2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

linden kick and play ı aldıgın ıyı olmus cnm dogar dogmaz lazım olcak kaydirigubbakcemile3

doğar doğmaz :)) haha
evet canım gelişimleri için çok güzel bir ürün diğerlerine göre geniş ayrıca :)
yakın arkadaşlarım kullandı 2. aydan itibaren ve şiddetle tavsiye ettiler.

Son düzenleme:
tatlım evet guzel ve gereklı bısı ama en erken 4. ayda kullanıcaklar ya hanı o bakımdan :)) gule gule kullansın tabi bebişinopuyorumnanaktan

sağol burcucum, bakalım göreceğiz artık.. belki hiç ilgisini de çekmeyecek :) her bebek farklı oluyor :)
ilk ay kullanmayacağımız kesin ama yazlıklarını bile aldık ya indirimden dayanamayıp :)
ne alacaksak şimdi alalım sonra beziydi doktoruydu derken sıkıntı yaşamayalım diye karar aldık biz :KK66:

sağol burcucum, bakalım göreceğiz artık.. belki hiç ilgisini de çekmeyecek :) her bebek farklı oluyor :)
ilk ay kullanmayacağımız kesin ama yazlıklarını bile aldık ya indirimden dayanamayıp :)
ne alacaksak şimdi alalım sonra beziydi doktoruydu derken sıkıntı yaşamayalım diye karar aldık biz :KK66:

o aleti bebek dönmeye ve uzanmaya başladıktan snr kullanabılıosunuz, hatta emekleme pozısyonuna gecebılıo olması en mantıklısı.. kesınlıkle ılgısını ceker hatta sen cektırırsın bı sekılde. bu aletlerın bebeklerın kas ve beyın gelısımıne cok katkısı varmış.. sen de yanına yatarsın oynarsınız artık beraber :)

bu arada yazlıklar ıcın dılıyorum kı canım 1 ay gıydırebılesın en azından :) işalla..

linden o fenerbahçe kıyafetleri ne kadar tatlı, kızlar için olanını bulursak bizde alcez fenerbahçe forması inşallah....

hepsini güle güle kullanın canım, hepsi çok güzel...

küveti ne marka ve ne kadara aldın cnm, he bide ayaklıklı mı onuda sorim? ben ayaklıklı alcam kısmetse, bu katlanan küvetler varmış yer kaplamaması açısından ama onlarında ayaklığı yok baktım da...

linden o fenerbahçe kıyafetleri ne kadar tatlı, kızlar için olanını bulursak bizde alcez fenerbahçe forması inşallah....

hepsini güle güle kullanın canım, hepsi çok güzel...

küveti ne marka ve ne kadara aldın cnm, he bide ayaklıklı mı onuda sorim? ben ayaklıklı alcam kısmetse, bu katlanan küvetler varmış yer kaplamaması açısından ama onlarında ayaklığı yok baktım da...

nalancım çok sağol, bebişlerimiz sağlıkla kullansın inşallah :)
fener atlet şortu kızımız giyecek :) kız-erkek ayrımı yoktu ya da kalmamıştı dicem ama ebebekten aldık feneriumda da aynısı vardı sadece...
küveti sevi baby 15tl, diğerlerinin içinde de en uygun fiyatlıydı. bir de içinde tuhaf çıkıntılar olmaması, kenarında sabun vs koyma yerleri olması tercih sebebimiz oldu, tavsiye ederim :) ayaklı olarak da kullanabilirsin o ayrıca satılıyor 2 çeşit ayak vardı 20-50 tl arası sanırım ama biz şimdilik almadık gerekirse alırız dedik...

