızım prensesin... maviş de giydiricem artıkın kaydirigubbakcemile3

bijo bende geçen haftalrda alışveriş merkezine gittim ve senin aldığn ilk mavi tutlumu bende aldım:)))

aa ne guzel ya bıze ıyı fıkır olur valla ama ben nasıl foto yukleyecegımı bılmıyom yardım gerek bana ya? edermısınız yardım?

bijo cum bende ilk senin aldıgın mavi tulumu almıstım doktor erkek dediğinde. sonra kız oldugunu ogrendık bızım prensesin... maviş de giydiricem artıkın kaydirigubbakcemile3
giysin tabi maviii, ben de oğluma kırmızı falan giydiricem allah izin verirse.

bijo bende geçen haftalrda alışveriş merkezine gittim ve senin aldığn ilk mavi tutlumu bende aldım:)))
anammm sayenizde meşhur olmuş mavi tulum waikikinin
harfli şeyler çok hoşuma gidiyor benim nedense. bunu da babası beğendi zati erkek için pek fazla şey yok waikikide. ben de beğendim ama inşallah giydirmek nasip olur teyzeleriii..

aa ne guzel ya bıze ıyı fıkır olur valla ama ben nasıl foto yukleyecegımı bılmıyom yardım gerek bana ya? edermısınız yardım?
canım yardım edelim nerde takılıyosun?

Hepsi bırbırınden güzeller allahım sağlıklı gunlerde kullanmak nasıp etsın bijoux

ben bebeğime henuz bişii almadım ama arkadaşımın hediye ettıgı birkaçparça eşyası var akşam resmını

çekım yarın eklerım kızlarrr

teşekkürler canım bekliyoruz eklemeni kaydirigubbakcemile5

resim eklemeyi öğrenince bende eklerim ciciş bişeyler
ben en iyisi en başa nası foto eklenir açıklayıcı bir yazı yazayım :)

hazalcım anlatmaya çalıştım umarım başarabilmişimdir kaydirigubbakcemile3

canım benım cok tskler ama benım pc de ıngılızce yazıo. ama senın gosterdıgın yerlere basıyorum ama sorun var galıba olmuyo bıraz daha ugrasıyım bakalım olcakmı.

Son düzenleme:
canımm sen cok guzel anlattın ama benım pc yıne kafayı yedı
esım gelsınde o baksın ya ben yapamadım.

ya resımlerı yukledım bu seferde burdan cıkmıyo mesaj eksık yazıo galıba
bu ne ya off ne zormus.

bijocum bebisin cicileri cok güzeller insallah saglikli güzel günlerde giyer oglun hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…