2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

Nalan hheeeepppsini gule gule kullanın. Degistirdin mi arabayı degıstırcem dıodun..

yok değiştirmedim, kraft ın bebek arabasını bulmuştum e - bebeğin sitesinden geçenlerde, o çift yönlü kullanılıyordu dedim onu alalım bari madem çift yönlü,

bu bizim chicco nunki tek yönlü kullanılıyo ama doğumdan itibaren kullanılanlardan, yani tamamen yatıyo, bugün gittiğimizde baktım kraftın bebek arabasına çok adi bi şeydi hiç güzel değildi hoşuma gitmedi onun için vazgeçtim...

gördüm bitanem bende sana cevap yazdım . canım Allah analı babalı büyütsün maşallah öpüyorum güzel arkadaşım a.s.

Nalan çok güzel cicileriniz....Güle güle iyi günlerde kullanın..
Aynı primadan ben de aldım 2 paket,en az 5 paket daha alıcam..Uni yeni doğan ıslak mendili aldım 3 lü ben de..Ablam kulanmıştı,memnun kaldı,ne güzel ya herşeyi düşünmüşler

Can bebe alt bezi var yaa..Tam adını hatırlayamadım ama,altını alırken kullanılıyor dimi?

bebeğin altını değiştirirken kullanıyorsun cnm, istersen kullandıktan sonra hemen atabiliyosun ama kirlenene kadar kullnabilirsiniz dedi satıcı kız bi sakıncası yokmuş yani...10 tane var içinde...

anladım Nalan sen kullancaksın tabı hangısını begendıysen.. ben cıft yonlu olsun ıstedm ama sen gerek olmayadabılır tabı.. tekrar gule gule kullanın cnm.

nalancım arabasını çok beğendim tam benlikmiş. katlanıyor ve hafif demişsin. benim alacağım artı olarak çift yönlü..
diğer cicileri de çok güzel. valla coşucam diyodun dediğini de yaptın. güle güle giysin kızın..

Bu park yatağı

tatlım gule gule kullan hepsi cok guzel

benim de park yatak aynısı.

gogus pedı almıssın hayırlı olsun. bir ark.da kullanmıs ama bunlar nemli bırakıp yara yapıyor en iyisi lansiloh dedi. aklında bulunsun.

hastane cıkısı ve termometreyı kaca aldın seker

anladım Nalan sen kullancaksın tabı hangısını begendıysen.. ben cıft yonlu olsun ıstedm ama sen gerek olmayadabılır tabı.. tekrar gule gule kullanın cnm.

ilk 6 ay için önemliymiş, zaten ilk altı ay genelde ana kucağında taşınıyo ben sana sölim, görümcemler hep öle yaptılar...

Nalancım güle güle kullanın canım,çok güzel şeyler almışsınız.

nalancim hepside harikalar kizin güle güle kullansin insallah

çok saolun kızlar, darısı daha eşya alacak olan herkesin başına inşallah...

saol canım çok teşekkür ederim, senin beğendin araba hangisiydi onada bakim bi, ya çift yönlü değil ya ondan kararsızım bu araba konusunda ama bi yandanda çok hoş duruyo...ikilemde kaldım o yüzden...

darısı eylülde senin başına artık...

iyi günlerde kullanın nalancım çok güzeller

çok saol tatlım, darısı senin başına...

çok güzel bi park yatak gerçekten içime sindi alırken, sende güle güle kullan canım...

bu arada elime göğüs pedi olarak o geldi elime onu aldım valla, bi dahakine ötekini alırım..

hastane çıkışı: 62 TL
braun termometre - 82 TL
phillips avent termometre - 45 TL ( hem suyun hem odanın sıcaklığını ölçüyormuş )

nalancığım hepsi birbirinden güzel güle güle kullansın inşallah bebişin bende kzımın cicilerini eklemeye çalıştım ama beceremedim( birde bu canbebenin bakım örtüsünü marketlerde bulamadım nerde satılıyor?

E-bebek magazalarında var mesela..

nalan ve fınfık cicileriniz çok tatlı bayıldım. güle güle sağlıkla kullansınlar inşallah.
fınfık kot etek ve bikiniye bayıldım.
nalan hastane çıkışı çok tatlıymış.
aslında hepsi çok tatlı ama bunlar ilk anda gözüme çarptı.

Kızlar hepinizin aldıklrı çok çok güzel,oğullarınız kızlarınız güle güle kullansınlar.Ne zmandır bakamamıştım amma çok ilerlemiş sayfalar.

inşallah hayatım..
canım benim alacağım araba şu.. arkadaşım kullanıyor, o tavsiye etti bana. gayet de hoş duruyor çok memnun. bir bak derim..

baby2go - proton

# Özellikleri: Çok hafif
# Geniş iç hacim
# Koldan tek elle kapanabilme özelliği
# Beş noktadan sabitlenebilir emniyet kemeri
# Aliminyum kasa
# Çoklu ve tam yatabilme özelliği
# Kapandığında özel dizaynı sayesınde yer tutmama özelliği
# Çift taraflı kullanabilme özelliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…