nalancım çok sağol, bebişlerimiz sağlıkla kullansın inşallah :)
fener atlet şortu kızımız giyecek :) kız-erkek ayrımı yoktu ya da kalmamıştı dicem ama ebebekten aldık feneriumda da aynısı vardı sadece...
küveti sevi baby 15tl, diğerlerinin içinde de en uygun fiyatlıydı. bir de içinde tuhaf çıkıntılar olmaması, kenarında sabun vs koyma yerleri olması tercih sebebimiz oldu, tavsiye ederim :) ayaklı olarak da kullanabilirsin o ayrıca satılıyor 2 çeşit ayak vardı 20-50 tl arası sanırım ama biz şimdilik almadık gerekirse alırız dedik...

ya biz nasıl görmedik e-bebekte bu formayı annamadım bak, neyse bi dahaki sefer alırız artık..

o çıkıntılı küvetleri bizde hiç beğenmedik, hem çok tuhaf hemde çok gereksiz pahalılardı bi küvetede o kadar para vermem valla, dediğin gibi sabun koyma yeride yoktu onların, bende hepsiburadada buldum bunun aynısını, takım olarak almayı düşünüyorum, ama sanada mutlaka tavsiye ederim ayaklarını, görümcemin demesine göre çok büyük rahatlıkmış ayaklı kullanmak...

çok saol bilgi için güle güle kullansın kızın cicilerini....

şu e-bebek mağazasını o kadar merak ediyorum ki!! ankarada varsa oraya gidelim bari çatlıycam yoksa:KK70::KK70::KK70:

var ankarada akça.. ayrıca ınternet sıtesınden de alısverıs yapabılırsın catlamana gerek yok magzadakı hersey sıtede de var :))

lindencim cok güzeller güle güle kullansin bebisin

sağol canım :)

ya biz nasıl görmedik e-bebekte bu formayı annamadım bak, neyse bi dahaki sefer alırız artık..

o çıkıntılı küvetleri bizde hiç beğenmedik, hem çok tuhaf hemde çok gereksiz pahalılardı bi küvetede o kadar para vermem valla, dediğin gibi sabun koyma yeride yoktu onların, bende hepsiburadada buldum bunun aynısını, takım olarak almayı düşünüyorum, ama sanada mutlaka tavsiye ederim ayaklarını, görümcemin demesine göre çok büyük rahatlıkmış ayaklı kullanmak...

çok saol bilgi için güle güle kullansın kızın cicilerini....

forma fenerium mağazalarında da var ve ebebekle aynı fiyat :)
ben de küvet+kova+maşrapa olarak aldım kadir hastan toplam 26ydı galiba...
ayak olayı çok mantıklı da benim takıntım işte ütü masasından bile ütü düşecekmiş gibi hisse kapılırım hep :S küveti yükseğe nasıl koyarım hiç bilemiyorum :)

var ankarada akça.. ayrıca ınternet sıtesınden de alısverıs yapabılırsın catlamana gerek yok magzadakı hersey sıtede de var :))

Olsunn birebir mağazasına gidip ordan almak istiyorum. bizzzat dokunarak almak , mağazadan poşetle çıkmak istiyorum. benim çokk feci alışverişim gelmiş.. bayram da gerçekleştirmeyi düşünüyorum Ankara işini bakalımmm..zemuszemus

1700.jpg

1702.jpg

1703.jpg

slm buji arada bakıyorum cicilerinize 2009 kasım annesiyim şu en üstten 2. fotoda mavi patikli pantolon var gülücük baby onlardan bidaha alma çünkü o tür lastuıklı olanca ilk yıkamadan sonra aşırı gevşiyor giyilmez hal alıyor o tür lastikliler hiç kullanışlı değil normal lastiklilerden alın size tavsiyem ben onlardan bidünya aldım ve hiç giydiremedim

linden gule gule kullansin kizin. hele fenerbahce soortu ve tsortu cok guzel.

sağol hazalcım :)

fenerbahçe şortu ve t-shirt ü iğrenç, çok kötü, keşke gs alsaydın, hıhhh

merak etme gs.lı birşeyleri de olcak, amcası da gs.lı bebek bezi alacakmış :roflol: :roflol:

bijocum çook tatlı hepsi maviş maviş... güle güle giysin oğlun :)

X